Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Lotovi i istaknute cijene(što to znači LOT?)

Što to znači lot?I kako istaknuti cijenu?Ja za čitav lot istaknem jednu cijenu,ispada da nisam normalna. Stalno nailazim na lotove,a na kraju ispadne da je cijena za komad.I još je najbolje kad stave sliku najljepšeg komada odjeće npr.30 kn,a kad uđeš u artikl,ispada da je neka potkošulja 30kn,i to je najjeftiniji komad robe,pa se cijene redaju na više na ostalu robu(a taj najljepši komad robe na kraju ispadne 200kn :D :@ ). :@ Smije li se to?Ako napišeš da lot košta 30 kuna,onda ga treba prodati po 30kn,zar ne?Ili sračunaj cijenu(ukupnu) na lot,pa nju stavi.Ili naglasi u naslovu da komad košta xx....
2018 11 09
Takvi oglasi su cista navlakusa ja iskljucivo stavljam cijenu za sve artikle u lotu po pravilu treba bit stavljena cijena za cijeli lot a ne kad otvoris oglas da pise da je cijena po komadu ima tu jako puno takvih oglasa pa nikome nista ocito prolazi
2018 11 09
Ispada da nisu navlakusa. U zadnjoj (obrisanoj) temi je receno ukoliko je rijec o 5 istoh artikala u smislu 5 traperica smije se slikati svih 5 za prvu sliku i napisati ispod cijenu za komad. Ako je rijec o npr. hlace+kosulja+jakna stavlja se cijena za sve skupa, odnosno to onda i nije lot nego mozda komplet ili outfit :/ Takodjer sam bila sigurna 100% u ovo sto Kozmetika kaze, no ispada nije tako..
2018 11 09
Meni se čini mi se da sam pročitala da se za LOT stavlja ukupna cijena, a unutar oglasa je dozvoljena i pojedinačna.
2018 11 09
meni je i dalje to navlakusa ne mozes napisat da je lot ako prodajes 1 komad odjece po toj cijeni,nije lot nego je 1 stvar druga stvar je oglas primjer slika 5 traperica,pa napisat traperice 50 kn komad ispada da smo glupi mi koji stavimo cijenu za cijeli lot stvari
2018 11 09
> kozmetika88: > meni je i dalje to navlakusa > ne mozes napisat da je lot ako prodajes 1 komad odjece po toj cijeni,nije lot nego je 1 stvar > druga stvar je oglas primjer slika 5 traperica,pa napisat traperice 50 kn komad > ispada da smo glupi mi koji stavimo cijenu za cijeli lot stvari Slazem se u potpunosti, ali takav je zakljucak bio na kraju..prije brisanja.
2018 11 09
> vedranapv: > Meni se čini mi se da sam pročitala da se za LOT stavlja ukupna cijena, > a unutar oglasa je dozvoljena i pojedinačna. I to mi je o.k. Ali da prvo napišeš ukupnu cijenu npr.30kn.A unutar oglasa napišeš da može i komad npr.10kn.
2018 11 09
> sonja90: > Ispada da nisu navlakusa. > U zadnjoj (obrisanoj) temi je receno ukoliko je rijec o 5 istoh artikala u smislu 5 traperica smije se slikati svih 5 za prvu sliku i napisati ispod cijenu za komad. > Ako je rijec o npr. hlace+kosulja+jakna stavlja se cijena za sve skupa, odnosno to onda i nije lot nego mozda komplet ili outfit :/ > Takodjer sam bila sigurna 100% u ovo sto Kozmetika kaze, no ispada nije tako.. Pa zar nije LOT riječ za više stvari,bilo kakvih?
2018 11 09
Vec sam se naviknula na kojekave nepravilnosti na stranici jer vidim da pomaka bas i nema ako uspijem naci sta trebam,kupim si ne volim lazno tagirane stvari,kojekakve marke koje to uopce nisu dosta cura se trudi prozvati takve,pa opet nema pomaka mozemo mi o lotovima raspravljat,i opet ce se naci dosta njih koji ce radit po svome
2018 11 09
Istina :@ ...
2018 11 09
> silkica: > > Pa zar nije LOT riječ za više stvari,bilo kakvih? Naravno da je
2018 11 09
Cekamo druge cure da pojasne, nisam ni ja sigurna da je tako ali neke ste popratile temu u kojoj je cura kupila 2parfema, odnosno lot za 50kn a prodavacica je prodala samo jedan misleci kako je jasno da je jedan 50kn? VedranaP, sjecate se :) ?
2018 11 09
Ja nisam ispratila tu temu.I šta je na kraju bilo?
2018 11 09
> sonja90: > Cekamo druge cure da pojasne, nisam ni ja sigurna da je tako ali neke ste popratile temu u kojoj je cura kupila 2parfema, odnosno lot za 50kn a prodavacica je prodala samo jedan misleci kako je jasno da je jedan 50kn? VedranaP, sjecate se :) ? ne sjecam se, ali to je prevara i ona se pravi blesava svi znamo sto je lot, a sve ostalo je muljaza, navlakusa, prevara i sl. znaci istaknuta cijena je cijena za 5 majica moja dobra volja ako ti prodam 1 majicu iz lota, ali ta 1 majica ne moze kostati kao svih 5 koliko skole treba imati da bi netko znao tak jednostavnu stvar? znaci meni ostaanu 4 majice jer sam ti jednu prodala, automatski cijena za 4 majice mora bit manja nego sto je bilo za 5 majici
2018 11 09
Lot generalno znači više komada nečega, bilo istih stvari bilo različitih stvari. U drugim zemljama je uobičajeno da se kod lotova istakne ukupna cijena za sve stvari koje se prodaju u lotu. Kako je netko gore napisao svojedobno je od strane adminke bilo rečeno da se mora istaknuti cijena za cijeli lot (mene je čak adminka i upozorila da promijenim oglas) dok je nedavno rečeno da se može npr. staviti slika sa 5 pari hlača, u nazivu napisati hlače i istaknuti cijenu po komadu. Osobno mi to nema smisla, ali naviknuti smo ovdje na svašta. Jedino što bi eventualno bilo ispravno je istaknuti cijenu za sve na slici, a u oglasu staviti pojedinačne cijene.
2018 11 09
1 2 3