Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za rođendan, stvarno trebam pomoć...

Dijete mi 1.11. slavi 9. rođendan. Preko neta sam naručila predivnu snježnu kuglu, no danas sam zvala da provjerim da li će stići na vrijeme i ne mogu mi garantirati jer da još nije krenulo iz skladišta. Morala sam stornirati i sad sam sva nesretna i na čudu šta da radim. Pročešljala sam internet i u HR nema snježnih kugli, a ono što ima su ili male ili kič ili ružne (meni, naravno). Nekakvi setovi za uljepšavanje ne dolaze u obzir, plišanaca ima planinu, za bicikl trenutno nemam novaca, znanstveni setovi, puzzle, društvene igre... sve smo to već kupovali ili je dobila od drugih. Knjige čitamo iz knjižnice ili sa Kindla. Ne voli lutke. Odjeća nije poklon, nego nužda. Očaj! :D ima li itko ideju gdje ili što se može naći u Zagrebu, da je posebno, lijepo, kvalitetno, nešto što će dijete htjeti dugo čuvati...?
2018 10 26
genijalno! mislim da bi se mojoj djevojčici to baš ludo dopalo <3 sad još samo gdje se može naći?
2018 10 26
Zasto je izbrisala post? I mi bi takvu kuglu
2018 10 26
nisam ja obrisala prethodnu poruku...samo je nestalo :o
2018 10 26
evo, baš i ja sad pretražujem po netu i u tom electronicsu je za sad najjeftinija i zapravo mi je ok cijena, tako da puno puno hvala, you saved my day :")
2018 10 26
zaletit ću se u chipoteku, ne mogu se opet oslanjati na dostavu sa electronicsa. U svakom slučaju, puno hvala još jednom!
2018 10 26
Vjerujem da će joj se svidit :) ima na youtubu zezalice,razne ideje za neke pokuse s njom.... ja sam to bila iskoristila za upoznavanje s Teslom (gledali smo dokumentarac) a sin se stvarno bio zakačio i zainteresirao, guglao i učio x-) sad je samo za dekoraciju (pogotovo noću) al opet, fora je i dalje svima, ne samo djeci :D
2018 10 26
Dijete vam ima najljepši datum rođenja, kao i ja 😍 Gdje je prvi komentar, o kakvoj se kugli radi? I ja ih obožavam
2018 10 26
Super poklon za malu skorpiju! Idealan i genijalna ideja
2018 10 27
Ako ju kupite javite jeste li zadovoljni. I ja bih ju voljela kupiti svom dečku za rođendan. :")
2018 10 28
Evo, javljam:) odlična je, reagira na zvuk. Treba je samo staviti bliže zvučniku, a može joj se i pjevati :) znači, chipoteka, 230 kn
2018 10 31
Super :) sjetila sam se zašto je moja bila toliko jeftinija (kopkalo me haha ) .... bila sam ju kupila na Božičnoj rasprodaji!
2018 10 31