Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim za Vašu pomoć,istjerati pravdu:(

Hvala na podršci no slažem se,komentar nema veze sa temom,npr ja prodajem dosta skupe stvari i isto tako jeftine,no sve je u crticu ispravno,curu sam jučer slikama odgovorila od kupovine tenisica jer sam ja nju pitala jel stvarno želite a ona je samo zelila podatke za uplatu bez obzira šta sam stavila fotke i objašnjene,nekako mene boli duša da nešto muljam ili lažem,bolje da me nema nego varati!> deedee85: > Zasto uopce kupujete na krpicama stvari za te iznose? zasto niste pogledali na nekim stranicama na netu mozda se moglo i naci iste ili slicne cizme za mozda skuplju cijenu al novo je novo? ja sam svoje gumenjare kupila u kineza prije 8 godina i ko nove su. heheh > Probaj nekako vratiti novce. sretno
2018 12 05
Hvala na savjetima no ja nezz kako na grub način postići ista,neugodno mi,poslala sam joj puno poruka no jednostavno je bezosjećajna,bez obraza i ičega,nije ona prodavala njih da kad uspije vraća novce!!!> kristina2512: > Pa nemojte na fino, dajte je malo stegnite, zaprijetite joj da cete objaviti sve njezine podatke, skupa sa brojem racuna i da cete je stavit na crnu listu i recite sa cete svim njezinim prijateljima na fejsu poslati u inbox sta je napravila. > Govorim iz iskustva, ja sam imala istih problema i nakon sta je nisam pustala na miru i prijetila svim i svacim vratila je novac. Samo joj prijetite i da vidis kako ce vratit lovu bezobraznica jedna, e halo pa 350 kn za poderane cizme!
2018 12 05
Tamara mislim da nema nikakva prostora za prijave,kako dokazati ovu situaciju i za šta ju optužiti! Ona je kao čovjek nula! Bas kao i vi i ja sam radila za vrime studija i sada,i rasprodajem sve ovo sto sam sama kupila jer skupljam za svoj automobil,cijenim svaku kunu a pogotovo 400 vjerujte mi! Mislim da se iz njenog komentara vidi da ih je s ciljem uvalila jer su za smeća bile a ovako je uzela novce,pa nisu pukle u busu niti sam ih ja nosila nego bas takve od nje došle,mislim rekla mi je da odem do TH ili postolara da ih sto prije mogu nositi> Tamara5485: > Pa čujte, ne možemo mi umjesto Vas ništa posebno. Morate se malo jače prihvatiti toga, gnjavaže. Mislim, ljudi moji, ja sam za 400 kuna kao magarac radila dok sam studirala. Nije to malo. Šta mene briga što su one pukle kad su došle k meni? Pa pukle su jer su stare i jer su trebale biti u smeću, a ne na mojekrpice.hr. > Kakve su to logike? Da se netko toliko bori za 400 kuna koje je dobio uvalivši nekome nešto što je nenosivo? Fuj. Evo, slobodno joj linkajte temu i počnite sa zvanjem svih brojeva koje nađete. > A zakon neka objesi mačku o rep. Manje joj je posla vratiti pare, nego se natezati s prijavama.
2018 12 05
elenajelusic,bas je loše odgojena i jako bezobrazna,za jednu curu eto> RocknRoll: > O kojoj korisnici je riječ? Daj nam link profila! A s njezinim podacima na crnu listu. A u naslov ove teme promijeni u njezin nickname sa krpica uz "OPREZ" > Pretpostavljam da je opet neka sa puno povratnih, jer eto sad je trend da ako se nakupi povratnih da možeš tu i tamo pošteno zaje*at ljude. > Užas užas užas. Pazi nju, ni pod koju cijenu ne radi povrate, nije ona trgovina? Ma nemoj. Izvoli se ispričat, i vratit sve i jednu kunu! Koje đubre od čovjeka. Odvratno. Nadam se da se neće razmnožavat. Gadi mi se na šta je ovo društvo spalo.
2018 12 05
Evo sve ste dobro rekli,šta vise nadodati!> RocknRoll: > O kojoj korisnici je riječ? Daj nam link profila! A s njezinim podacima na crnu listu. A u naslov ove teme promijeni u njezin nickname sa krpica uz "OPREZ" > Pretpostavljam da je opet neka sa puno povratnih, jer eto sad je trend da ako se nakupi povratnih da možeš tu i tamo pošteno zaje*at ljude. > Užas užas užas. Pazi nju, ni pod koju cijenu ne radi povrate, nije ona trgovina? Ma nemoj. Izvoli se ispričat, i vratit sve i jednu kunu! Koje đubre od čovjeka. Odvratno. Nadam se da se neće razmnožavat. Gadi mi se na šta je ovo društvo spalo.
2018 12 05
Ona vam ne ovadaje ništa,samo ponavlja sve sam rekla,povrat ne radim> kristina2512: > Pa nemojte na fino, dajte je malo stegnite, zaprijetite joj da cete objaviti sve njezine podatke, skupa sa brojem racuna i da cete je stavit na crnu listu i recite sa cete svim njezinim prijateljima na fejsu poslati u inbox sta je napravila. > Govorim iz iskustva, ja sam imala istih problema i nakon sta je nisam pustala na miru i prijetila svim i svacim vratila je novac. Samo joj prijetite i da vidis kako ce vratit lovu bezobraznica jedna, e halo pa 350 kn za poderane cizme!
2018 12 06
Ma meni je jako zao sto ste se nasli u toj situaciji, ja samo kazem da to nije mala lova, za te novce mozda se moglo i naci na nekim stranicama slicne cizme al bi ste bili sigurni da cete dobiti ispravne cizme sa mogucnoscu povratka, o tome se radi. Sta ovdje sad mozete njena rijec protiv vase. Jedino da joj dosadjujete i citavu familiju ukljucite u to, a sad koliko se to vama da to je druga prica. U svakom slucaju sretno. Nisam mislila nista lose mojim komentarom.
2018 12 06
> Andreaim: > Hvala vam na podršci,a kako šta joj mogu,nemam osnove za pravnim putem nikakve,pokušajem razumijevanjem i potaknut ljudskost u njoj ali ne ide😌> cipelitza: > > Joj, ona je izasla u susret. Koji gutter. > > Nego, mater, oca, prosto prosirenu familiju, prijatelje, kolege, komsiluk, a usput i prvu policij postaju obavijestit. Pa nek pjeva borbene. Putem do odvjetnika koji ce joj skucat tuzbu. Da..osnove za tuzbu nemate jer na njenim slikama se iredno vidi da su čitave pritom ih nije mogla stisnut jer mi koji imamo takve cizme znamo kakve su...isto tako t rdim da guma bilo kakva a pogotovo kuhana koja se radi za takve stvari pri promjeni temperature zna puknut po šavu...dokazano milijon puta....i guma na autu pukne od vruce hladno a kamoli ne cizma Nisam na nicijoj strani samo moram rec onako kako je
2018 12 06
Andreaim...džaba mi vas nagovaramo izgleda. Nema tu cile mile ona ovako, ona onako. Nek ona priča šta hoće, ali ako budete oštri i dosadni, i nagazite na sve već opisane načine da vam se vrati vaših 400 kn, ona će ih vratiti. Kraj priče. Meni je jedna curka kad joj je stigao paket rekla samo : Napravila bih povrat, to ipak nije to. Nista drugo. I obavile sve bez ijedne upucene ruzne rijeci i bez predbacivanja. A samo joj se uzivo nije svidjelo.. I dobro. Ta mantra ne radim povrat bi joj prisjela da sam joj kupac. Ona sigurno prati temu i vidi da ste neodlucni, pa samim tim jos cvrsce vjeruje da je u pravu. Ne znam zasto joj pruzate to zadovoljstvo jer u pravu nije, podvalila vam je strgane čizme za 350 ili 400 kn.
2018 12 06
Ne trebate vi biti na mojoj strani uopće,sve 5 al oprostite o kakvoj promjeni temperature pričate? Prvo vidite i na mojim slikama da se ne vidi puknuće dok ne stisnete,bas te slike su mi ključni dokaz da me zavaljala svjesno,mislim da se u 6 sati nije mogao dogoditi toliki preokret i one jednostavno puknuti zbog razlike bitce 5-6 stupnjeva,prije su semogle po liti njoj ispeci pa onda sadkad je hladno ako ih je izvadila ili tako nešto nego u stanju mirovanja u vremenu od 6 h koliko su putovale do mene> mikaormar: > > Andreaim: > > Hvala vam na podršci,a kako šta joj mogu,nemam osnove za pravnim putem nikakve,pokušajem razumijevanjem i potaknut ljudskost u njoj ali ne ide😌> cipelitza: > > > Joj, ona je izasla u susret. Koji gutter. > > > Nego, mater, oca, prosto prosirenu familiju, prijatelje, kolege, komsiluk, a usput i prvu policij postaju obavijestit. Pa nek pjeva borbene. Putem do odvjetnika koji ce joj skucat tuzbu. > Da..osnove za tuzbu nemate jer na njenim slikama se iredno vidi da su čitave pritom ih nije mogla stisnut jer mi koji imamo takve cizme znamo kakve su...isto tako t rdim da guma bilo kakva a pogotovo kuhana koja se radi za takve stvari pri promjeni temperature zna puknut po šavu...dokazano milijon puta....i guma na autu pukne od vruce hladno a kamoli ne cizma > Nisam na nicijoj strani samo moram rec onako kako je
2018 12 06
Draga Stefi,ma nisam neodlučna vjerujte mi,gorim od bijesa samo nezz šta vise napraviti iskreno,ma njoj vam nijedna riječ ne znaci ništa,ja sebi je mogu doći o kakvoj je straci od cure riječ,ona vam se interesirala kao za moje guess štikle ja sam joj čak rekla da ću joj Vratit čizme i stavit štikle za poklon još samo da joj pokažem koliko me uvridila i koliko je bezobrazna i da osjeti šta ne ljudskost i obraz pa ak ona može stim zivit nek izvoli,al vjerujte mi,njezina namjera je jasna,mislim ona je meni napisala Odi do postolara da sto prije možeš nositi > StefiVidic: > Andreaim...džaba mi vas nagovaramo izgleda. Nema tu cile mile ona ovako, ona onako. Nek ona priča šta hoće, ali ako budete oštri i dosadni, i nagazite na sve već opisane načine da vam se vrati vaših 400 kn, ona će ih vratiti. Kraj priče. Meni je jedna curka kad joj je stigao paket rekla samo : Napravila bih povrat, to ipak nije to. Nista drugo. I obavile sve bez ijedne upucene ruzne rijeci i bez predbacivanja. A samo joj se uzivo nije svidjelo.. I dobro. > Ta mantra ne radim povrat bi joj prisjela da sam joj kupac. Ona sigurno prati temu i vidi da ste neodlucni, pa samim tim jos cvrsce vjeruje da je u pravu. Ne znam zasto joj pruzate to zadovoljstvo jer u pravu nije, podvalila vam je strgane čizme za 350 ili 400 kn.
2018 12 06
Jel vi vidite o kakvoj se curi radi,ona je Ko pijan plota zacrtala jedno,samo ponavlja sve sam rekla! Znaci ponudila sam joj svoje štikle dati skupa sa čizmama i nek riječ ne reče samo nek uzme ako je to može naučiti nekoj vrijednosti,ma ja ju još molim za račun Itd bilo šta,da dio novca vrati ak ništa medjutim ona ponavlja sve sam rekla,cjenim vasu podršku no ja nezz vise šta da napravim!!!
2018 12 06
Dodite do nje. Kontakt. Profil. Prijatelji. Rodbina. Jednostavno nije u redu. Niti ste vi svoje novce na ulici nasli. Ocito je o cemu se radi. Da je fer i postena sama bi ponudila da izvrsi povrat nakon sto ste joj javili sto se dogodilo. A ne kao ona je prodala a to u kakvom stanju manje je bitno. Nju nije briga. Ne odustajte. I nemojte olako to puatiti jer samo vi to mozete rijesiti. Sretno
2018 12 06
Hvala na podršci,evo pokušajem,mislim da me sada blokirala na mobitelu! Jako mi je stalo do novaca al mislim da ću ih teško dobiti, ona ignorira sve > Splicanka92: > Dodite do nje. Kontakt. Profil. Prijatelji. Rodbina. Jednostavno nije u redu. Niti ste vi svoje novce na ulici nasli. Ocito je o cemu se radi. > Da je fer i postena sama bi ponudila da izvrsi povrat nakon sto ste joj javili sto se dogodilo. A ne kao ona je prodala a to u kakvom stanju manje je bitno. Nju nije briga. > Ne odustajte. I nemojte olako to puatiti jer samo vi to mozete rijesiti. > Sretno
2018 12 06
> Andreaim: > Hvala na podršci,evo pokušajem,mislim da me sada blokirala na mobitelu! Jako mi je stalo do novaca al mislim da ću ih teško dobiti, ona ignorira sve > Splicanka92: > > Dodite do nje. Kontakt. Profil. Prijatelji. Rodbina. Jednostavno nije u redu. Niti ste vi svoje novce na ulici nasli. Ocito je o cemu se radi. > > Da je fer i postena sama bi ponudila da izvrsi povrat nakon sto ste joj javili sto se dogodilo. A ne kao ona je prodala a to u kakvom stanju manje je bitno. Nju nije briga. > > Ne odustajte. I nemojte olako to puatiti jer samo vi to mozete rijesiti. > > Sretno Ne znam šta je vama, cure su vam savjetovale sve moguće metode koje možete primijeniti, pa napravite to!!! Cura vas je svjesno prevarila, tj. ukrala vaše novce, pa nitko živ neće "popit" besmislice o temperaturi u busu od kojih su se čizme raspukle, koja glupost. Da mi je samo vidit putnike iz tog autobusa, na što sliče nakon tako visokih temperatura, jesu li možda svi izašli bez cipela, robe, prtljage.....zombi bus ,:) Osim toga, s obzirom da je prevarant, ne podliježe nikakvim zakonima o zaštiti podataka, tako da joj i ta prijetnja pada u vodu.
2018 12 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 8