Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oštećena sam a još dobila i osvetničku negativnu

> sonja90: > Sorry na upadu kao grom iz vedra neba..Ne znam za ovu nazovi marku, čini mi se kao Arizona brand, jel je?! Iskreno sumnjam da će vratiti novac obzirom da je u plusu nakon kupi-nosi-prodaj! > (editirala sam, od jutros budna spavam, ali skužili ste) Sonja90...Arizona brand...??? Moze pojašnjenje pa da i vi budete u plusu...??
2018 10 30
> rafaela1973: > Ma pazi ti nje! > Ona ponovo ide pisat negativnu??? > Vrati zeni novce i vrati se u rupu iz koje si izpuzala!!!!! Rafaela1973....hoćete mi reći savjet kako da upuzam u rupu...tamo nikada nisam bila...možda Vaša preporuka za najjednostavniji način???
2018 10 30
> TajanaVukas: > > teehee: > > "Gospođa je uvijek spremna na kompromis i dogovor." Lol! > > Smiješna si, zaista! Treba li ti ovaj blam? Dakle, radi se o tome da je artikl krivo oglašen te da si, sukladno tome, ti TajanaVukas, pogriješila. Napraviti povrat u ovom slučaju nije stvar kompromisa, to bi se trebalo podrazumijevati. To bi trebala biti tvoja dužnost. > Hvala Vam na savjetu...velikodušnom.... > I.......ja "volim" blamove...zato se sada javljam Vama.... ;) Odlično. Kad si se već javila, slobodno prestani glumatati s ovim "Vi" jer ti ni pismenost također nije jača strana. Ovo je forumska neformalna komunikacija i savjetujem ti da pristojnost usmjeriš na povrat novaca uz ispriku za krivo oglašen artikl i "nesporazum" koji si time uzrokovala IreniAR. Hoćeš li savjet prihvati ili ne, na tebi je. Uvijek se možeš nastaviti blamirati.
2018 10 30
> TajanaVukas: > > dianadianari: > > Eto jos jedne od koje necu nista kupiti bez obzira na puno pozitivnih!uzas mogla je fino vratiti 200kn i biti na miru ...ocito se obogatila za 200kn nek ju bude sram sto je uvalila...mogla je reci da stvarno ne zna sastav tocan i da zna jedino da nije rastezljiva. > Dianadianari....pošaljite mi svoj iban pa ću Vam uplatiti 200 kn pa da i Vi budete bogati...i na miru, zajedno sa mnom... > ;) Uplatite gospođi kojoj ste prodali haljinu neadekvatnog opisa, kad već toliko volite usrećiti nekoga?
2018 10 30
> TajanaVukas: > > IrenaAR: > > > sonja90: > > > Sorry na upadu kao grom iz vedra neba..Ne znam za ovu nazovi marku, čini mi se kao Arizona brand, jel je?! Iskreno sumnjam da će vratiti novac obzirom da u plusu nakon kupi-nosi-kupi. > > E upravo tako sonja 90- "marka" odi mi dođi mi > IrenaAR...marku i sve ostalo ste mogli vidjeti na profilu i hvala Bogu pitati što god Vas je zanimalo...ali niste...i to je bio Vaš izbor... Baš vas veseli što ste nekog unesrećili?
2018 10 30
Ako si tako sigurna u vrijednost haljine sto je ne uzmes nazad i vratis zeni novac?!
2018 10 30
> TajanaVukas: > > sonja90: > > Sorry na upadu kao grom iz vedra neba..Ne znam za ovu nazovi marku, čini mi se kao Arizona brand, jel je?! Iskreno sumnjam da će vratiti novac obzirom da je u plusu nakon kupi-nosi-prodaj! > > (editirala sam, od jutros budna spavam, ali skužili ste) > Sonja90...Arizona brand...??? Moze pojašnjenje pa da i vi budete u plusu...?? Trudite se biti ironični, ali jako vas loše ide... Toliko da mi je neugodno zbog vas
2018 10 31
> teehee: > > TajanaVukas: > > > teehee: > > > "Gospođa je uvijek spremna na kompromis i dogovor." Lol! > > > Smiješna si, zaista! Treba li ti ovaj blam? Dakle, radi se o tome da je artikl krivo oglašen te da si, sukladno tome, ti TajanaVukas, pogriješila. Napraviti povrat u ovom slučaju nije stvar kompromisa, to bi se trebalo podrazumijevati. To bi trebala biti tvoja dužnost. > > Hvala Vam na savjetu...velikodušnom.... > > I.......ja "volim" blamove...zato se sada javljam Vama.... ;) > Odlično. Kad si se već javila, slobodno prestani glumatati s ovim "Vi" jer ti ni pismenost također nije jača strana. Ovo je forumska neformalna komunikacija i savjetujem ti da pristojnost usmjeriš na povrat novaca uz ispriku za krivo oglašen artikl i "nesporazum" koji si time uzrokovala IreniAR. > Hoćeš li savjet prihvati ili ne, na tebi je. Uvijek se možeš nastaviti blamirati. Citiram te kao poantu. Nadam se da će je i Tajana zapaziti. Šta je ovo ovih dana, kolektivno valjanje u blatu?
2018 10 31
> TajanaVukas: > > teehee: > > "Gospođa je uvijek spremna na kompromis i dogovor." Lol! > > Smiješna si, zaista! Treba li ti ovaj blam? Dakle, radi se o tome da je artikl krivo oglašen te da si, sukladno tome, ti TajanaVukas, pogriješila. Napraviti povrat u ovom slučaju nije stvar kompromisa, to bi se trebalo podrazumijevati. To bi trebala biti tvoja dužnost. > Hvala Vam na savjetu...velikodušnom.... > I.......ja "volim" blamove...zato se sada javljam Vama.... ;) Jasno nam je da volite blamove, to je jedino što ste argumentirali, ostalo je prazno prepucavanje... Zanima jeste li svjesni koja je sankcija za ponovno postavljane negativne koju je admin obrisao kao neosnovanu? Blok profila.
2018 10 31
Za ne vjerovati... koji bahatluk u svakom komentaru!
2018 10 31
Irena1919, možda si počašćena u pp jer si joj ponudila trisku. Nisam dobila poruku, a voljela bih da tako i ostane. Poruka TajaneVukas treba biti upućena jednoj osobi na ovoj temi i sadržavati rečenicu: "Novac je uplaćen." Ili... "Novac Vam je uplaćen." Svako ostalo tipkaranje bilo bi joj uzaludno trošenje prstića, vremena i obraza odnosno nastavak blamiranja. To nam je svima jasno. Opet nedostaju neke poruke... grr!
2018 10 31
Daljnja natezanja i "pregovori" nemaju smisla; poslala je sto nije bilo oglaseno, pise sumanute poruke (javno i u pp), vraca osvetnicku negativnu, unatoc brisanju admina - crna lista pravac odmah, kao i blokada profila!
2018 10 31
OMG! Da, ovo stvarno više nema smisla... očito je nemoguće s ovom osobom mirno i racionalno riješiti problem. S obzirom da njezin stav i komentari debelo preskaču granice - ne samo fer i pristojnog - nego i normalnog ponašanja, jedino još adminka može reagirati, i to blokadom profila.
2018 10 31
Dva puta za redom mi nestaju upisi..🙉
2018 10 31
> iraira: > Daljnja natezanja i "pregovori" nemaju smisla; poslala je sto nije bilo oglaseno, pise sumanute poruke (javno i u pp), vraca osvetnicku negativnu, unatoc brisanju admina - crna lista pravac odmah, kao i blokada profila! Bas tako.
2018 10 31
1 2 3 4 5 6 7 ... 8