Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim za Vašu pomoć,istjerati pravdu:(

Pa stavila sam,zato sam i tražila pomoć,linkala sam profil> vedranapv: > I opet i pored svih savjeta ništa….jeli stvarno tako teško otvoriti gornji link i staviti sve podatke koje imate???? > Ne mogu vjerovati, kao da tražite da vas se prevari!!!
2018 12 27
> fadila1966: aha mislila sam da treba staviti profil ovdje,evo ispravit ću nije namjerno,jednostavno nisam znala > > vedranapv: > > I opet i pored svih savjeta ništa….jeli stvarno tako teško otvoriti gornji link i staviti sve podatke koje imate???? > > Ne mogu vjerovati, kao da tražite da vas se prevari!!! > Nema smisla uopce komentirati, jednostavno nece staviti podatke.. > Opet je stavila samo nick profila a bitne podatke nije..
2018 12 27
Napisati ću sada te podatke,nisam znala da tako treba već sam mislila profil na krpicama,da ju tu znaju i paze sa tim profilom Evo idem odmah,a pokušajem vjerujte mi,al na koji način pokazati ovdje prepametnima da su neke stvari nemoguce i da je tako lako vratiti novce onda se nitko nebi bojao prevare! Imam posla sa gadnom osobom i zašto mislite da ja ne želim svoje novce a vi želite??? Znaci ženi se živo j... za rodbinu,ljude mater Itd sama je ponudila brojeve!!!> Tanči14: > Andreaim, > stavite ime, prezime, adresu, broj računa na koji ste uplatili novce. > Ne nadimak, ne link na profil. > Profil će otvoriti drugi pod drugim nadimkom, ali osobne podatke NE MOŽE promijeniti. > ZNači, ponavljam: > IME > PREZIME > BROJ RAČUNA (IBAN) > ADRESU > GRAD > Te podatke napišite da cure mogu uvrstiti na Crnu listu. > Inzistirajte na svojem novcu. > Vratite joj te košulje, što će Vam to? > Zovite joj roditelje, rodbinu...
2018 12 27
I? Jeste nazvali koji od tih brojeva?
2018 12 27
Jesam😌 želite li zaista čuti pošaljite mi u inbox Od tad sam i dobila prijetnje,znate ono skim si takav si,eto i gore od toga vjerujte mi! Ma dno svakog dna,zao mi je sto nemogu ovdje dokazati curama da zaista nije moguće > Tanči14: > I? > Jeste nazvali koji od tih brojeva?
2018 12 29
O lopovima diskutiram samo javno. Nikako u inboksu.
2018 12 29
Razumim al neke stvari su gnjusne! Mislin da neke osobe nemaju ni malo savjesti ni osjećaja pa takva im je okolina obitelj Itd! Zaista je sve pokušano i zahvalna sam krpicarkama jer su me puno naučile i sad znam kako ću postupati ubuduće odmah i bez plakanja al iskreno postoji i nekolicina koja pametuje i tvrdi nešto jer najlakše je drugome pametovati kao da ja nisam vise od ikoga zelila svojih 400 kn??? Da se tako lako dobiju novci natrag onda bi super sve bilo! Al evo činjenica je da se nekad ne mogu dobiti! Tanči14: > O lopovima diskutiram samo javno. > Nikako u inboksu.
2018 12 31
1 2 ... 6 7 8