Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Poklon za 1.rođendan

Postovane, Trazim poklone za necakinju za 1.rodendan te bih vam bila zahvalna na prijedlozima :)
2018 07 08
kolica za bebe ili mini kuhinja (ili set za kuhanje)..to je moja u toj dobi obožavala
2018 07 08
> marbil: > kolica za bebe ili mini kuhinja (ili set za kuhanje)..to je moja u toj dobi obožavala Ha,ha i moj sin isto...pa je dobio od prijatelja kolica sa alatom za "prave muskarce"...bio je jako razocaran 😂
2018 07 09
Inace koliko vidim klinci obozavaju one biciklice sto ih roditelji guraju ,a oni imaju osjecaj da sami voze,ipak su "preveliki" za kolica.😉 Sve naravno ovisi koliko novaca zelite i mozete izdvojiti
2018 07 09
autici na akumulator guralice a ovisi do kojeg iznosa mislis platit curicama je lakse neku bebu koja je sad hit ili eto tako neku vecu igrackicu ili one edukativne mede koji pricaju
2018 07 11
vidjela u mulleru neki dan peseka na baterije pa ga kao šetaš. imala sam sličnog kao mala, obožavala sam ga. samo me znao razljuti jer nije htio skrenut nego je išao napred nazad. a i svi se sjećamo onih koji su lajali, čučnuli i napravili salto. ah nostalgija.
2018 07 14