Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Crazy factory iskustva?

Bok cure, Ima li tko iskustva sa crazy factory stranicom za pirseve i nakit? Koliko dugo se ceka na dostavu? Narucio sam pocetkom 7.mj i 4. Sam dobila mail da su poslali ali mi jos nije stiglo. Nemaju tracking.. uvjeravaju me da Ce paket stici i da je ponekad potrebno malo duze
2018 07 19
Ja sam sa frendicama narucivala par puta, nekad stigne brze, nekad potraje, ali uvijek je na kraju stiglo (:
2018 07 19
Meni je doslo relativno brzo jednom kad su isporucili. Par tjedana max.
2018 07 20
Ok, malo ste me utjesile 😀 cekat cu jos pa cemo vidjet
2018 07 20
Hej, naručujem redovito godinama. Nekad dođe brže, nekad sporije (obično naručim da bude iznad 20e pa da bude besplatno) no jednom nije stiglo uopće te sam s njima dogovorila da pošalju opet, ta pošiljka je stigla brzo. Tako da ako i ne stigne vjerojatno će ti opet poslati, u svakom slučaju nećeš ostati i bez paketa i bez novaca. (:
2018 07 20
Update: paket nazalost nije stigao ali su mi vratili novce. Ima li tko ideju gdje jos mogu kupiti nakit za tragus? Tražila sam po netu ali nista pametno nisam našla
2018 08 12
Nasla sam temu pa bih htjela reci svoje iskustvo iako malo kasnim vec. Narucujem sa stranice vec 4 god i narucivala sam 6,7 puta i uvjek je stiglo u roku od 10 dana. Jednom su krivo poslali ali sam javila i odmah su poslali novo. Tako da od mene stvarno sve 5 za stranicu
2018 11 11