Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Profili "siročići"

Recite mi zašto,ali zašto pobogu dotične otvore profil,stave turbo super stvarčice koje baš ja trebam SADA i hitno,po cijeni koja mi odgovara,određene boje,veličine bla,bla i onda vidim da su se zadnji put ulogirale dok je Tito bio živ????ZaŠtO?? Zašto nema neko vremensko ograničenje za profile pa da se automatic brišu ako nisi bila npr.,3 mjeseca??Pa te onda lijepo obrišu i bok..Zašto? :,'( :,'( :,'(
2018 10 24
:') :') :') Zato šta misle da će, čim se pojave, sve prodat brzinom munje, a kad shvate da to ne ide baš tako, onda odustanu. Na drugo pitanje nemam odgovor :D
2018 10 24
> Evoimene: > Recite mi zašto,ali zašto pobogu dotične otvore profil,stave turbo super stvarčice koje baš ja trebam SADA i hitno,po cijeni koja mi odgovara,određene boje,veličine bla,bla i onda vidim da su se zadnji put ulogirale dok je Tito bio živ????ZaŠtO?? Zašto nema neko vremensko ograničenje za profile pa da se automatic brišu ako nisi bila npr.,3 mjeseca??Pa te onda lijepo obrišu i bok..Zašto? :,'( :,'( :,'( Dobra ideja svakako, al probajte poslat poruku, jer nekad login zeza.. Nada umire zadnja 😂😂
2018 10 24
Ja jednu čekam već 4-5 mjeseci, možda se javi za 10 god. kad to više ne budem mogla obući :')
2018 10 24
A mene zanima, zašto su opet počeli nestajat postovi na temi, vidjela sam da je još jedna cura odgovorila, a sad nema tog posta ,:(
2018 10 24
Hmm da, moj post je nestao. Duh sam a nisam :')
2018 10 24
> KreativnoSelo: > Hmm da, moj post je nestao. Duh sam a nisam :') x-) a na temi stoji točan broj postova.
2018 10 24
> vedranapv: > > KreativnoSelo: > > Hmm da, moj post je nestao. Duh sam a nisam :') > x-) a na temi stoji točan broj postova. Luda kuća ,:)
2018 10 24
Da, dragi admini ..ako nekoga ovdje duuuugo nema..trebalo bi takve članove deaktivirati... ;)
2018 10 24
Kad je Tito bio ziv😂😂😂😂 kraljice ste Pa ja jednu cekam otkad znam za sebe.. skoci mi tlak vidim ulogira se i nikome nista
2018 10 24
> vedranapv: > :') :') :') > Zato šta misle da će, čim se pojave, sve prodat brzinom munje, > a kad shvate da to ne ide baš tako, onda odustanu. > Na drugo pitanje nemam odgovor :D Ne bih se slozila. Ja sam se registrirala davnih dana, no kako me zivcirala disfunkcionalnost stranice i admina, prestala sam dolaziti jer mi je letgo opcija bila bolja. Nazalost, kako se ta aplikacija jako pogorsala, dodjem tu. Mislim da je ista stvar i s dosta ljudi koji se tu registriraju. Da se itko zeli potruditi oko mk, ovo bi bila puno jaca stranica.
2018 10 24
Istina... stranica je stvarno spora i nefunkcionalna ponekad. Meni poruke nikako ne dolaze od djevojaka, niti na mailu, sporo je jako
2018 10 24
Moramo biti sretne sto stranica uopce radi :D
2018 10 24
Slažem se da bi se nešto trebalo poduzeti po pitanju tih mrtvih profila.Ja sam godinu dana pokušavala doci do informacije o jednom ponču i naravno odustala.Ma mislim si....nek ide ....u ...
2018 10 25
Jednom prilikom sam obrisala ogromnu hrpu takvih profila pa su počeli stizati prigovori na to od članica koje su se htjele ponovno ulogirati. Više neće biti brisanja takvih profila. :)
2018 10 26