Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica Ana Mate Barbaric ,Josip barbaric

Meni se predstavila kao Stefica Ivanec. Ode moja lova pa pa Nek joj bude.
2018 12 06
> Neomele: > Meni se predstavila kao Stefica Ivanec. Ode moja lova pa pa > Nek joj bude. Niti jedna od vas 7 ostecenih nije bila u stanju napisati jel to ona ili nije? Vazno je zato sto ako jeste iznos je sada vec puno veci od 1000kn i treba sve prijaviti. Sa ovim "neka joj bude" ste sve vi vjetar u ledja, tapsete je po ramenu ne misleci kako to nije u redu i kako nekoj drugoj puno znaci 100kn. A onda sutra cete doci na profil sa 100, 300, 600 pozitivki i reci "bila sam prevarena, kako cu vam vjerovati" i traziti broj moba, sliku osobne i sto nebitnih stvari 😴
2018 12 06
> Neomele: > Meni se predstavila kao Stefica Ivanec. Ode moja lova pa pa > Nek joj bude. Fascinantno kako ljudi olako puste svoje novce nekim dzabalebarosima. Prestanite stavljati oglase TRAZIM, temu Trazim takoder bi trebalo prestati objavljivati jer ona uvijek sve ima. Ljudi, zeleci silno taj artikl, padnu i uplacuju bez ukljucivanja mozga na 200% rada. Brz uvrede. Dajte se vec jednom skupite i stanite joj na kraj.
2018 12 07
Hey ja ostala bez novaca na let go prije 10 dana,sad se zvala Sanadar Natasa..ode 320kn i pitam na let go to njih ne zanima,tvoja odgovornost...
2019 02 11
> AbiDhabi: > Ipak se radi o iznosu 420 kn,znam da se prvo pomisli sta se uopće cudim netko novi,al tako je kako je upozorenje drugima eto da ne nasjednu. Laura Poljanec zagreb > Novac uplacen od tad ni glasa uredno se prijavljuje na poruke ne odgovara.. Pozdrav stara je objava ali kako da to vise prestane o meni prica lazi objavljuje po internetu dosta novaca mi je uzela kako joj stati na kraj Mnoge probleme mi radi
2022 06 16
> sonja90: > > Neomele: > > Meni se predstavila kao Stefica Ivanec. Ode moja lova pa pa > > Nek joj bude. > Niti jedna od vas 7 ostecenih nije bila u stanju napisati jel to ona ili nije? Vazno je zato sto ako jeste iznos je sada vec puno veci od 1000kn i treba sve prijaviti. > Sa ovim "neka joj bude" ste sve vi vjetar u ledja, tapsete je po ramenu ne misleci kako to nije u redu i kako nekoj drugoj puno znaci 100kn. A onda sutra cete doci na profil sa 100, 300, 600 pozitivki i reci "bila sam prevarena, kako cu vam vjerovati" i traziti broj moba, sliku osobne i sto nebitnih stvari 😴 Mnogo veci sigurno iznos ja imam slikanu njezinu osobnu prsvo njezino ime je ana a zivi na druge poljanice 2 zadnji kat
2022 06 16
1 2 3 4 5