Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ana Barbarić, molim da se prevarene jave i ispričaju priču za Jutarnji list

Novinar sam Jutarnjeg, Filip Pavić. Trebao bih što više priča od prevarenih, ako želite možemo i anonimno, samo mi ispričajte o čemu je tu zapravo riječ. Također, pričao sam s Anom Barbarić, ona kaže da iza svega stoji Ana Barbarić, ali ne ona već sestra njezinog muža. Javite se na [email protected]
2018 11 30
> filistar: > pričao sam s Anom Barbarić, ona kaže da iza svega stoji Ana Barbarić, ali ne ona već sestra njezinog muža. AHHAHAHAHAHHAH :') A po djevojački, Ana Mate, nije ona nego od susjedine rođakinje nećakinja? phillp, udri u guglo mojekrpice ana mate, imaš dovoljno za krpičarski rat i mir, a ne članak.
2018 11 30
Je li itko vidio, našao se ili osobno komunicirao s Anom Barbarić (Mate)? Na čiji su se račun uplaćivali novci?
2018 11 30
Imas tipfeller u navedenom mailu ;
2018 11 30
U pravu ste. [email protected]
2018 11 30
au sad će bit "ponos" cijele hrvatske
2018 11 30
nakon ovog nijedan poslodavac više neće htjet zaposlit nekog s tim imenom
2018 11 30
Ima jako puno prevarenih cura i po prodajnim grupama na fejsu.
2018 11 30
Poštovanje ! Evo da Vas obavijestim o novostima u svezi Ane Barbarić - Mate ovih dana sam imala prilike upoznati dotičnu ženu i mogu sa sigurnošću reći da se radi o teško psihički bolesnoj osobi . Ana je kao dijete posvojena od strane obitelji Mate i od samog početka su sa njom imali problema .Njezini roditelji ( posvojitelji ) su joj sve pružili no ona ih ne prihvaća . Jospi Barbarić je njezin suprug koji se već neko vrijeme nalazi u zatvoru , Ana i Josip imaju zajedničko dijete staro 7 mj koje se trenutno nalazi na skrbi kod njezinih roditelja jer se Ana nije htjela brinuti za dijete osim toga doznala sam od njezine majke da se odala drogi i alkoholu te da sav novac koji dobiva od roditelja troši na cigaret , drogu i cugu .
2019 11 11
> VlatkaVugrinec: > Poštovanje ! > Evo da Vas obavijestim o novostima u svezi Ane Barbarić - Mate ovih dana sam imala prilike upoznati dotičnu ženu i mogu sa sigurnošću reći da se radi o teško psihički bolesnoj osobi . Ana je kao dijete posvojena od strane obitelji Mate i od samog početka su sa njom imali problema .Njezini roditelji ( posvojitelji ) su joj sve pružili no ona ih ne prihvaća . Jospi Barbarić je njezin suprug koji se već neko vrijeme nalazi u zatvoru , Ana i Josip imaju zajedničko dijete staro 7 mj koje se trenutno nalazi na skrbi kod njezinih roditelja jer se Ana nije htjela brinuti za dijete osim toga doznala sam od njezine majke da se odala drogi i alkoholu te da sav novac koji dobiva od roditelja troši na cigaret , drogu i cugu . Bok Ana. Ne znam samo tko ti je ovo koliko-toliko pismeno srocio 🤔🤔
2019 11 11
Nefertiti111 imate poruku .
2019 11 13