Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Vjezbe za guzu

Curke🌹 Koja od vas je dobro upucena u fitness svijet i vjezbice za guzu? Bilo bi mi drago kad bi podijelile neke korisne informacije. Dugo vec radim na sebi,al uvijek je lijepo cut neciji savjet i nacin rada😃
2018 10 31
Od vježbi je koliko čujem najbolje sve vrste čučnjeva :)
2018 10 31
Moj gym trener ističe: bugarski čučanj, mrtvo dizanje, jednonožni deadlift, hodajući iskoraci s bućicama i abdukciju kukova na spravi. Uvijek je bitno raditi sa težinama i bit umjeren i ne preforsirat se,također mišiću je potrebno i odmora :)
2018 10 31
Cucnjevi, mrtvo dizanje, podizanje kukova. Imate na youtubu raznih videa vjezbi za guzu :)
2018 10 31
Meni su se najbolje pokazali cucnjevi i iskorak sa utegom, lezis na ledima i dizes samo noge i guzu...i najefikasnija vjezba hodanje po brdu 😂😂
2018 11 09
Maksimalno izbjegavanje kardio vježbi, tako si sagorjevaš guzu, kratki treninzi sa što više težine, najjače je definitivno čučnjevi sa utegom, u rukama ili na ramenima
2018 11 28
Cucnjevi sigurno nisu najbolji izbor za gluteus
2018 12 07
Pozdrav ja sam fitness trenerica ako je neka zainteresirana nek mi se slobodno javi preko poruka :) pozz i uzivajte
2019 02 20
> Prodaja151: > Pozdrav ja sam fitness trenerica ako je neka zainteresirana nek mi se slobodno javi preko poruka :) pozz i uzivajte Koje obrazovanje imate za trenera?
2019 11 30
> Mapmap: > Cucnjevi sigurno nisu najbolji izbor za gluteus da,slazem se..ja sam isto bila uvjerena da ce mi oni pomoc al na kraju mi samo ojacale noge to je katastrofa izgledalo zato u zadnje vrime se baziram na donkey kick i u stranu podizanje nezz kako je tocno naziv..guza cvrsca i noge razdvojene hehe
2020 01 16