Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporučite mi parfem :)

Drage krpičarke, dosadio mi moj Replay parfem koji koristim godinama i u potrazi sam za novim. Molim vas za preporuke. Nisam ljubitelj cvjetnih kao ni žestokih mirisa. Ako je parfem dobar, spremna sam za njega izdvojiti više novaca. Hvala unaprijed na prijedlozima :)
2018 10 09
Prvi mi pada na pamet My Burberry, no izbor i dalje ostaje preširok... Možda da otkriješ koji Replayev si koristila pa da nam bude lakše predložiti.
2018 10 09
Jooj obožavam parfeme, a imamo i sličan ukus, Muglerov Alien- jedan od meni omiljenih, pa zatim Gucci bamboo, hugo boss the scent, Pacco Rabanne-Lady million, narciso rodriguez for her, Chloe- Chloe Eau de Parfum :)
2018 10 09
Narciso je po meni prepuderast...krenem trljat nos čim ga nanjušim, a Chloe su mi većinom ekstremni, zamarajući... No to je kako ih ja doživljavam :")
2018 10 09
Sve te što su vam "prežestoki" samo proslijedite meni, po povoljnoj cijeni, naravno... :P
2018 10 09
calvin klein beauty :)
2018 10 10
> Sweetclothes: > calvin klein beauty :) Slazem se,ja ga koristim, nije prejak,bas taman ne volim prejake koji guse
2018 10 10
> kozmetika88: > > Sweetclothes: > > calvin klein beauty :) > Slazem se,ja ga koristim, nije prejak,bas taman > ne volim prejake koji guse Da definitivno, uvijek me pitaju koji parfem imam :")
2018 10 10
CK Beauty je odličan izbor, D&G pour femme isto, CK Eternity isto nije loš, Alien je baš jak pa nisam sigurna da će joj odgovarati, Dior pure poison je predivan, Nivea je meni isto divna ali je dosta blaga
2018 10 10
Hvala vam cure, CK beauty ću pomirisati pa se možda odlučim :) Dior je isto u izboru, dobar je. Chloe sam imala i nekako mi nije sjeo skroz
2018 10 10
> iskrica0: > Drage krpičarke, dosadio mi moj Replay parfem koji koristim godinama i u potrazi sam za novim. Molim vas za preporuke. > Nisam ljubitelj cvjetnih kao ni žestokih mirisa. Ako je parfem dobar, spremna sam za njega izdvojiti više novaca. > Hvala unaprijed na prijedlozima :) Lacoste- Femme klasika- divan !!!
2018 11 30