Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je nestala Crna lista?

Molim da se na crnu listu stavi korisnica nina_26x. Ostavila sam joj negativnu povratnu informaciju nakon što se nije pojavila na dogovorenoj primopredaji, o čemu me nije obavijestila niti se kasnije ispričala nego je samo prestala odgovarati na poruke. Na moj zahtjev je negativna obrisana, a sad mi je ostavila novu u kojoj piše da je odjeća u paketu sva bila izgužvana. Dakle u kojem paketu, do suradnje nikad nije niti došlo. Poslala sam ponovno mail, ali mislim da joj trebaju i strože sankcije. Naravno, imam i slike svih poruka.
2024 01 11
Pozdrav svima, molim da se na crnu listu doda korisnik Ivana550303. Nudila je artikl Garmin sat za 50e. Tražila sam podatke za uplatu i uplatila 52,79e zbog poštarine pošto piše da je gospođa iz Pule. Ime na koje sam uplatila je Ivana Marić i broj računa HR2424020063104466651. Nakon uplate se nije javljala 2 dana no bio je Uskrs pa nisam previše razmišljala. Poslala je poruku kako je bila izvan države i da će poslati paket za vikend i prestala se javljati na poruke. Cijenu sata je sada podigla na 90e ali na poruke se ne želi javiti. Iskreno, do sada nikada nisam imala negativnih iskustava na krpicama pa mi je ovo još veći šok ali evo, morala sam kad tad "pasti na foru".
prije 16 dana, 18:51
1 2 ... 5 6 7