Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jesu li "moje krpice" second hand shop ili smo promašile temu?

Stasa Sahman moja prijateljica je kupovala divne đempere u nekom sec handu po 5-10 kn, ali nisam sigurna dali u Zg-u ili Slavoniji, ona je inače iz Županje. U svakom slučaju, ja sam za 15 kn ove zime kupovala nove majice u Berschki (nije u Hrvatskoj), a inače volim sec hand, samo se pitam ima li on više uopće smisla? [:sokiran] [:sramezljiv]
2013 07 02
U ZG SH shopovima su cijene od 30- 200 kn i imaju prilicno kvalitetnu robu, postoje par SH koji su losiji i u njih su cijene 10-40.
2013 07 02
sophiela, nismo djeca da si stiscemo prijave. bar ja nisam. [:poljubac] [:smije] [:smije] govorim ti da se opustis. mort sezona je, nema se para. da stavis kunu vjeruj mi i tad bi bilo onih koji ce prigovoriti cijeni kao previsokoj. samo sam ti rekla da se opterecujes bedastocama, opusti se i uzivaj. doci ce kupci. [:poljubac] [:zaljubljen] [:smije]
2013 07 02
trgni si jednu ljutu ondak s nama, evo smisnamala toci [:smije]
2013 07 02
Ja se u potpunosti slažem sa Cipelitzom. Stvarno nema smisla više o cijenama. Ako ti se sviđa kupi ako ne produži dallje. Nitko nas ne tjera na to.
2013 07 02
meni je najbolje dok ruknu cijene statement ogrlicama, je da su one u zari/hmu skupe ali na netu ih se nađe za 30-40 kn, a cijene na krpicama od 8o nagore :/
2013 07 02
1 2 3 4