Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oštećena sam a još dobila i osvetničku negativnu

teehee ..... baš ste nekime ili nečime isfrustrirani, jel draga moja...? Neka...ako Vas ovakvi odgovori smiruju...samo dajte, opalite pa neka Vam bude lakše i mirnije.... Meni je vaše stanje poprilično žalosno... A sada drage moje....DOSTA JE...!!! Budite mi sretne pa bile Vi i takve kakve jeste....
2018 11 08
Ja vas napuštam....jer ...više vas ne želim doticati mislima.... ZBOGOM I DOVIĐENJA!!!
2018 11 08
U cijeloj ovoj mučnoj priči, koje mjesto zauzima informacija o dva fakulteta i državnoj službi??? Što bi se time trebalo argumentirati osim onog očitog - da su razne osobe i na razne načine u stanju doći do diplome, ali to još uvijek ne znači da su razumne i poštene.
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ..... baš ste nekime ili nečime isfrustrirani, jel draga moja...? > Neka...ako Vas ovakvi odgovori smiruju...samo dajte, opalite pa neka Vam bude lakše i mirnije.... > Meni je vaše stanje poprilično žalosno... > A sada drage moje....DOSTA JE...!!! > Budite mi sretne pa bile Vi i takve kakve jeste.... Ne glumataj s ovim "draga moja"... lol! Jedina frustracija u ovoj priči uzrokovana je činjenicom da se osoba koja je vidno u krivu ponaša ovako kao što se ti ponašaš, koristeći laži i bahateći se. Što se tiče tvojeg žalošćenja, tu ti ne mogu pomoći, sve i da hoću. Čudi me što ti, ovako "pravno" osvještenoj, nije palo na pamet vratiti IreniAR novac do kojeg si došla prevarom. Ove silne pravopisne pogreške koje iz upisa u upis činiš su u najmanju ruku smiješne i potvrda onoga što je u prethodnom komentaru napisala NadaMihaljevic: "da su razne osobe i na razne načine u stanju doći do diplome..." Zaista se brukaš. Nego, gdje ti je javna podrška tih iz inboxa? Možda te se i one srame.
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... > Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... > Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... > Hvala lijepa!! Pa gđo.TajanaVukas, ni 2 fakulteta vam nisu pomogla da ispravno napišete oglas, jer to je osnovni problem u cijeloj priči. Nije bitno tko šta kaže, tko koga vrijeđa, cure vas ili vi njih, bitno je vaše LAŽNO oglašavanje artikla koji prodajete, što, ako malo pročitate pravila, na MK nije dozvoljeno i za to biste mogli zaraditi blok. Dakle, da ponovimo još jednom, haljina nije od elastičnog pamuka, kao što vam piše u oglasu i zbog čega je gđa. IrenaAR i kupila. I upravo zbog toga se ne možete pozivati na tu besmislicu da ne radite povrat, a prodali ste krivo oglašen artikl. Ako malo razmislite i prestanete se inatiti, čini mi se da imate samo jedan izbor, da vratite novac, a gđa vama haljinu, koju možete opet oglasiti i vjerujem, bez problema prodati, naravno ispravno oglašenu. Inače riskirate blokadu profila, a vi sami odlučite, isplati vam se to nakon toliko povratnih?
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... > Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... > Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... > Hvala lijepa!! Mhm. Sve to, a ne znas samoj sebi protumaciti gdpr i po oglasnicima se crvenis zbog 200kn. Ouch.
2018 11 08
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) ...radim u državnoj instituciji 26 godina i imam 47 godina starosti, održavam brojne edukacije (što prviatno što poslovno)....pa...složite si ovo što sam napisala pa ćete vidjeti kako sam slagala svoj život.... > Meni je silno žao što nemate drugih poslova do trabunjati ovdje po forumu... > Dajte, nađite si život i učinite nešto za sebe i prestanite biti nečiji privjesak.... > Hvala lijepa!! Odbijam povjerovati da je ovo napisala osoba koju zakon drži punoljetnom i krivično i materijalno odgovornom. Jeste li sigurni da nemate staratelja ? Odbijam povjerovati kako osoba nulte razine pismenosti ima diplomu iz hrvatskog jezika i prava. Odbijam povjerovati da ovako arogantne neinteligentne osobe rade u zanimanju gdje trebaju komunicirati s djecom i, općenito, ljudima. Gospođo Tajana Vukas, možete vi imati dvjesto dva fakulteta, ali pojma nemate o onom što se usađuje malenima i prije nego prohodaju - a to je pristojnost i empatija. To da ste arogantni, neinteligentni i prevarantica već ste i te kako jasno pokazali. Ok, ako vama ne smeta što ste se "obranili" vrijeđajući korisnice u temi i mlateći nas vašim diplomama, statusom, itd, vjerujem da vam neće smetati ni javno prozivanje po medijima. Ali, nisam sigurna da su svi takve "panjine" na vašem radnom mjestu a i u obitelji. A ovo će se itekako proširiti, vjerujte mi
2018 11 09
Briše mi se svaki komentar koji napišem ispod tvog. Uglavnom, pokušat ću ne spominjući nick iz prethodnog upisa: čekam komentar autorice prethodnog posta, glas razuma, k'o ozeblo sunce. Potpis!
2018 11 09
> teehee: > Briše mi se svaki komentar koji napišem ispod tvog. > Uglavnom, pokušat ću ne spominjući nick iz prethodnog upisa: čekam komentar autorice prethodnog posta, glas razuma, k'o ozeblo sunce. > Potpis! Pokušavam ukapirati po kojem modusu nestaju postovi, pa čak i teme, ali ne ide. Ma žao mi je što je Irena zakinuta, ali ova treba na blok i to trajni.
2018 11 09
Gospođa Tajana je sve samo ne gospođa. Koja bahatost!! Moju kunu ne buš vidjela nikad, pa ni onda. I nadam se ne samo moju, sto se krpica tiče.
2018 11 10
Evo da vas izvijestim-ponovo sam kontaktirala administratoricu i ponovo mi je izbrisala negativnu (nadam se da je Tajana nece opet po treci put ostaviti). Administratorica mi se jucer javila i rekla citiram 'Gospođa se javila i rekla da je uplatila novce, ali ne znam što je bilo dalje.' Izvijestila sam je da me Tajana nije kontaktirala niti trazila broj racuna radi uplate i da na mom racunu nema vidljive uplate te da cu je izvijestiti o svemu sto se bude dogadalo. Pogledala sam i danas isto nije bilo nikakve uplate. Kad uplata bude i ako uopce bude vidljiva saljem haljinu nazad. Tajani sam uplatila internet bankarstvom pa ostavljam mogucnost da mozda moze vidjeti broj mog racuna jel od nje nisam dobila apsolutno nikakvu poruku pa ni da joj dam br.racuna. Nastavlja se... Cure jos jednom hvala svima na pomoci.
2018 11 10
Kad se neko hvali obrazovanjem , a istovremeno se ovako ponaša i nije svjestan kako se ponaša , onda je sve jasno ko dan.... .Znaš Tajana , čim se rodiš , od vrtića , pa dalje .......se uči bit čovik!!! Al ti to , vidimo , ne znaš , .......tako da možeš i još dva fakulteta završit , al , očito je da nikad neš postat čovik!!!!
2018 11 10
> TajanaVukas: > teehee ... > Kada govorimo o mojoj osnovnoj edukaciji i polupismenosti, imam završena 2 fakulteta (između ostalog HRVATSKI JEZIK I PRAVO) .. Nego... imam 2 ruke. Između ostalog lijevu i desnu... Između ostalog se nadam, IrenaAR, da će tvoj novac u ponedjeljak biti na računu. Između ostalog.
2018 11 11
O, da! I to puno govori... između ostalog.
2018 11 11
> teehee: > Nego... imam 2 ruke. Između ostalog lijevu i desnu... :')
2018 11 11
1 2 ... 4 5 6 7 8