Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarantica Ana Mate Barbaric ,Josip barbaric

> LeonaNovacic: > Hahahha meni se predstavila kao Renata Barišić, išla sam je namjerno pitati za jaknu :') 😂😂😂jadnica
2018 12 04
Inače ovo je Josipov broj : 091 604 4181
2018 12 04
Jel to sigurno da ga zazovem
2018 12 04
> AbiDhabi: > Jel to sigurno da ga zazovem Je, zvale su cure već i on je svaki put rekao da je on na terenu i da pojma nema, ali probajte
2018 12 04
Znaci ovo nije vise normalno. Da je mene prevarila nema te sile koja bi me odgovorila od toga da joj doma dodem i napleskam ju. Ma kako je sram nije kako vise ?!?!? Svaki dan o njoj i nista. U stanju bi bila joj se uputit doma jos bi nekoga povela sa sobom. Zapamtila bi me. Ovo je prevrsilo svaku mjeru vise. SVAKU
2018 12 04
> AbiDhabi: > Jel to sigurno da ga zazovem racunaj na sinkopu i tuznu pricu o zenidbi zbog skembe do zuba. svakako proseci na murju prijavit. nek se skupljaju prijave, jedna ce prevagnut.
2018 12 04
Naravno da se moze meni je duzna 420 jos par cura to ce sigurno prec tisucu dvije kn,to nije malo
2018 12 04
> AbiDhabi: > Naravno da se moze meni je duzna 420 jos par cura to ce sigurno prec tisucu dvije kn,to nije malo Jeste zvali muža?
2018 12 04
> AbiDhabi: > Naravno da se moze meni je duzna 420 jos par cura to ce sigurno prec tisucu dvije kn,to nije malo Ona je maznula brat bratu 20 000 onako od oka
2018 12 04
Postoji tema na kojoj se bas hvali koliko je ljudi pokrala i za koliko novaca
2018 12 04
Gdje nestaju moji komentariiii????
2018 12 04
Nisam zvala jer sam na poslu popodne,a onaj mail od novinara ne vrijedi ,ma dic cu ja do nje kako tako.. u hrvatskoj je,i opce je poznata prevarantica ,tko jos ima kakve informacije posaljite mi porukom,nije stvar love vec principa
2018 12 04
> AbiDhabi: > Nisam zvala jer sam na poslu popodne,a onaj mail od novinara ne vrijedi ,ma dic cu ja do nje kako tako.. u hrvatskoj je,i opce je poznata prevarantica ,tko jos ima kakve informacije posaljite mi porukom,nije stvar love vec principa Mail u prvom njegovom postu ima tipfeller, skrolaj nize, naveo je ispravan. Iako, prvo i zapravo jedino trebas kontaktirat murju.
2018 12 04
Je je tu joj je slikana ona jakna,kukavica jadna...glupo ke govorit al evo nek i ona procita,s policijom moze to ic em para em zivaca em vremena treba,danas u vrijeme kad su ljudi gladni bez para i posla,lako je nac nekog za platit da provjeri jel joj muz na terenu kako kaze da je, 😂 bome meni nebi svejedno bilo svaki dan u strahu bit hoce li mi ko na vrata doc
2018 12 04
> AbiDhabi: > Je je tu joj je slikana ona jakna,kukavica jadna...glupo ke govorit al evo nek i ona procita,s policijom moze to ic em para em zivaca em vremena treba,danas u vrijeme kad su ljudi gladni bez para i posla,lako je nac nekog za platit da provjeri jel joj muz na terenu kako kaze da je, 😂 bome meni nebi svejedno bilo svaki dan u strahu bit hoce li mi ko na vrata doc Brini o tome da podneses prijavu u tebi najblizoj policijskoj postaji. Iz principa, nikakvih dubljih razloga. Stvar od doslovno 10 minuta.
2018 12 04