Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VAŽNO I HITNO!!! Molim da mi se jave ove cure

Naime blokirana sam i nemogu vam slati poruke. Da ne bi mislile da cu vas zeznut, javite mi se porukom molim vas. MicaMacaZG womaninblack Helena23 damapikova frutini Dalje ne vidim poruke :(
2012 12 02
ne razumijem to blokiranje kako i zbog čega te je netko blokirao -molim objasni
2012 12 02
I moze jos jedno pitanje,posto sam nova i ne razumijem bas.. Sta znaci ovaj usklicnik na necijoj sl,i zasto se to "dobije", ako imate npr 100 % pozitivno?
2012 12 02
to znači da osoba nije potvrdila mail adresu
2012 12 02
Hvala aglaicaa :) :*
2012 12 02
Blokirana je jer je prevarila jednu ili više cura. Tilaaa, ako popraviš sve, i vratiš novcu/odjeću, odblokiramo te. LP
2012 12 02
Nisam nikog prevarila nek cura nije podigla paket, pa sam joj poslala poruku jel oce da nazad šaljem ili novce. Odlucila je novce pa sam rekla da cu uplatit, ali trenutno nisam u mogucnosti joj vratit novce, zato sam i stavila novu robu u prodaju. Neznam kak sad kontaktirat sve cure s kojima sam bila u kontaktu i ostale pakete. Jel me mozete na par dana odblokirat da ja njima napisem da je sve ok da one koje su kupile da saljem pakete kako smo se i dogovorile, kasnije me mozete i blokirat, i brisat i prijavit policiji kaj se mene tiče. Jer ovak nemrem nis rijesit, nit mogu poruke slat, ni ne mogu ih nac s ovoh profila da im pošaljem poruku. A ne vidim ni adrese i podatke koji su u porukama na 2 stranici.
2012 12 02
hej....jel sve OK?? Vidim da je strka nastala i nisam imala problema s Tilaaa2 ...pa ono...u čem je sad kvaka? možeš mi poslati sms na 095/3930-950-ako me nemožeš na mail dobiti [email protected] [:sokiran]
2012 12 02
To nije fer onda bilo tko moze nekoga prijaviti i osoba ce biti blokirana a mozda nije kriva...Zar nebi tribalo i drugu stranu pitati ta s dogodilo kad se vec igramo zakona i serifa?????
2012 12 02
Ne znam, to je posao administratora, njihova star, njihov posao. Šta je fer šta nije, nije na meni da sudim.samo znam da sad kad se ne mogu curama javit fakat cu ispast ko da sam nekog prevarila/pokrala i svašta. Da je meni bilo u cilju da nekog opljačkam ne bih radila ovaj profil, ne bih napravila ovu temu i nebi se zamarala uopće s tim. Lopov uzme i ode. A ja molim cure da mi se jave nazad. Pa di je tu logika.
2012 12 02
Draga nije mi jasna jedna stvar, pa ako bi mogla i nju prokomentirati, naravno ako nije problem... [:smijesi] Riječ je o nicku "Tilaaa". U redu za ove cure s kojima si trebala sada isposlovati(prošli mj), ali što je s ovim curama s 2., 3., 4. stranice(5. neću spominjati, jer vidim da si im odgovorila da niste poslovale) u povratnim informacijama koje imaju ohoho datume negativnih komentara iz 10og mj i starije? Nekako mi logika govori da si očito zbog njih i blokirana, a ne zbog tih par u prošlom mjesecu s kojima još nisi ni stigla odraditi posao do kraja, provlačila si se s tim negativnim povratnim informacijama dok se eto nije našla cura koja se usudila prijaviti te adminu, barem tako ja to vidim. Ako se varam ispravi me slobodno, na kraju krajeva zato sam i zamolila objašnjenje na taj dio [:zaljubljen]
2012 12 02
Nije tako, riješila sam ja sve šta sam imala od prije. :) mozes pitat slobodno, samo nisam tražila da maknu komentare jer kako nikog ne molim i ne tjeram da mi pise komentar tako nikog neću molit da ga makne. Na njima je hoće ili neće, meni ionako ne predstavljaju nikakav problem, cure koje su dosad bile kupovale kod mene su i nastavile. Ne mislim nikog muljat, svaka cura može vidjet komentara i sve i sama odlučit i pitat me za objašnjenje svakog pojedinačnog komentara kojeg mogu objasnit i ispričat u kratkim crtama. Ja sam otvorena i objasnit cu im ako bi bile skeptične kupiti nešto. Tvoja stvar jel ces uzet od nekog ili ne, tako da nema potrebe da ih molim da komentare pobrišu, to je u onom trenutku bilo ono što su trebale/htjele napisat. Eto ukratko ako ti išta ovo znači [:smijesi]
2012 12 02
Aha, onda u redu, znam da ne moraš moliti, ali zbog tih negativnih komentara si sada blokirana bez veze, a prodavala si lijepu robicu i očito bila fer...
2012 12 02
Ma nije zbog negativnih komentara. Jedna cura me prijavila, napisala mi je u poruci da će me prijavit. Ona priča šta san napisala na prethodnoj stranici..
2012 12 02
Dada, kužim to, ali adminica je vidjela i ostale negativne komentare(koji su ostali negativni bez obzira na riješene situacije) i vjerojatno te i zbog toga blokirala... Kada je meni jedna cura(s 5% pozitivnih komentara) ostavila negativan komentar, jer se naljutila zbog neuspjele prodaje(odustala sam, jer me muljala užasno, htjela sam joj dati priliku da dokaže tu svoju nevinost koju mi je prodavala), obratila sam se adminici s objašnjenjem i ona mi je taj komentar obrisala i dotičnu blokirala [:smijesi] ... Želim reći samo to da bi ti ih ona vjerojatno obrisala da si zatražila i lijepo objasnila sve, jer zašto bi imala ružne komentare zbog cura kojima je teško napisati da je situacija ipak riješena...
2012 12 02
1 2