Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

evo uze mi riječi =)
2012 11 29
*annoying [:znoji]
2012 11 29
u isto vrijeme [:smije]
2012 11 29
evo jedne stvari koje sam se sad sjetila, a da još mrzim. okej, nije striktno vezano za "modne zločine", al svejedno budem napisala [:hihot] mrzim one umišljene kokoši koje komentiraju cure na temelju kilaže i toga kaj su obukle na tu kilažu. okej, nije da će neka punija cura obuć majicu do pupka i vruće hlačice, al osobno znam par cura koje imaju baš osjećaj za modu i koje baš znaju obuć i nosit stvari :))
2012 11 29
hahahahahaha, baš, al njen je kom kraći pa je prije postala [:jezik]
2012 11 29
evo ja sam komentirala kako cure punije od mene imaju hrabrosti obuć odjeću dva broja manju pa da im sve ispada van. nisam ni ja mršavica, ali ni ne blamiram se tako po gradu. i također poznajem punije cure koje svoju kilažu znaju nositi... ako znaš uskladit odjeću sa svojom figurom, normalno da to lijepo izgleda... i velike imaju pravo biti lijepe.. =)
2012 11 29
fensi nakit (naušnice, 100 narukvica, ogrlice,sat, 6 prstena) na bejbi rozu trenerku za dite, damska torba kožna za ženu od 50 godina i doli fejk ugg koju svitli ono ne svitli malo, neg ubija... [:smije] [:kesi] dnevno bar 20 ženskih ovog opisa... MOdNi MeSS [:place]
2012 11 29
btw za ovo zadnje----> Obline su in, vidiš ovu Kardašijan, Bijons, ĐejLo.. to su žene... a ne ono kad joj rebra poispadaju, ne bi dva reda vinograda mogla poplivit.... [:jezik]
2012 11 29
hahahaha, to i moj suprug kaže... više mu se sviđam sada nakon dvije trudnoće nego prije kada sam imala 60 kila zajedno sa krevetom... [:smije] [:smije]
2012 11 29
-tajice vulgaris XD kako je netko ranije napisao bez icega preko, pogotovo na curi od 100kila -muffin top kao posljedica nosenja preuskih i niskih hlaca -kad netko tko ima debele noge obuce uske cizme pa mu se noga prelijeva preko njih, divim se kako u toj nozi uopce ima cirkulacije :D -pretjerana alternativa, znaci kad to zbilja prelazi granice nekog normalnog i prhvatljivog oblacenja, inace nemam nista protiv - svakom svoje :) -uggsice na trenerku - wtf? trenutno se ne mogu sjetiti vise, ali sigurno ima... :D
2012 11 29
treba se imati ukusa... ljetos ja vidla curu u busu, nosila je onu mornarsku tuniku(gore pruge, dole tamnoplavo, iza se veze masna) kaj ju je valjda 90%cura imalo, buduci da sam ja mala, meni je to haljina i to do pola bedra. ugl, velicina je univerzalna, a cura koja ju je imala... pa bila je kojih 100-120kg teska, tak da joj je to bila jako jako jako uska majica. i dolje tajice i neke tenisice. znam da sam ja ostala zgrozena da kak takva moze van, bas i nije ukusno
2012 11 29
joj, sad sam se sjetila. dok dođem u 7. mjesecu na plažu, vruće da nije za izdržat i takve slonice u premalim kupaćim kostimima šeću plažom. moj bože, odvratno.
2012 11 29
Ja svaki dan vidim barem 10 zenskih koje su kupile ovu torbu, u raznim bojama, i valjda ne znaju da je to torba za laptop, pa u nju natrpaju svasta, pa to bude dzombavo i nikakvo.. I jos npr. njih 3 idu skupa s tim napuhanim torbama, kao "vidi nas, jesmo vazne".. [slika:2e13160a-4fcf-4218-8f6d-031e184a2f53]
2012 11 29
o moj bože HAHAHA
2012 11 29
ne podnosim kad likuše namjerno obuku neke hlače koje su dopičnjaci žešći i pola tanga im viri iz njih. uhu neka fala prije par dana prošla kraj mene neka ženska (wannabe pankerica) obukla hlače potpuno izderane, ok, kad prođe ona kraj mene, ja se okrenem, ženskoj hlače na guzici POTPUNO razderane i nosi tange nije lijepa al' je glupa
2012 11 29
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 43