Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

I ovo isto.. Subotom ih bude milion ovakvih.. Normalno gradjena cura, sa vecim stomakom, u preuskoj haljini.. I vecinom u stiklama sa ogromnom petom, u kojima, naravno, ne zna hodati.. [slika:e26b0b81-7a77-4c01-8a3b-64aff6cde04e]
2012 11 29
oooo, da, pogotovo te satenske haljine, pa to tesko da moze isfurati netko tko nije savrseno gradjen, one ne oprastaju viskove [:jezik]
2012 11 29
pa piše ti, lana- zato šta je SEXY [:smije] [:kesi] sitila san se modne katastrofe- bar meni, ne smatram se konzervon, al brate kad uši šire do nekoliko centimetara ja to ne mogu vidit, meni slabo dođe na to... tamo di je ka rupica za naušnicu kad se to proširi u rupetinu i razdvoji nekon sajlon, muke ti ježove, mene toga strah.. [:jezik] vidiš žensku, nako smišno i u ušima umisto rupice... ono brajo RUPČAGA- rupetna, BUŽA, viriš joj s jedne strane uva na drugu... jaaaadna majko... pedalj uva raširit.... ti srca... [:place] [:boji] [:ljut]
2012 11 29
Lana to je dizajnirano za zene koje se bave najstarijim zanatom [:jezik] [:smije]
2012 11 29
joooooj, to je ooooooooodvratno, neki dan sam naisla na spravice za to rasiravanje na e bayu, zivot mi se zgadio [:boji] [:vrti]
2012 11 29
hahahahahaha, Mare to moja mlađa sestra ima, i mi ju zajeb.... stalno zbog toga jer je katastrofa, ali eto njoj je lijepo i voli to nosit pa štaš onda.... inače mi to zovemo špijunka [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 29
joj, sjetila sam se isto neceg groznog sto vidjam po gradu: mrtva kosa. dakle, one cure koje uzgajaju dugu kosu, a to ni nije kosa nego par "stakorskih repova" koji vise sa glave. al bitno je da ti repovi sezu do lakta ili dupeta [:vrti] i najcesce je ta kosa sva spaljena, sto od pegle sto od previse farbanja, to je isto bas ruzno za viditi
2012 11 29
uuuuu i meni su prosirene rupe fuuuuj, a kad predju odredjenu velicinu vise nema povratka i onda ti nakon nekog vremena to dopi*** i onda u Glumičića na poravak i rekonstrukciju resice [:boji]
2012 11 29
upravo sam pogledala one haljinice sa ebaya i slažem se sa hellDu8 [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 29
al dobro 1 cm.. al vidila san curu- stvarno lipa ženska i ima 5-6 cm raširenog uva.. pa jebenti život- što to radi od sebe??? [:kesi] [:smije] niđe veze [:vrti]
2012 11 29
hahahhaha, za one koje vole punije prijateljice noci [:hihot] a kaj je najbolje, kad sam bila u parizu, vidjala sam da zenske takve hodaju cestom ko da su normalno obucene [:smije]
2012 11 29
lanazg potpisujem to za kosu, muka mi je čim se sjetim [:vrti]
2012 11 29
e to s kosom mislim stvarno kako neko može nositi dugu oštećenu kosu, ono glavno da je duga do prkna ili one loše extenzije sto stave u rijetko trc trc pa pramen [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2012 11 29
meni je kosa skoro do guzice, al je živa- raste još... hahahhahahahah [:smije] [:kesi] [:smijesi] .. ja vrhove šišam, al ona raste ko troskot... [:jezik]
2012 11 29
tako i meni Mare, samo što mene malo muči što je rijetka, ali svejedno ju volim.. [:poljubac]
2012 11 29
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 43