Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Moguca trudnoca

Lijep pozdrav zenice😀 Ne pisem cesto i ne otvaram teme ali sad sam nestrpljiva i morala sam. Naime, situacija je sljedeca.. nakon carskog reza (rekli su mi da se moram cuvati 2godine) odlucili smo se opet za bebicu. Ovaj mjesec smo pokrili plodne dane i bili vrijedni, sutra bi trebala dobiti medjutim danas mi se pojavio proziran iscjedak, slican onom u ovulaciji. Naravno bez neugodnog mirisa i sl. U prsloj trudnoci se ne sjecam da sam prije menstruacije imala iscjedak, koliko znam tada bi trebala biti tzv.suha faza ciklusa (bar su nas tako ucili🤣) E sad, znam i sama da ukoliko bude kasnilo trebam napravit test i sve je to ok, ali me zanima dali se ikoja od vas susrela sa iscjetkom prije same menstruacije a da je bila trudna i da je to bio simptom? Hvala
2018 10 16
Pozz,takav iscjedak sam imala s prvim djetetom.S njim se najvise svega sjecam jer mi je to ipak bila prva trudnoca😊.Obilno me mucio sve mjesece trudnoce ,a jednom sam i iz grada pobjegla u prvi wc jer mi je bio toliko obilan da sam mislila da sam dobila menstruaciju...poslije mi je doktorica rekla da je to dobro jer u prvim mjesecima kad je najosjetljivije cuva bebicu od kojekakvih upala i bakterija....drzim fige i sretno 😊
2018 10 16
Kasni li? Držim fige!! =) =)
2018 10 19
Nazalost, stigla je jucer😌 Novi mjesec, nova nada.. idemo dalje!
2018 10 19
Držim fige za dalje. Uh, znam kako ti je ://
2018 10 22
Cao drage.Unaprijed se izvinjavam na predugom postu.Naime imali smo odnose 7.01 taj dan mi je bila ovulacija.Nakon nekoliko dana sam osjetila kao neko grcenje u materici,bockanje itd...Mislila sam da sam trudna..Par dana nakon toga su me grudi pocele da bole bas jako i bradavice na dodir.Bila sam 100% sigurna da sam trudna.Trebala sam dobiti 21.01 i nakon sto je kasnila 2 dana bila sam presretna.Medjutim 2 dana nakon kasnjenja dobila sam ali je bilo samo smedje oskudno,ne previse..u toku dana se pojavila i krv takodje ne u velikim kolicinama.Narednog dana sve je prestalo...samo sam na papiru mogla vidjeti ponovno smedji iscjedak..Ja sam se pomirila s tim da ni ovaj mjesec nista..medjutim donji dio ledja me boli,donji dio stomaka kao da cu dobiti osjetim kao neku mucninu navece i imam pojacan iscjedak...da li se neka susrela sa time,da li je to mogla biti lazna menstruacija...razmisljam da sljedece sedmice posjetim ginekologa.Unaprijed hvala na odgovoru i izvinite da predugom postu 🤗🤗
2020 01 29