Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica Ana Mate Barbaric ,Josip barbaric

> Fashion32*: > Osoba koja se predstavlja kao laura poljanec mi je uplatila novce pod ibanom : HR9524020061031262160 Živa Imširovic ..ili malo zaj* ??? Pa profil ti je prazan.. :s :s :s ..ali bitno da imaš Anu Mate među omiljenima..hmm
2018 12 05
A da nazoveš ovu kojoj šalješ? Ivanec? Imaš mob. za Tisak.. Da ti ispriča o čem' se radi? Ko pije a ko plaća? I nemoj joj stavljati riječi u usta..nek sama sve ispriča..OK?
2018 12 05
Skrinsot ti je za 😴
2018 12 05
> cipelitza: > Skrinsot ti je za 😴 zake? jer je datum uplate 13.11.2018..a danas je 05.12.?
2018 12 05
> Fashion32*: > Ma napravila sam novi profil da i sa ovoga svih obavijestim Ček, ček..da li ja to dobro vidim??? PREVARILA SI ANU MATE BARBARIĆ???! :') :') :') hahhahhaha
2018 12 05
O cemu se sad tu radi? Jel Ana dala podatke druge cure ili sad glumi kako ona nije ana, ili sto? Nista ne kuzim. I zasto je obrisan iban koji je dobila autorica teme? Koji je dan njoj, jel Anin ili ciji? Sto radite sa ovom temom, sve je nejasno.
2018 12 05
sonja90..u temu se ubacila (str.5) korisnica Fashion32 (vidi moje repostove..sve ostalo je frajerica obrisala)..da joj je osoba pod imenom Laura Poljanec uplatila 250,00 kn s nekog računa gdje je u opisu plaćanja stajala Živa Imširović (poslala je neki bzv.skrinšot)..a paket je trebala poslati nekoj trečoj osobi - g-đi Ivanec u Zagreb..i noj (Fashion32) je to bilo sumnjivo. E sad, predložila sam joj da sačeka sa slanjem jer postoji mogućnost da joj se javi i četvrta? I neka nazove ovu treću (kojoj je artikl trebala poslati), da joj sve u tanane objasni o čem' se tu radi? Fashion32 se nadovezala na ovu temu jer je otvarčica teme spomenula da je uplatila na račun Laure Poljanec (koja je ustvari Ana Barbarić Mate)..i bzv. sam bacila oko na profil od te Fashion32 i vidim da joj je Ana Mate opalila dvije negativne..i znam da nije smiješno..ali karma je ku*va
2018 12 05
Ako je ovo istina onda je ne smijesno nego urnebesno smijesno :')
2018 12 05
ma nije istina, to je opet neka psiho muljaža. ako vam nisu artikli sumnjivi, a onda neka vam bude cijena od 420 kuna. Samo se sjetite -- 4-20 aha, vrijeme za pušit, i onda nemojte uplatiti!!
2018 12 05
Ja isto mislim.sama sebi ko fol da je prevarena .muljaza totalna
2018 12 05
Ovim puten bih htjela reci jer vidim da se spominjen vise puta bezveze da ono sto je gospoda napisala da sam je prevarila nije istina, nek slobodno ode na policiju imam racun od slanja paketa i sve poruke u kojima sam bila skroz u redu prema njoj i odradila svoj posao.Nisam nikog prevarila ali nije mi jasno zasto se nije meni osobno obratila ako ima neki problem.Gospoda mi je ostavila pozitivnu recenziju i poslije je obrisala.Problem bi se rijesio ako postoji, a koji ona ima problem ja nemam pojma ali imenovanje neduznih osoba nije u redu jer nemam veze sa nikakvom prevarom ;)
2018 12 05
> Admin2nd: > ma nije istina Party breaker :( ,:)
2018 12 05
Treba biti oprezan kada se objavljuje tema TRAZIM. Tu ona lovi zrtve. Ona ima apsolutno sve sta Vi trazite! Od igle do lokomotive! Ponudi dobru cijenu, bude ljubazna i slatkorijeciva,pa kupac popusi foru i lovu!
2018 12 05
> TeaT321: > Ovim puten bih htjela reci jer vidim da se spominjen vise puta bezveze da ono sto je gospoda napisala da sam je prevarila nije istina, nek slobodno ode na policiju imam racun od slanja paketa i sve poruke u kojima sam bila skroz u redu prema njoj i odradila svoj posao.Nisam nikog prevarila ali nije mi jasno zasto se nije meni osobno obratila ako ima neki problem.Gospoda mi je ostavila pozitivnu recenziju i poslije je obrisala.Problem bi se rijesio ako postoji, a koji ona ima problem ja nemam pojma ali imenovanje neduznih osoba nije u redu jer nemam veze sa nikakvom prevarom ;) Ma draga Tea..zar stvarno misliš da bi se taj gnom pojavio na policiji da prijavi nekoga da ju je pokrao (i da ima argumenata, a nema..)? Ma kaj ti je? Pa policajci bi joj se smijali.. (obrisala sam postove gdje se vide negativne onog prevarantskog gnoma Ane..jer Tea nije ništa kriva..na žalost, sve je odradila po PS-u. Nekak sam se nadala da joj ne bude poslala što je ova tražila..i da bude tih 250,00 kn od Ane uplatila nekoj humanitarnoj organizaciji..ali ništa od toga..šteta.)
2018 12 06
Apsolutno mi nista njeno ne treba kao ni novci ! Bas me briga za to nezelim imat posla s takvim osobama, da sam znala da je ovakva situacija ne bih nikad suradivala. Zbog toga mi je najvise zao jer san mislila da ce proci sve super.
2018 12 06