Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

Gace 0 bodova hahahahahhhahah [:hihot] [:hihot]
2013 06 12
Stiglo lito , Česi i čarapice [:smije] [:place] [slika:9bfa87aa-66ad-4246-b54a-67d3dc0f5b2d]
2013 06 12
Ma nema do Nijemaca u čarapicama i sandalicama [:place] [:sramezljiv]
2013 06 12
Aahaha al sav je u tonu [:hihot]
2013 06 12
meni je bas sladak [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 12
zadar mamica sledila si mi krv u zilama [:boji] da i ja te tajice kad vidim...mislim...ajde po doma da nosis ali ici negdje tako da se ne prekrije...pa to ti je kao da ja obucem neke najlonke i odem samo u tome...halo na sto bi to licilo....BLJAK
2013 06 13
hahahaha... ja se užasavam isto tih carapa i sandala...jednom prilikom je stigao od djeda prijatelj iz Canade i ja i mama smo ga morale do grada voziti i ici u kupnju s njime da kupi poklon za djeda, i zamislite obukao je kratke hlačice krem čarape koje je navukao skoro do koljena [:hihot] i na to te sandalice boje konjaka [:hihot] da vam i ne pričam da sam umrla od srama u šetnji gradom sa njim [:boji] [:vrti] [:frustriran] a morala sam bit fina [:smije]
2013 06 13
ajmeeee koja bruka [:smije]
2013 06 13
hahahaha šou teški :D mi smo jedna od rijetkih nacija šta se zna obući [:smije] naravno izuzevši pojedince [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 06 13
Uzasno mi je kad netko zapne,npr u 90-ima!Pa tako cure koje nose sve u tonu:ista boja remena,torbice,cipela,nakita.Kod muskih,one siroke sportske majice,patike sa debelim djonom,trenirke sjajne,suskave..Zivim u selu blizu Osijeka koje je zapelo u tim 90-ima,pa kad suprug i ja obucemo nesto normalno,rugaju,se,on je gay,a na meni se zgrazaju!Da ne spominjem svatovske outfite..Saten haljine,frizure sarmice..Isto tako na ovim krpicama kad vidim obucu i odjecu,za koju se cudim da je jos na zivotu,pa cure prodaju po super "niskoj"cijeni od stotinjak kuna,jer su prije 15 godine to platile skupo!Sve to spada u modne zlocine koje se tesko mogu iskorijeniti.Bliska poznanica se zgraza nad danasnjim trgovinama.Ona sebi nista ne moze kupiti u ZARI ili H&M-u pa haljine i slicne stvari pronalazi na trznicama van lijepe nase!
2013 06 14
Sjenilo u boji odjevne kombinacije [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 06 14
Prvi odgovor na sandale i najlonke.... Katastrofa! Što se debljine tiče, mislim da svaka kila viška zahtijeva novu garderobu... Zadnje, totalno neprihvatljivo usred ljeta, onakve čupavce na nogama... Da ti slabo dođe od same pomisli na kuhanje!
2013 06 14
Meni su hot pansice užas. Baš sam jučer prolazila gradom, kako je bio kraj škole, horda podivljalih osmašica je uletila u tramvaj, ja jadna sjedim i sve što vidim u ravnini očiju - polugole guzice. Kratke hlačice da, ali zar baš moraju guzovi virit van? Nesređena stopala u japankama, sandalama .. Kužim da netko ima problema s kurjim očima, petama, gljivicama i sl, ali kad se baš vidi da stopala nisu u životu vidjela bar kremu a kamo li lak za nokte ili piling, ajmeee žasu. I ne znam jel netko spomenuo prozirne naramenice? Pa fluorescentne naramenice su neupadljivije! [:smije] I da samu sebe malo izblamiram - moje prve štikle - bijele peep toe (premale, a znate kakve su peep toe premale :/ ) s metalnom petom. [:smije] Ajme majko, dan danas me sram.
2013 06 15
a ove su mi kraljice kiča...koliko sjajila za usta,a tek ono plavo sjenilo za oči,natapirana kosa,kanđe... [:smije] [:smije] [slika:66427c54-b70e-4db9-a34c-15995a1ec93b] [slika:3a6b78d3-4fd3-4f93-bf16-a4f7785220d5]
2013 06 15
Meni su te cure iz Jerseylicious predobre. [:smijesi]
2013 06 15
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 43