Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim za Vašu pomoć,istjerati pravdu:(

zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke!
2018 12 20
Hvala adminu na podršci! Zao mi je ako sam nekoga razočarala ali zaista sam se odvažila i curi napisala sve šta su me krpičarke savjetovale i imenovala članove obitelji i sve koje sam odlučila kontaktirati medjutim osoba je takva kakva je,bez obraza i ičega,sama je ponudila brojeve! Onda me počela optuživati za uznemiravanje! Za nikakvu policiju ni tužbu nema uvjeta i nadam se da krpičarke to razumiju,najlakše je drugome govoriti kako treba,no isto biste postigli svi jer ja sam naišla na kukolj bez odgoja i morala!!!!> Admin2nd: > zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke!
2018 12 20
> Admin2nd: > zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke! Pa evo opet nije napisala niti u jednoj temi.
2018 12 20
Ovo je super tema :') :') :') Šteta što se prodavačica nije oglasila da čujemo i njenu stranu priče.
2018 12 21
Šta da napišem, ne razumijem ako nešto ne znam bila bi zahvalna da me uputite> sonja90: > > Admin2nd: > > zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke! > Pa evo opet nije napisala niti u jednoj temi.
2018 12 21
Pozdrav,imate naziv profila pa joj se obratite ako želite čuti njezinu stranu price,a pozvana je ovdje na temu vise puta,linkana joj je od strane mene i još par curama bi vise od ista volila da se obratila sa obranom ovdje,isto tako sam priložila njene poruke i obranu,,zao mi je sto se nije oglasila i sto ćete vi ostati zakinuti za njezinu stranu price!> LeSock: > Ovo je super tema :') :') :') > Šteta što se prodavačica nije oglasila da čujemo i njenu stranu priče.
2018 12 21
> Andreaim: > Šta da napišem, ne razumijem ako nešto ne znam bila bi zahvalna da me uputite> sonja90: > > > Admin2nd: > > > zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke! > > Pa evo opet nije napisala niti u jednoj temi. Pa adminka vam je stavila linkove na kojima možete staviti sve podatke koje imate od dotične, i još uvijek to niste napravili.
2018 12 21
> Andreaim: > Pozdrav,imate naziv profila pa joj se obratite ako želite čuti njezinu stranu price,a pozvana je ovdje na temu vise puta,linkana joj je od strane mene i još par curama bi vise od ista volila da se obratila sa obranom ovdje,isto tako sam priložila njene poruke i obranu,,zao mi je sto se nije oglasila i sto ćete vi ostati zakinuti za njezinu stranu price!> LeSock: > > Ovo je super tema :') :') :') > > Šteta što se prodavačica nije oglasila da čujemo i njenu stranu priče. Nece ona doci na temu gubiti dragocijeno vrijeme, ona uziva na putovanjima na kojima trosi i vase novce a vama je poslala kosulje da prodajete umjesto nje.. Da ste stavili njene podatke ovdje na temu kako su vam cure savjetovale, prije bi rijesili problem.. I adminka vam je stavila link gdje da upisete podatke doticne ali opet necete..Ne razumijem zasto?
2018 12 21
Da li trebam ubovu tablicu upisati ili? Oprostite izjasnila sam se da ne znam A ovdje he ime stavljeno kao i link njenih profila face i inst,pa nisam Stim rješila problem> fadila1966: > > Andreaim: > > Pozdrav,imate naziv profila pa joj se obratite ako želite čuti njezinu stranu price,a pozvana je ovdje na temu vise puta,linkana joj je od strane mene i još par curama bi vise od ista volila da se obratila sa obranom ovdje,isto tako sam priložila njene poruke i obranu,,zao mi je sto se nije oglasila i sto ćete vi ostati zakinuti za njezinu stranu price!> LeSock: > > > Ovo je super tema :') :') :') > > > Šteta što se prodavačica nije oglasila da čujemo i njenu stranu priče. > Nece ona doci na temu gubiti dragocijeno vrijeme, ona uziva na putovanjima na kojima trosi i vase novce a vama je poslala kosulje da prodajete umjesto nje.. > Da ste stavili njene podatke ovdje na temu kako su vam cure savjetovale, prije bi rijesili problem.. > I adminka vam je stavila link gdje da upisete podatke doticne ali opet necete..Ne razumijem zasto?
2018 12 21
To su vam vec sve cure na temi rekle, pa i adminka.. Napisite ovdje sve njene podatke koje imate, ime i prezime, adresu, iban, broj telefona ili mobitela, i to je to..
2018 12 21
I opet i pored svih savjeta ništa….jeli stvarno tako teško otvoriti gornji link i staviti sve podatke koje imate???? Ne mogu vjerovati, kao da tražite da vas se prevari!!!
2018 12 21
> vedranapv: > I opet i pored svih savjeta ništa….jeli stvarno tako teško otvoriti gornji link i staviti sve podatke koje imate???? > Ne mogu vjerovati, kao da tražite da vas se prevari!!! Nema smisla uopce komentirati, jednostavno nece staviti podatke.. Opet je stavila samo nick profila a bitne podatke nije..
2018 12 22
> fadila1966: > > vedranapv: > > I opet i pored svih savjeta ništa….jeli stvarno tako teško otvoriti gornji link i staviti sve podatke koje imate???? > > Ne mogu vjerovati, kao da tražite da vas se prevari!!! > Nema smisla uopce komentirati, jednostavno nece staviti podatke.. > Opet je stavila samo nick profila a bitne podatke nije.. Ma da, odustajem...zbilja nema smisla, ne znam zašto je uopće i otvorila temu
2018 12 22
Andreaim, stavite ime, prezime, adresu, broj računa na koji ste uplatili novce. Ne nadimak, ne link na profil. Profil će otvoriti drugi pod drugim nadimkom, ali osobne podatke NE MOŽE promijeniti. ZNači, ponavljam: IME PREZIME BROJ RAČUNA (IBAN) ADRESU GRAD Te podatke napišite da cure mogu uvrstiti na Crnu listu. Inzistirajte na svojem novcu. Vratite joj te košulje, što će Vam to? Zovite joj roditelje, rodbinu...
2018 12 23
> Admin2nd: > zašto ju napadate, a nitko da linka kamo da upiše podatke! Linkano joj je i opet nikakve svrhe. Zena se boji svoje sjene i radi kako joj prevarantica pise. Ne slusa sve nas, cijeli forum nego onu koja ju je zavaljala.
2018 12 24
1 2 ... 5 6 7 8