Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oštećena sam a još dobila i osvetničku negativnu

Pa sta covjek sebi dozvoli za 200 kn to je cudo jedno..
2018 11 15
IrenaAR ima li kakvog pomaka u ovoj trakavici, jesu li novci vraćeni? I pitanje adminu, zašto ova osoba još nije blokirana :s
2018 11 18
vedranapv na zalost nikakvi novci nisu vraceni (upravo i sad pogledala evo 9-i dan od kad je rekla administratorici da je uplatila) i ni traga ni glasa ni novcima ni Tajani. Ja sam uvjerena da je to zavrsena prica s njene strane, vidim obrisala je na svom profilu i oglas a drzala ga je do prije koji dan tako da mislim da ona ne namjerava nista uplatiti. Samo ne kuzim dio price s laganjem za uplatu administratorici pa to je bar lako provjerljivo i dokazivo s obje strane. Ne znam da li da jos gdje stavim podatke ili nesto, nemam pojma, cini mi se da je bila i neka tema za prijavu krivo tagiranih pa mozda tamo.
2018 11 18
IrenaAR mislim da bi trebali poslat još jednu poruku adminu, krađa, laganje o oplati, odnos na Forumu prema ostalim korisnicama, krivo tagiranje, ima dovoljno materijala. I naravno da možete staviti i na temu krivo tagiranih, uz link na ovu temu i linkove svih profila, ali mi se čini da nema previše koristi, jer koliko vidim, još ni jedan oglas nije izbrisan, niti je korisnik blokiran.
2018 11 18
IrenaAR, visi administratoru u inboxu s linkom na temu svaki dan. Gđicu treba blokirati asap! Koja sramota. Nikada neću razumjeti što je u mislima ovakvim debelokošcima. Tim više što se ne radi o balavici. Osim u glavi.
2018 11 18
Cure, hvala vam, hocu, ponovo cu se javiti administratorici i pokusat cu pronac onu temu s krivim tagovima da i tamo stavim, nego zadnjih sam tjedan dana slabo na krpicama rad bolesti, sto mene sto djece pa samo letemicno skicnem kad ih stavim na spavanje.
2018 11 19
fadila1966 hvala🙂sad cu odmah staviti
2018 11 19
Cure evo da ne bude da sam nestala s teme- nisam, nego zadnja dva tjedna gotovo da i nisam na krpicama rad nekih obaveza pa samo škicnem u inbox svaki dan...po ovom mom pitanju nije bilo nikakve promjene- ja sam ostala kraća za 200 kn radi krivog oglašavanja, nisam i dalje dobila povrat a vidim da Tajana nije niti blokirana niti na crnoj listi, odnosno nema nikakvih sankcija za to što je napravljeno osim moje negativne a ja imam neupotrebljivu stvar i 200 kn manje...administratoricu sam i prije nekoliko dana ponovo izvijestila da i dalje nije ništa uplaćeno i zamolila da mi kaže koja je sankcija za krivo oglašavanje artikla i na taj način oštećenja kupca te koja je sankcija za laganje administratoru da je nešto uplaćeno a nije, nisam još dobila nikakav odgovor, ako dobijem napišem ovdje
2018 11 30
Nisam preko vikenda stigla do foruma a zadnje što sam pročitala je ovaj posve gore njen upis upućen teehee još si pomislim u ponedjeljak ću napisat sramota i evo teme nema, obrisana je, vidim sad da očito nije stalo samo na tome, užas :-(
2019 03 25
Kako ona jos nije blokirana?
2019 03 25
Nefertiti111, isto se i sama pitam. Poslala sam poruku administratorici pa ćemo vidjeti. Zavirila sam opet u pravila portala gdje piše: "...znači da se on ne ponaša sukladno pravilima i ista je prekršio (koristio je krive slike, nije poslao stvari kupcu, izražavao se neprimjereno u komunikaciji sa drugima itd.). Takvi članovi više ne mogu biti aktivni u zajednici." Vjerujem da je sve jasno. Ili?
2019 03 25
1 2 ... 6 7 8