Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nadopuna novčanika?

Pozdrav! Nikako ne mogu naći upute kako nadoplatiti novčanik, da bih mogla recimo promovirati artikl. Očito nije dovoljno intuitivno da shvatim sama, pa molim ovdje za pomoć! hvala <3
2018 08 31
sad kad si na ovoj tu stranici samo odi skroz do kraja i prati desnu stranu, na kraju stranice bi ti trebalo pisati usluge samo to klikneš i vidjet ćeš opciju nadopuni novčanik
2018 08 31
to sam već probala. kliknem opciju - nadopuni novčanik i stalno mi vraća tu istu stranicu bez ikakve druge opcije. možda je trenutno problem u sajtu?
2018 08 31
To se povremeno događa, treba ponavljat nekoliko puta dok upali :D
2018 08 31
ne izbacuje mi ništa takvoga ,:( očistila kolačiće, opet ništa. doduše, meni danas neće ni podizati nove artikle. budem i dalje pokušavala.
2018 08 31
Ja sam upravo napunila novcanik i to jako brzo.. Probaj uci u postavke pa u moje usluge, kod posebni ili promovirani artikli klikni na vise, zatim u novcanik i pojavit ce se izbornik koji je Sara stavila, odaberi iznos i dalje slijedi upute.. Ni ja nemogu ucitati slike, tri dana se nisam uopce mogla logirati ali evo nekim cudom novcanik radi..😊
2018 08 31
Bude tako neko vrijeme da se ne može nadoplatiti, no treba biti iznimno uporan, te navratiti svaki dan i pokušati. Tako sam ja ili se obrati adminki za to.
2018 08 31
evo uspjela sam kad sam isključila add-blocker. očito je bilo do toga. hvala! :")
2018 08 31
Jel se to šta isplati?
2018 08 31
Mogu reci da puno vise prodam kad promoviram artikle, po meni se isplati..
2018 08 31
ja sam se isto to pitala, da li se isplati. uplatila sam nešto sitno pa ću vidjeti ima li smisla. najbolje probati.
2018 08 31
Tako je, za pocetak jednu, dvije promocije pa ces vidjeti rezultate..Ja sam rijetko prodala promovirani artikl ali je privukao paznju na profil i gotovo svaki put sam prodala barem jedan artikl, a puno puta sam prodala vise artikala..
2018 08 31
opet problem :/ posebni artikli su zapravo "istaknuti artikli"? piše da ih ima mjesta za 12 po kategoriji, ali ja vidim samo 5 i to uvijek istih 5? i ne vidim svoj artikl. hjoooj!
2018 09 01
edit: vidim, radi. :) neću više gnjaviti, sad sam skužila sve.
2018 09 01