Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Štikle brušena koža

Žene, potrebna mi je malena pomoć :D Kako očistiti štikle od brušene kože? Crvene su, i stvarno su lošem stanju (crne fleke su po njima kako su mi ljudi stajali po nogama na svadbi, u jutarnjim satima naravno) Pročitala sam svašta po internetu ali me zanima nešto što je 100% provjereno
2018 11 14
Je li ima pomoći ili da ih bacim u smeće? 🤣
2018 11 14
Probaj čistom gumicom za brisanje olovke....meni je to znalo pomoći ;)
2018 11 14
Ako je vec takva situacija da si spremna cak i u smece ih baciti ja bih ti preporucila da si uzmes vanish ili nesto za uklanjanje mrlja namazes ih time, i ubacis u perilicu na neki slabiji (npr.rucni) program; pa kako bude. Mene je to sto puta spasilo!
2018 11 14
Probaj sa micelarnom vodicom ocistit
2018 11 14
> Minnie_me: > Ako je vec takva situacija da si spremna cak i u smece ih baciti ja bih ti preporucila da si uzmes vanish ili nesto za uklanjanje mrlja namazes ih time, i ubacis u perilicu na neki slabiji (npr.rucni) program; pa kako bude. Mene je to sto puta spasilo! uhh mozda ne bih toliko drasticno da ih se baca u masinu ako su vec od brusene koze, mozda da prvo probas kako je Minnie rekla sa nekim Vanishom ili Sanitarom na staroj cetkici za zube pa probaj tako istrljati lagano mrlje
2018 11 14
Ja sam bila pročitala to o micelarnoj i odmah sam išla probati na jednim svijetlo sivim wedgeicama i ništa mi nije otišlo. Najgore mi je ono crno šta ostane od gume od auta kako vozim. Kako to oprati??
2018 11 14
Huh imam osjećaj da bi se raspale u mašini :S Svakako ću probati nešto od savjeta, nemam što za izgubiti pa javim ako sam uspjela 😀 Hvala vam
2018 11 14
Ima ti sredstvo za ciscenje auto siceva i tapicirunga, dakle samo posprejas i "pobrises" fleku sa krpom od mikrofibre. Kosta cca 50 kn. Ja imam svjetlosivu unutrasnjost cijelu auta ugl uvijek se flekava i to me spasilo. bez ispiranja, ode fleka kao prasina. Ugl, ja cistim i cipele s tim 😆 Ako ti nista ne upali probaj to poslikam sutra
2018 11 17
Ako ništa od toga ne pomogne, odnesi ih u kemijsku čistionicu, ja sam nosila svoje štikle svijetlo roze od brušene kože i bratove plave tenisice od brušene kože. Kao nove su sad! Koliko se sjećam u Arena Centru ima nasuprot Spara ta koja uzima brušenu kožu za čistiti, a vjerujem da ih ima još
2018 11 18
Uspjela sam očistiti sa tekućim persilom i starom četkicom za zube. Oni trikovi sa interneta - micelarna, rašpica, gumica ništa ne pomažu haha U svakom slučaju, hvala i vama na savjetu. Možda posluži kad ne upali ovaj moj trik 😀
2018 11 18
> ivy4862: > Ima ti sredstvo za ciscenje auto siceva i tapicirunga, dakle samo posprejas i "pobrises" fleku sa krpom od mikrofibre. Kosta cca 50 kn. Ja imam svjetlosivu unutrasnjost cijelu auta ugl uvijek se flekava i to me spasilo. bez ispiranja, ode fleka kao prasina. Ugl, ja cistim i cipele s tim 😆 > Ako ti nista ne upali probaj to poslikam sutra Uslikaj bez obzira što sam uspjela riješiti problem. Sigurno će dobro doći to sredstvo 😀
2018 11 18
A ja sam uzela u peveca, mozda ima u tokica ili tako sto, oni uzaju naruciti ak se trazi.
2018 11 18
Javite obavezno ako uspijete, jer i ja mučim muku stim
2018 11 19
Ja trebam savjet za ciscenje suede tenisica, mislim da je u prijevodu antilop. Pa da ne otvaram novu temu nego ovdje netko ako zna?
2018 11 20