Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Rinoplastika

Cure, trebala bi zbog sinusa na operaciju, medutim ako vec to idem radit onda bi malo i estetski poradila na nosu. Za Glumicica sam za sad cula okej iskustva.. Ima li koja od vas iskustva s ovime?
2018 11 16
Cula sam da ima jedan lijecnik u vinogradskoj gdje mozes sve obaviti preko uputnice i da je fenomenalan.Nisam zapamtila ime jer mi nije trebalo,ali vidim da si iz Zagreba pa bi mozda tamo ljudi bolje znali.
2018 11 16
> ametistsk: > Cula sam da ima jedan lijecnik u vinogradskoj gdje mozes sve obaviti preko uputnice i da je fenomenalan.Nisam zapamtila ime jer mi nije trebalo,ali vidim da si iz Zagreba pa bi mozda tamo ljudi bolje znali. Dr. Uglesic ako mislimo na istoga
2018 11 16
Moguce,zaista nisam obracala paznju na prezime,ali sam cula dosta pohvala.Mislim da ima i po forumima nekoliko objava na tu temu sa tim lijecnikom
2018 11 16
Nikako u bolnice ako mislis estetiku. Glumicic je genijalan za rinoplasticu. Ja idem na op kod njega uskoro.
2018 11 18
Za Glumicica sam.cula i vidjela 2 osobe koje su radile i one su jako zadovoljne Isla bi rade privatno to , nego u bolnicama .. nekako mi ne to mozda sigurnije
2018 11 18
> lada82: > Za Glumicica sam.cula i vidjela 2 osobe koje su radile i one su jako zadovoljne > Isla bi rade privatno to , nego u bolnicama .. nekako mi ne to mozda sigurnije Svakako preporucam Glumicica, on je maher za estetiku. Kosta dosta ali barem znas sto dobivas i bolje je to jednom rijesit nego ne daj boze ici vise puta na istu operaciju. Svaka druga ''poznata'' cura iz javnog zivota je operirana kod njega, googlaj slike. Sretno!
2018 11 18
I zato svaka druga ima isti nos 😂
2018 11 18
Hehe, ma ja ni nebi puno Ne zelim onaj klasicni "imamo sve isti nos" Cak i nemam neku grbu ili nesto slicno Vec jaka devijacija, i sad bi mizda zbilja maalo malo sredila taj svoj nos Nikako nebi htjela onaj ful mali manekensi nos heh
2018 11 18
Glumicic je koliko ja znam samo estetski, a ne i ORL tako da ne znam koliko bi ti odgovarao.
2018 11 18
Nije istina da imaju svi isti nos.. nemojte pricati o necemu o cemu pojma nemate ocito. Znam 20-ak cura, sto osobno, sto ovako preko neta cije sam slike vidjela i nijedna nema isti nos. Sve ovisi o vasim zeljama i konstrukciji lica. Ne moze svatko dobiti mali nos ako nema predispozicije za isti. Npr ja imam male oci i paše mi mini Barbie nos. A ima cura koje su operirane kod njega i htjele su ravan nos i dobile ga. To sve ovisi o vasem licu zapravo. Nije nos plastelin pa da ga moze razvlaciti u nedogled. najbitnijie je da njegov ni jedan ne izgleda umjetno tj izoperirano i da nema oziljaka jer se koristi zatvorena tehnika operacije.
2018 11 18
> traplord: > Nikako u bolnice ako mislis estetiku. Glumicic je genijalan za rinoplasticu. Ja idem na op kod njega uskoro. Ja sam za Glumicica cula dosta losa iskustva i da radi noseve sve na isti kalup i nema mogucnosti besplatnog popravljanja ako zajebe. A prijateljica mi je nedavno operirala u bolnici i vilicu i nos i prezadovoljna je tako da nisu ni svi privatnici super i nije garancija da ako platis da ce biti super niti ako je u bolnici da ces dobit losu uslugu.
2018 11 18
Prvo nemoj ici u bolnicu za to, ja sam isla u split i ne sjecam se vise imena doktora, al rad je ocaj, nisu mi rjesili ni estetski ni zdravstveni problem. Kad se odlucim opet operirati, idem kod zambelija, on je iz rijeke al dolazi i u druge gradove. Vidjela sam kako radi, i odusevljena sam. Desi se kad otok prode, da nekad ne stima (kao kod mene). Recimo ja nisam mogla disati na jednu nosnicu ni prije ni poslje operacije. A to je lagan popravak. Kod njega su redovite kontrole, i znaci mogucnost besplatnog popravljanja. Ja takoder idem cim si mogudem to priustiti 😊
2018 11 19
Koliko je kod njega revizija? Jedno 2500e? > ivy4862: > Prvo nemoj ici u bolnicu za to, ja sam isla u split i ne sjecam se vise imena doktora, al rad je ocaj, nisu mi rjesili ni estetski ni zdravstveni problem. Kad se odlucim opet operirati, idem kod zambelija, on je iz rijeke al dolazi i u druge gradove. Vidjela sam kako radi, i odusevljena sam. Desi se kad otok prode, da nekad ne stima (kao kod mene). Recimo ja nisam mogla disati na jednu nosnicu ni prije ni poslje operacije. A to je lagan popravak. Kod njega su redovite kontrole, i znaci mogucnost besplatnog popravljanja. Ja takoder idem cim si mogudem to priustiti 😊
2018 11 20
Ja sam prije nekoliko dana išla na konzultacijski pregled za rinoplastiku, takoder i funkcija i estetika u pitanju kod dr. Bagatina, čak sam i dogovorila termin operacije ali imam još dosta vremena do tada pa me zanima ima li tko kakvih iskustava s njim? Što se tiče samog pregleda i dogovora na mene su od prvog kontakta do izlaska iz ordinacije ostavili fantastičan dojam... Ali mi treba još info sa strane iz prve ruke pa ako ih netko ima, bilo bi super da ih podijeli 🙂
2018 11 26