Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oštećena sam a još dobila i osvetničku negativnu

Drago mi je da je barem jedna stvar pozitivno riješena. Ali nemojte odustati od povrata - ako treba intenzivirajte pritisak i zahtijevajte da vam vrati novac.
2018 10 30
"Gospođa je uvijek spremna na kompromis i dogovor." Lol! Smiješna si, zaista! Treba li ti ovaj blam? Dakle, radi se o tome da je artikl krivo oglašen te da si, sukladno tome, ti TajanaVukas, pogriješila. Napraviti povrat u ovom slučaju nije stvar kompromisa, to bi se trebalo podrazumijevati. To bi trebala biti tvoja dužnost.
2018 10 30
Inzistirajte na povratu inače javno sramoćenje! Kakav bezobrazluk, što je ljudima? Krivo je oglasila i sad se pravi grbava!
2018 10 30
Kao sto sam i rekla da cu javiti sto se dalje dogada-gospoda Tajana mi je ponovo ostavila negativnu ocjenu unatoc cinjenici da mi ju je administratorica obrisala...
2018 10 30
> sonja90: > > Minnie_me: > > Marka je jedan skupi butik iz Zagreba haha, ne znam je li haljina tamo kupljena, ali me bas na taj butik podsjeca - narucite preko slike predivno, uzivo smece > Od jutros sam tak i tak offtopic pa ću opet. Asos haljina ostavlja bez daha! Nisam dugo "srela" uživo slikanu prekrasnu haljinu i da tako stoji stvarnoj curi, oduševljena sam! Da stanem bez sekunde premišljanja bih je kupila, 10+ za izgled 8-) Hehe joj hvala ti, uljepsala si mi dan!!! Kad zena zeni da kompliment ! 🤗🤗🤗❤🥂
2018 10 30
> IrenaAR: > Kao sto sam i rekla da cu javiti sto se dalje dogada-gospoda Tajana mi je ponovo ostavila negativnu ocjenu unatoc cinjenici da mi ju je administratorica obrisala... Koji bezobrazluk, stavite i na odgovor link na temu.
2018 10 30
> vedranapv: > > IrenaAR: > > Kao sto sam i rekla da cu javiti sto se dalje dogada-gospoda Tajana mi je ponovo ostavila negativnu ocjenu unatoc cinjenici da mi ju je administratorica obrisala... > Koji bezobrazluk, stavite i na odgovor link na temu. Ma ne mogu staviti, ne da mi dopisat vise nista
2018 10 30
> IrenaAR: > > vedranapv: > > > IrenaAR: > > > Kao sto sam i rekla da cu javiti sto se dalje dogada-gospoda Tajana mi je ponovo ostavila negativnu ocjenu unatoc cinjenici da mi ju je administratorica obrisala... > > Koji bezobrazluk, stavite i na odgovor link na temu. > Ma ne mogu staviti, ne da mi dopisat vise nista Možete obrisati i ponovno napisati
2018 10 30
Joj kakvih sve ludih zena ima..i ja sam u slicnoj situaciji pa sve razumijem. I ova moja ostavlja negativne iako je admin jucer obrisao, mislim da cu morati otvoriti temu da se doticna primiri. Ovo ovdje vise nije normalno!
2018 10 30
Ma pazi ti nje! Ona ponovo ide pisat negativnu??? Vrati zeni novce i vrati se u rupu iz koje si izpuzala!!!!!
2018 10 30
LadyBety evo i gospoda Tajana se nikako primirit a isto joj je obrisana osvetnicka negativna i ona mi opet ostavlja a ni a ni be na povrat iznosa odnosno haljine... Vedranapv-stavila sam link tamo gdje sam ja nju ocijenila ali na moj odgovor njoj u onoj povratnoj sto je meni ostavila ne mogu nikako jer mi vise ne da niti izbrisati niti dopisat nesto
2018 10 30
Irena ja sam opet zamolila admina za brisanje druge po redu negativne , nadam se da ste i Vi, ali sve mi se cini da ce mi je opet napisati, svakako sam trazila i blokadu jer ju je zasluzila u svakom pogledu.
2018 10 30
> IrenaAR: > Vedranapv-stavila sam link tamo gdje sam ja nju ocijenila ali na moj odgovor njoj u onoj povratnoj sto je meni ostavila ne mogu nikako jer mi vise ne da niti izbrisati niti dopisat nesto Sorry, mislila sam da se može obrisat pa stavit novi komentar, bilo bi dobro da je i tu link.
2018 10 30
čekaj malo gospođo Tatjana , ako kažeš u onoj prvoj negativnoj da nudiš povrat , u čemu je ovde problem !!! Cura ti nudi svoj trošak poštarine ....ej alooooooo ,što ne bi uopće trebala!!!! Pa majkomila , kakav ti je to karakter!!! , ---trljaš ruke , uvalila si komad robe (baš moram reć uvalila , jer drukčije se to ni ne može nazvat kad ne zeliš povrat u kojem ama baš ničim nisi oštećena !!!!!!!) i u čemu je problem da sve "imaš na početku ".....toliko ti treba tih 200kn!?!?!? Iznervirala si me koliko se praviš blesava!! Ma dođe mi da ti dan trisnen!!!
2018 10 30
* trisku
2018 10 30
1 2 3 4 5 6 ... 8