Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oštećena sam a još dobila i osvetničku negativnu

Puno je degutantnih situacija bilo na Mk, ali ova je defitivno medju mucnijima i degutantijima ikada. Tajana javi nam svakako sve - da se probamo bar malo nasmijati ovom jadu i cemeru koji si Ireni priustila. Sram te bilo!
2018 11 04
Najvjerovatnije i nezna razliku izmedu pamuka i poliestera??😂😂😂 Gadljivo!!!Fuj!!!(to vam je isto)...
2018 11 05
Evo kako sam i rekla, gospođi Tajani dala sam rok do 5.11.2018. da se dogovorimo oko povrata (to je 12 dana), ona ne pristaje. Mislim da sam pričekala dosta dugo, pričekala bih i još i razumjela ako je novac već potrošen pa da se dogovorimo kad joj bude plaća ili naknada ili što već ali ona ne pokazuje uopće interes za povrat krivo oglašenog artikla. Stvarno ne razumijem činjenicu da povrat u kojem bi jedino ja bila oštećena ne želi izvršiti jedino iz razloga što joj u opisu profila koji si je sama napisala vrišti da POVRATE NE VRŠI i da je s tim kao sve riješeno i dozvolit si ovako povlačenje po forumu. Molila bih samo cure koje su tu da mi kažu koje je sve podatke potrebno napisati i gdje (da li samo ovdje ili i negdje drugdje)? Vidim da na nekim drugim temama spominjete fejs da se i tamo napiše- ja nemam fejs tako da to neću moći napraviti. Evo da nešto ne pogriješim pa molim uskočite sa savjetom.
2018 11 06
> IrenaAR: > Evo kako sam i rekla, gospođi Tajani dala sam rok do 5.11.2018. da se dogovorimo oko povrata (to je 12 dana), ona ne pristaje. Mislim da sam pričekala dosta dugo, pričekala bih i još i razumjela ako je novac već potrošen pa da se dogovorimo kad joj bude plaća ili naknada ili što već ali ona ne pokazuje uopće interes za povrat krivo oglašenog artikla. Stvarno ne razumijem činjenicu da povrat u kojem bi jedino ja bila oštećena ne želi izvršiti jedino iz razloga što joj u opisu profila koji si je sama napisala vrišti da POVRATE NE VRŠI i da je s tim kao sve riješeno i dozvolit si ovako povlačenje po forumu. Molila bih samo cure koje su tu da mi kažu koje je sve podatke potrebno napisati i gdje (da li samo ovdje ili i negdje drugdje)? Vidim da na nekim drugim temama spominjete fejs da se i tamo napiše- ja nemam fejs tako da to neću moći napraviti. Evo da nešto ne pogriješim pa molim uskočite sa savjetom. Tema je sad "sa strane" , pa cure možda više ne gledaju ( vidim da niko ne odgovara) , ja ti isto nisam sigurna , al mislim ,ime prezime, grad i IBAN, da je dovoljno .....možeš ovde "zakačit" , a kako ide u crnu listu ne znam ti , nadam se da će ovo vidit neko ko zna pa da ti bolje kaže :) Znači ni a, ni be od nje ....krasno ....obraz vrijednosti 200kn......
2018 11 07
Da, na žalost ništa od njenog odgovora/dogovora i povrata >:( stvarno to ne kužim...zove se Tajana Vukas iz Valpova
2018 11 07
> Irena1919: > > IrenaAR: > > Evo kako sam i rekla, gospođi Tajani dala sam rok do 5.11.2018. da se dogovorimo oko povrata (to je 12 dana), ona ne pristaje. Mislim da sam pričekala dosta dugo, pričekala bih i još i razumjela ako je novac već potrošen pa da se dogovorimo kad joj bude plaća ili naknada ili što već ali ona ne pokazuje uopće interes za povrat krivo oglašenog artikla. Stvarno ne razumijem činjenicu da povrat u kojem bi jedino ja bila oštećena ne želi izvršiti jedino iz razloga što joj u opisu profila koji si je sama napisala vrišti da POVRATE NE VRŠI i da je s tim kao sve riješeno i dozvolit si ovako povlačenje po forumu. Molila bih samo cure koje su tu da mi kažu koje je sve podatke potrebno napisati i gdje (da li samo ovdje ili i negdje drugdje)? Vidim da na nekim drugim temama spominjete fejs da se i tamo napiše- ja nemam fejs tako da to neću moći napraviti. Evo da nešto ne pogriješim pa molim uskočite sa savjetom. > Tema je sad "sa strane" , pa cure možda više ne gledaju ( vidim da niko ne odgovara) , > ja ti isto nisam sigurna , al mislim ,ime prezime, grad i IBAN, da je dovoljno .....možeš ovde "zakačit" , a kako ide u crnu listu ne znam ti , nadam se da će ovo vidit neko ko zna pa da ti bolje kaže :) > Znači ni a, ni be od nje ....krasno ....obraz vrijednosti 200kn...... Ma ovdje je obraz najjeftinija roba, prodaje se lako i brzo :s
2018 11 07
Da , sve podatke staviti tu. Cure koje uredjuju cl ce je dodati u dokument.
2018 11 07
> IrenaAR: > Evo kako sam i rekla, gospođi Tajani dala sam rok do 5.11.2018. da se dogovorimo oko povrata (to je 12 dana), ona ne pristaje. Mislim da sam pričekala dosta dugo, pričekala bih i još i razumjela ako je novac već potrošen pa da se dogovorimo kad joj bude plaća ili naknada ili što već ali ona ne pokazuje uopće interes za povrat krivo oglašenog artikla. Stvarno ne razumijem činjenicu da povrat u kojem bi jedino ja bila oštećena ne želi izvršiti jedino iz razloga što joj u opisu profila koji si je sama napisala vrišti da POVRATE NE VRŠI i da je s tim kao sve riješeno i dozvolit si ovako povlačenje po forumu. Molila bih samo cure koje su tu da mi kažu koje je sve podatke potrebno napisati i gdje (da li samo ovdje ili i negdje drugdje)? Vidim da na nekim drugim temama spominjete fejs da se i tamo napiše- ja nemam fejs tako da to neću moći napraviti. Evo da nešto ne pogriješim pa molim uskočite sa savjetom. Ova ustraje u svojoj gluposti. Sve podatke joj ostavi koje imaš, ne brini se zbog prijetnji, u prazno su. Piši adminki s linkom na temu da ti skine tu njezinu povratnu i da je blokira. Jer ovo je apsolutno za blok. Samo se nadam da *ovo* ne odgaja nekog, uh.
2018 11 08
Evo gospođa Tajana očito ima viška vremena pa s vremena na vrijeme nadopunjava svoju osvetničku negativnu meni kako joj dođe inspiracija- citiram jedan od novijih upisa "Nakon shvaćanja da gđa u istu ne stane slijedi toliko nepotrebnih i užasno neukusnih pljuvanja po mojoj osobnosti, intelektualnosti i svemu što se mene tiče te iznošenja svojih bjesomučnih stavova sa nekolicinom korisnica ovdje..."- stvarno ne vidim iz čega gospođa Tajana vidi da ja ili itko ovdje pljuje po njenoj osobnosti i intelektualnosti i da iznosimo svoje kako kaže bjesomučne stavove- sve poruke su kopirane ovdje a o sebi najbolje govori ona sama sa svojim upisima. Inače gospođo Tajana Irena stane u haljinu što mogu i slikama potkrijepiti ali haljina nije od rastezljivog pamučnog materijala koji lijepo legne na kožu i prirodan je- kakav ja inače nosim i kakve stvari kupujem, odnosno kakav je naznačen u opisu na vašem profilu jer ne volim i ne nosim haljine niti što drugo od poliestera jer me grebe po koži i imam osjećaj da sam stisnuta i oklopljena plastikom (zato stoji mala- znači stisne ta plastika). Administratorici sam se javila ali je valjda zatrpana ovih dana svakojakim pritužbama pa će nadam se i ovo ponovo doći na red.
2018 11 08
IME Tajana PREZIME Vukas ADRESA Vladimira Nazora 27 MJESTO Bocanjevci TELEFON 0917814434
2018 11 08
Tko pljuje po osobnosti Tajane Vukas? Ne poznajem gđu, nikada nisam bila u Bocanjevcima, nismo surađivale ni na koji način... Međutim, iz Tajaninih upisa može se puno zaključiti o njezinom ponašanju: ono je krajnje bahato i puno izmišljotina. Također, zaključujem kako je polupismena. Uz more pravopisnih pogrešaka, nema osnovnu edukaciju iz pojedinih područja o kojima hrabro progovara. Tajana Vukas nam se svima, javno, sama predstavlja. Riječju: jadno ponašanje! "Pljuje po intelektualnosti" :') :') Kaj to uopće znači?
2018 11 08
teehee ... Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... Hvala lijepa!!
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... > Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... > Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... > Hvala lijepa!! Sramotiš se.
2018 11 08
Ovo je porukica u inbox osobe koja je imale ili ima, haljinu sličnu ili mojoj... Hoćete još koju iz inboxa ostalih korisnica ili je vam ovo dovoljno ...???
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... > Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... > Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... > Hvala lijepa!! Završiti dva fakulteta s 21 godinu- stvarno čestitam, a ako ste se zaposlili prvo u državnoj službi i radili pa uz rad i djecu završili dva fakulteta opet čestitam znači pronašli ste super posao na kojem niste imali posla nego ste mogli nesmetano učiti...na vašu žalost neke stvari i vrijednosti se ne uče na fakultetu...
2018 11 08
1 2 3 4 5 6 7 8