Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim za Vašu pomoć,istjerati pravdu:(

> Andreaim: > Hvala vam na podršci,a kako šta joj mogu,nemam osnove za pravnim putem nikakve,pokušajem razumijevanjem i potaknut ljudskost u njoj ali ne ide😌> cipelitza: > > Joj, ona je izasla u susret. Koji gutter. > > Nego, mater, oca, prosto prosirenu familiju, prijatelje, kolege, komsiluk, a usput i prvu policij postaju obavijestit. Pa nek pjeva borbene. Putem do odvjetnika koji ce joj skucat tuzbu. Imas osnovu za prijavu policiji.
2018 12 05
Ne odustajte, nađite je na društvenim mrežama i šaljite poruke sa linkom teme svima, doslovno kome god možete. I pokušajte pronaći obitelj. Prelistajte telefonski imenik, sve sve. Nemojte odustati od svoga novca. Sve i da su čizme pukle kod Vas, pukla su onda od stajanja. U trgovini se dobije puni povrat novca ili novi par za takvu situaciju, a rok je za takvo nešto 3 mjeseca minimalno, a ona od 1 do 10 ne radi povrat. Vi niste krivi, dobili ste robu s greškom, neka Vam vrati novac i neka ih sama nosi kome god hoće. Kakvi licemjeri, kakve rokse bahate.
2018 12 05
> Andreaim: > Ma evo već se pobunila i poslala mi članak iz zakona,kako će me tužiti za klevetu i objavljivanje podataka🤦‍♀️Pa nisam ništa objavila Cim zagusti slijede prijetnje tuzbama, policijom tatom, bratom, dedom, komsijom itd.. da ta nije kriva s njom bi se moglo lijepo dogovoriti, a za podatke slobodno objavi i na crnu listu stavi. Ocito da iza profila stoji neka tukica maloljetna. Kao sto su ostale korisnice rekle pronadi ju na fb, brojeve tate, mame i ostale rodbine, prijatelje na fb, ne odustaj, 400kn nije malo.. sretno daljee 😉
2018 12 05
Imala sam takve čizme i na isti način su pukle. To se ne može popraviti,a pukle su od stajanja/starosti - raspukle se.
2018 12 05
Bas san to i pomislila jer nema mi logike da njihove čizme puknu tek tako,njoj je to čavrljali bitce i u vrućem ljeti ili Ko zna,kad se slikaje ne vidi se i ajmo uze lovu da ne bacim u smeće a kupca uputit u postolara! Još je napisala u busu od temperature da su možda pukle > SilaVila: > Imala sam takve čizme i na isti način su pukle. To se ne može popraviti,a pukle su od stajanja/starosti - raspukle se.
2018 12 05
Zao mi je sta si dobila tako unistene cizme. Prodavacica je bezobrazna. Zasluzila je negativnu. Ali ne odustaj, gnjavi, trazi, objavi podatke na fejsu, zovi, zovi, salji poruke,ne odustaj...neka te zapamti i neka joj ti novci prisjednu! Cuj, ona ne radi povrat! Ma nemoj! I to je to! E pa nije! Ne odustaj!
2018 12 05
> SilaVila: > Imala sam takve čizme i na isti način su pukle. To se ne može popraviti,a pukle su od stajanja/starosti - raspukle se. Tocno. Ja nisam imala te marke ali ajde sad ne bitno,samo da se slozim da su pukle od starosti.. Nije samo to,i dvoje cipela koje nikada nisam obukla,stajale godinama i ode .... I ne vidi se ako bi sad slikala..,bacene naravno. Koliko vidim kupilici je i link poslala zakon o podacima/da ne smije objaviti.. 😑😑
2018 12 05
O kojoj korisnici je riječ? Daj nam link profila! A s njezinim podacima na crnu listu. A u naslov ove teme promijeni u njezin nickname sa krpica uz "OPREZ" Pretpostavljam da je opet neka sa puno povratnih, jer eto sad je trend da ako se nakupi povratnih da možeš tu i tamo pošteno zaje*at ljude. Užas užas užas. Pazi nju, ni pod koju cijenu ne radi povrate, nije ona trgovina? Ma nemoj. Izvoli se ispričat, i vratit sve i jednu kunu! Koje đubre od čovjeka. Odvratno. Nadam se da se neće razmnožavat. Gadi mi se na šta je ovo društvo spalo.
2018 12 05
Pa nemojte na fino, dajte je malo stegnite, zaprijetite joj da cete objaviti sve njezine podatke, skupa sa brojem racuna i da cete je stavit na crnu listu i recite sa cete svim njezinim prijateljima na fejsu poslati u inbox sta je napravila. Govorim iz iskustva, ja sam imala istih problema i nakon sta je nisam pustala na miru i prijetila svim i svacim vratila je novac. Samo joj prijetite i da vidis kako ce vratit lovu bezobraznica jedna, e halo pa 350 kn za poderane cizme!
2018 12 05
Da sve sto ste rekli je točno i tako i mislim kako su ostale napisale njoj su pukle Od starosti i uvalila ih,krpičarka elenajelusic > RocknRoll: > O kojoj korisnici je riječ? Daj nam link profila! A s njezinim podacima na crnu listu. A u naslov ove teme promijeni u njezin nickname sa krpica uz "OPREZ" > Pretpostavljam da je opet neka sa puno povratnih, jer eto sad je trend da ako se nakupi povratnih da možeš tu i tamo pošteno zaje*at ljude. > Užas užas užas. Pazi nju, ni pod koju cijenu ne radi povrate, nije ona trgovina? Ma nemoj. Izvoli se ispričat, i vratit sve i jednu kunu! Koje đubre od čovjeka. Odvratno. Nadam se da se neće razmnožavat. Gadi mi se na šta je ovo društvo spalo.
2018 12 05
Pa čujte, ne možemo mi umjesto Vas ništa posebno. Morate se malo jače prihvatiti toga, gnjavaže. Mislim, ljudi moji, ja sam za 400 kuna kao magarac radila dok sam studirala. Nije to malo. Šta mene briga što su one pukle kad su došle k meni? Pa pukle su jer su stare i jer su trebale biti u smeću, a ne na mojekrpice.hr. Kakve su to logike? Da se netko toliko bori za 400 kuna koje je dobio uvalivši nekome nešto što je nenosivo? Fuj. Evo, slobodno joj linkajte temu i počnite sa zvanjem svih brojeva koje nađete. A zakon neka objesi mačku o rep. Manje joj je posla vratiti pare, nego se natezati s prijavama.
2018 12 05
Zasto uopce kupujete na krpicama stvari za te iznose? zasto niste pogledali na nekim stranicama na netu mozda se moglo i naci iste ili slicne cizme za mozda skuplju cijenu al novo je novo? ja sam svoje gumenjare kupila u kineza prije 8 godina i ko nove su. heheh Probaj nekako vratiti novce. sretno
2018 12 05
> deedee85: > Zasto uopce kupujete na krpicama stvari za te iznose? zasto niste pogledali na nekim stranicama na netu mozda se moglo i naci iste ili slicne cizme za mozda skuplju cijenu al novo je novo? ja sam svoje gumenjare kupila u kineza prije 8 godina i ko nove su. heheh > Probaj nekako vratiti novce. sretno Apsolutno besmislen komentar. Svatko kupuješ to želi i po kojoj cijeni. Djevojka je željela te čizme i povoljno ih je našla ovdje, tražila sve moguće informacije i fotografije o njihovu stanju, a šljuka ju je za*ebala. Mislim, svaka čast tvojim kineskim čizmama, ali ne vidim kakve to sve veze ima s temom i problemom. I da ne bi bilo da imam nešto protiv čizama od Kineza, prva sam koja ne bi nikad dala više od 150 kuna za gumenu (ribarsku) čizmu. Ali svatko nešto voli, svatko ima neke mogućnosti i želje.
2018 12 05
Baš užasna situacija.. Ja recimo izbjegavam profile kojima piše da ne rade povrat (nekako mi se iz starta već čini da će uvaliti nešto svjesno, jer ih kao to -ne radim povrate- "pokriva"- možda griješim,ali eto ja ih izbjegavam) i one koje ne mjere, ne slikaju dodatno i slično... Pa i Vama savjetujem za idući puta isto... Makar ni slike ni mjere više nisu mjerilo (jer pojedinke namjeste da se nedostatci ne vide pa se poslije prave grbave)... Ali slažem se sa ženicama ovdje, ne odustajte dok ne dobijete novčeke natrag! Sretno!
2018 12 05
Pa vidite ovu situaciju,od slanja do mojih ruku je prošlo 6 h koliko je bus vozio i ona kaže uslikala sam vam čitave čizme,pa evo i ja sam napravila takve fotke,sve sam priložila,al ne njena namjera je jasna uzet novce za ono sto bi joj išlo u smeće! Ma zamislite izjavu-odite do postolara i TH> Shadow: > Baš užasna situacija.. Ja recimo izbjegavam profile kojima piše da ne rade povrat (nekako mi se iz starta već čini da će uvaliti nešto svjesno, jer ih kao to -ne radim povrate- "pokriva"- možda griješim,ali eto ja ih izbjegavam) i one koje ne mjere, ne slikaju dodatno i slično... Pa i Vama savjetujem za idući puta isto... Makar ni slike ni mjere više nisu mjerilo (jer pojedinke namjeste da se nedostatci ne vide pa se poslije prave grbave)... Ali slažem se sa ženicama ovdje, ne odustajte dok ne dobijete novčeke natrag! Sretno!
2018 12 05
1 2 3 4 5 6 ... 8