Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cure kakve su vam...

Debenhams ne šalje u Hrvatsku 😑
2018 10 08
Lijepo se možete obući i s nižom petom, zašto biste forsirali pete ako ih inače ne nosite i niste naviknuli u njima hodati..živim blizu hotela u koje su stalno svadbe, prolazim tuda....gledam te nesretne djevojke s grčem na licu....no nekolicina ih hoda u tim štikletinama kao da se rodila s njima...prve cipelice su sasvim u redu i pašu na razne kombinacije...
2018 10 08
> sanjaurban: > Lijepo se možete obući i s nižom petom, zašto biste forsirali pete ako ih inače ne nosite i niste naviknuli u njima hodati..živim blizu hotela u koje su stalno svadbe, prolazim tuda....gledam te nesretne djevojke s grčem na licu....no nekolicina ih hoda u tim štikletinama kao da se rodila s njima...prve cipelice su sasvim u redu i pašu na razne kombinacije... Komentari su kao da ide na prijem kod kraljice Elizabete. Mislim da se danas ljudi vise ni ne sreduju toliko za svadbe, a blok salonke ili oxfordice se mogu kombinirati uz jos hrpu stvari, a ne samo za svadbu. Pogotovo ako autorica ne nosi stikle cesto
2018 10 08
> jackrussel: > Debenhams ne šalje u Hrvatsku 😑 :s šteta, hvala na odgovoru..ponadala sam se kak se promjenilo ali ne..
2018 10 08
> TinTina987: > > sanjaurban: > > Lijepo se možete obući i s nižom petom, zašto biste forsirali pete ako ih inače ne nosite i niste naviknuli u njima hodati..živim blizu hotela u koje su stalno svadbe, prolazim tuda....gledam te nesretne djevojke s grčem na licu....no nekolicina ih hoda u tim štikletinama kao da se rodila s njima...prve cipelice su sasvim u redu i pašu na razne kombinacije... > Komentari su kao da ide na prijem kod kraljice Elizabete. Mislim da se danas ljudi vise ni ne sreduju toliko za svadbe, a blok salonke ili oxfordice se mogu kombinirati uz jos hrpu stvari, a ne samo za svadbu. Pogotovo ako autorica ne nosi stikle cesto Kako misliš da se ljudi ne sređuju više za svadbe??????? Ja vidim da su tip-top sređeni i da bi mogli direktno pred Elizabetu...osim ako nije neka otkačena svadba na kojoj mladenci daju upute što odijenuti...
2018 10 08
1 2