Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Evita espadrile

> artemida7: > Pozdrav svima. I ja sam naručila dva proizvoda. Prvo cipele s mašnom 18.10. i zatim majicu 18.11. Ne znam gdje mi je bila pamet kad sam vidjela da s cipelama filozofiraju. Kako dobiti natrag novac od njih? Očito neće isporučiti proizvode, a ne želim da mi novci propadnu. Nije mi jasno kako si mogu dopustiti takvo nešto i kako to sve prolazi. Ne bih ništa rekla da se povremeno jave i opravdaju. Jasna mi je situacija s covidom. Čemu tolike akcije kad nemaju namjere isporučiti proizvode. Tri puta sam im slala upit i stalno izmotavanja. Zadnje je da su poslali, ali pretpostavljam da nisu po svim pričama. Mogu biti još malo strpljiva, ali ako nemaju namjeru isporučiti, želim svoje novce natrag. Ima li netko ideju kako da nam vrate novac? Bok. Jesu li vam stigle cipele? Ja isto čekam moje, platila 19.11. 😒
2021 01 03
Pozdrav svima, tražila sam povrat novca i nakon čekanja i slanja podsjetnika su mi vratili novac na račun. Premišljala sam se dugo je li da čekam još, ali na kraju si mislim nije vrijedno. Podržavam jako hrvatske dizajnere i obrtnike, ali ovo je bilo krajnje neprofesionalno. Jako sam se veselila proizvodima, ali hvala im što su ipak vratili novac na moje inzistiranje. Ukoliko ne dobijete proizvode, izborite se za svoj novac. Ako ne, nadam se da ćete biti zadovoljni kupljenim.
2021 01 04
> marijana1205: > Pozdrav! Evo da se i ja nadovezem. Katastrofa! Gledam espadrile vec duzi period vremena i narucila sam ih krajem 9.tog mjeseca. Nakon mjesec dana im saljem email, javljam se na instagramu... Odgovor je bio da ce mi se javit s brojem posiljke sutradan, no od toga logicno nista... Slala sam im poruke svako dva tri dana i logicno vidim uredno objavljuju postove, a na moje poruke ne odg. Prosla su 2mj i ja opet saljem, logicno isti smisao poruke samo drugim rijecima. Ponovo sam narucila prije 2 tj i od emaila da su primili moju narudzbu vise nusta nisam dobila. Proslo je skroro vec 20dana od toga i izgleda da nista bi od toga... Sva sreca stavila sam opcije placanja pouzecem... > Ocajna komunikacija, a pusto reklamiranje po portalima. Dobro da sam naišla na ovaj post jer mi se dosad stvarno cinilo da su svi zadovoljni. Nakon puno cekanja stigle su! Estetski ekstra, velicinom malo velike, ali nadam se da ce se u ljeto stopalo malo prosiriti. Nadam se da su i ostalima stigle ili bar da ste dobile povrat novca.
2021 01 08
Pozdrav, Evo, nakon skoro 2 mj. dobila sam mail u kojem se ispričavaju i izvršit će povrat . Nemaju materijala za izradu cipela s masnom.
2021 01 10
Dobila sam povrat novaca ali sam ih prijavila. Podržavam i ja ali nikad više neću naručiti od njih ništa. Učimo na pogreškama. Sretno!
2021 01 12
> Deica11: > Dobila sam povrat novaca ali sam ih prijavila. Podržavam i ja ali nikad više neću naručiti od njih ništa. Učimo na pogreškama. Sretno! Ja nisam dobila povrat, a javila mi se prije dva tjedna. Gdje ste ih prijavila?
2021 01 22
> Deica11: > Dobila sam povrat novaca ali sam ih prijavila. Podržavam i ja ali nikad više neću naručiti od njih ništa. Učimo na pogreškama. Sretno! Pozdrav! Narucila sam i platila tri para obuce 26.11. 10.1.stigao je mail s isprikom i da ce vratiti novac. Nakon 10 (zaista 10) mailova, uplate ni odgovora nema. Na koji ste ih nacin u gdje prijavili? Molim Vas za pomoć i savjet jer takav nacin rada zaista nema smisla, a i ne baca mi se 750kn. Hvala Vam unaprijed!
2021 02 06
> majajhr: > > Deica11: > > Dobila sam povrat novaca ali sam ih prijavila. Podržavam i ja ali nikad više neću naručiti od njih ništa. Učimo na pogreškama. Sretno! > Ja nisam dobila povrat, a javila mi se prije dva tjedna. Gdje ste ih prijavila? Centralni informacijski sustav za zaštitu potrošača [email protected]
2021 02 19
> jjcdsjksjkd: > > Deica11: > > Dobila sam povrat novaca ali sam ih prijavila. Podržavam i ja ali nikad više neću naručiti od njih ništa. Učimo na pogreškama. Sretno! > Pozdrav! > Narucila sam i platila tri para obuce 26.11. > 10.1.stigao je mail s isprikom i da ce vratiti novac. Nakon 10 (zaista 10) mailova, uplate ni odgovora nema. > Na koji ste ih nacin u gdje prijavili? > Molim Vas za pomoć i savjet jer takav nacin rada zaista nema smisla, a i ne baca mi se 750kn. > Hvala Vam unaprijed! Centralni informacijski sustav za zaštitu potrošača [email protected]
2021 02 19
Negativno iskustvo! Kvalitet los los los! Kad sam ih htela vratiti, dobila sam adresu, posala ih, oni su preuzeli paket a novac nikad nisam dobila. Slala sam poruke, mailove ali nikada nisam dobila odgovor. Prevaranti!
2021 08 26
Pridruzujem se losim recenzijama. Navlacenje sa Evitom je trajalo skoro 2 mjeseca dok na kraju nisam dobila proizvod koji je ocajne kvalitete! Narucila sam proizvod, dobila krivi broj, poslala joj da mi zamijeni. Lagala me 2 tjedna da je poslala ili da ce poslati sutra, dok nisam zaprijetila. Tada je zaista poslala espadrile. Slapice su me nazuljale nakon setnje od 10 min, nemoguce su za nositi. Noga ispada van. Stranica nema opciju za ostaviti recenziju i cini mi se da brisu lose komentare. Sramota jer se cura predstavlja kao mlada perspektivna osoba koju zanima moda i jos je Hrvatski brend, ali na kraju ispadne besramna prevara.
2021 10 20
Prestrašno, što dalje sve gore s tim “brandom”.
2021 11 21
Ljudi moji,ja čitam i ne vjerujem. Da sam barem ranije pročitala ovo. Po objavama na Insta vidim da i dalje žare i pale s proizvodnjom. Kako im nitko nije uspio stati na kraj? Znači, ja od rujna 2021. vodim bitku s povratom i naručivanjem nove robe. U rujnu sam naručila mokasine s mašnom, došle su s potpuno drugačijim uzorkom nego što je bio na slici, rekla sam da nisam takve naručila i da želim s kroko uzorkom. Odgovaraju sutra šaljemo overseas u prikup paketa,dostavljac pokupio nakon tri tjedna,.17.prosinca šalju da će početkom tjedna stići zamjenske mokasine, a 1. veljače 2022., nakon moje vidne uzrujanosti šalju da nemaju više materijala. Ne vjerujem! Ok,naručujem espadrile kao doći će valjda do ljeta hahha. 15.4. kazu saljemo ujutro a nakon dva tjedna pitam gdje su(?) kazu provjerit cemo s dostavljacem pa opet evo saljemo ih sutra(znaci nisu ih bili ni poslalo,wtf,pa tko je tu lud?, evo dobila sam ih jucer, 18.5. Moj broj 40,ali doslovno dva broja manje nisam mogla nogu navuci. Javila sam da sada definitivno zelim povrat novca. Vidjet cemo sad koliko cu cekati. Ne vjerujem da je ovako nešto moguće u 21. stoljeću kad je sve transparentno. Kome se obratiti u ovakvim slucajevima? Kako joj vec nitko nije zatvorio butigu? Zanima me ima li itko da je zadovoljan s bilo cim od njih?
2022 05 19
1 2