Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zanima me dali.....

Nosim br 38.Prije mj dana sam otisla kupit Nike patike. Za odrasle su 800kn a djecje 600kn.Djecji broj najveci je 38.5 a meni su i te bile velike pa sam uzela 38. Nisam imala u sebe toliko novaca da kupim nike za odrasle al sam imala za 'djecje', pitala sam prodavacicu da mi da najveci djecji broj da provam usla je u skladiste i izasla za sekundu i rekla da nema da je najmanji 36, nisam joj povjerovala pa sam za 20min dovela mladju sestru(sreca pa nosimo isti br) i njoj je dala i rekla joj je na kasi da je dosla prije da nebi nasla taj broj(laž). Sad mene zanima nakon toga sta se ona opravdavala dali ona smije dati djecje patike odrasloj osobi? Ako smije zasto nije odmah meni dala?
2018 10 23
Naravno da smije, kupovala sam za sebe na djecjem. I moja necakinja kupuje na odraslom. Po meni, htjela ti je prodati skuplje.
2018 10 23
Uzas.... Jer to bas i nisu djecji brojevi 38.5djeci je 39 za odrasle
2018 10 23
Sta nju briga kome kupujes i kako kupujes. Nikad ne bi kupila u tom ducanu. Nekad davno je moj tata isprobavao jedne stikle za mene jer imam izrazito usko stopalo kao i on cisto da vidi da nisu presiroke, jer sam ih nazicala da mi kupi na putu. Grozna usluga... grozna.
2018 10 24