Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jesu li "moje krpice" second hand shop ili smo promašile temu?

sad cu biti kao Yoda pa ću te pitati cipelitza-ako nije trunka pohlepe-zašto ne pokloniš? [:boji] Eto, ja priznajem ja sam pohlepna jer želim prodat da si kupim novu krpicu [:smije]
2013 07 02
sophiela, odkuda ti da ne poklanjam? [:smije] zasto si tako brzopleta u donosenju zakljucaka?
2013 07 02
na koji nacin je pohlepa ukljucena u cinjenicu da covjek za jedva trecinu cijene koju je platio prodaje predmet kojim je jednostavno promasio kroj, broj ili stil? gdje ti vidis pohlepu? meni ova tema baca na one bozicne, kad se svi kunu u to da ce u novoj godini biti dobri ili barem bolji ljudi. [:smije]
2013 07 02
Osobno ne gledam robu po cijenama, vec ako mi se nesto svidi i velicina odgovara. [:poljubac]
2013 07 02
Hvala cipelitza na komplimentu [:zaljubljen] , obožavam Božić [:zaljubljen]
2013 07 02
rakijo, kod mene dobis i detzi ljute [:smije]
2013 07 02
Hvala cipe, zivila ti meni [:smije] [:hihot]
2013 07 02
sophiela to nije bio kompliment. kao sto prodavanje predmeta kako ne bi dizao kredit da kupis drugi nije pohlepa. vec zdravi razum. i elementarno poznavanje pojma racionalizacije s financijama. [:smije]
2013 07 02
cipelitza, ako misliš da nešto nije u redu sa temom, prijavi je administratorici, u suprotnom unosiš negativnost u temu i tvoje poruke više liče na svađu nego na komentar. razmisli malo o tome.
2013 07 02
anarhijo, što ti kod mene odgovara? [:hihot] [:hihot] [:hihot] dobiješ litru maskluzije a ne od ove škrtice cipke deci [:smije] [:smije] [:smije]
2013 07 02
Smisnamala@ vidit cu [:smijesi] mozda uskoro dodem u tvoj kraj pa obavimo primopredaju [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2013 07 02
Slazem se 80% sa uvodnim postom. No isto tako neke stvari imaju cijenu, takodjer....ne znam ni jedan Sacond Hand gdje su stvari 5 kuna! [:smije]
2013 07 02
e čim je maksluziva u pitanju vidićeš.... znam te puško dok si pištolj bila [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot]
2013 07 02
[:smije] ne obecajem nista, samo se nadam [:smije] [:smije] [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 07 02
Nada je K... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 07 02