Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li su i vama..

slikice male kad kliknete na bilo koji artikl? Mislila sam da je kod nekih samo no ispada na koju god stvar da kliknem , slika je 2cm x2
2018 10 14
To ne, ali su mi odjednom nestale fotke na artiklima( ne one iz 2016. koje su se brisale iz nekog razloga već noviji artikli) i neće dignut slike/ artikle. Do sad je sve funkcioniralo i odjednom raspad sistema :s
2018 10 14
Meni oboje, i su male slike odjednom i nema pola slika odjednom
2018 10 14
I meni nema slika sa artikla koji su nedavno postavljeni. :(
2018 10 14
također, meni su isto nestale slike oglasa koje su stavljene nedavno....
2018 10 14
> RedLipstick: > Meni oboje, i su male slike odjednom i nema pola slika odjednom Jel na mobu ili na kompu? Meni fotke na kompu štimaju, ali sad sam na mob pogledala...kad otvorim oglas, nema slika! Iako je na profilu normalna naslovna fotka, uđem u oglas i nema. Ništa.
2018 10 14
Ista stvar. Nestale su mi fotke na oglasima postavljenim prije mjesec-dva. Doslovce mi je pola profila izbrisano.
2018 10 14
Meni isto nestale slike oglasa koje su stavljene nedavno i nece da napravi upload......o cemu je rijec?
2018 10 14
I imam isti problem i na kompu i mob
2018 10 14
Meni su postojece slike ok, ali nemogu ucitati nove.. To znaci da tehnicar opet radi..😉
2018 10 14
Sad sam otvorila oglase na kojima fotke nisu izbrisane i kad se oglas otvori jedna fotka je sićušna, a ostale su izbrisane. Otvaram s kompa. Stavila bih fotku kako izgleda, ali dabome da se fotku ne može učitati. Jer ova stranica je zbilja dotaknula dno dna pa ima smisla. Znači, doslovce mi je unakažen cijeli ormarić.
2018 10 14
Koji je razlog da mi je nestalo dio fotografija?Nisu iz 2016 godine.
2018 10 14
> Nocturama: > Sad sam otvorila oglase na kojima fotke nisu izbrisane i kad se oglas otvori jedna fotka je sićušna, a ostale su izbrisane. Otvaram s kompa. Stavila bih fotku kako izgleda, ali dabome da se fotku ne može učitati. Jer ova stranica je zbilja dotaknula dno dna pa ima smisla. > Znači, doslovce mi je unakažen cijeli ormarić. e to to, tak mi je na mobu bilo! i na kompu je :') @fadila, sve fotke ti štimaju? Jer kad ja otvorim tvoj profil, samo na prvoj stranici nema slika na 7 artikla.
2018 10 14
I meni sve isto, male slikice ne mogu listat. Pola slika mi nestalo iako sam većinu nedavno stavila, a da ne pričam o tome kako sam ponovno stavljala stare slike. Ono kad su bile pobrisane. Evo sad baš gledam, u drugom mjesecu sam ponovno stavljala stare slike. Nema teorije da ponovno stavljam, bolje ću sve pobacat. Dosta mi je krpica.
2018 10 14
> SaraKedavra: > > Nocturama: > > Sad sam otvorila oglase na kojima fotke nisu izbrisane i kad se oglas otvori jedna fotka je sićušna, a ostale su izbrisane. Otvaram s kompa. Stavila bih fotku kako izgleda, ali dabome da se fotku ne može učitati. Jer ova stranica je zbilja dotaknula dno dna pa ima smisla. > > Znači, doslovce mi je unakažen cijeli ormarić. > e to to, tak mi je na mobu bilo! i na kompu je :') > @fadila, sve fotke ti štimaju? Jer kad ja otvorim tvoj profil, samo na prvoj stranici nema slika na 7 artikla. Hahaha sad sam pogledala i samo na prve dvije stranice vidim slike, ostalo mi je skoro sve nestalo.. 😂😂😂
2018 10 14
1 2 3 4 5