Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Oživimo krpice!

Supermamica,sva roba odlično izgleda.Slike su dobre.Cijene mi se čine prihvatljive.Ja bih u predstavljanju izbrisala ono "ne vršim povrat",i trebala bi obnoviti one oglase koji nemaju slike,one na početku.
2018 12 17
> silkica: > Supermamica,sva roba odlično izgleda.Slike su dobre.Cijene mi se čine prihvatljive.Ja bih u predstavljanju izbrisala ono "ne vršim povrat",i trebala bi obnoviti one oglase koji nemaju slike,one na početku. silkica lijep ormar, interesantan veseli..... Bravo draga.
2018 12 17
> silkica: > Supermamica,sva roba odlično izgleda.Slike su dobre.Cijene mi se čine prihvatljive.Ja bih u predstavljanju izbrisala ono "ne vršim povrat",i trebala bi obnoviti one oglase koji nemaju slike,one na početku. Eh da, već sam toliko puta to htjela obrisati.....a i obnoviti oglase :)
2018 12 17
Stela456, cijene su pristupačne, slike su dobre, sami izgled svega toga je super😊
2018 12 17
Mateica2010 vaš ormar je ok ,slike su dobre kao i cijene
2018 12 17
> tatjanao: > Mateica2010 vaš ormar je ok ,slike su dobre kao i cijene Pohvale i od mene za temu, bas mi se svida! 😊 Tatjana ima svega, a povoljne cijene, vidi se da se trudite sa slikama, svi se snalazimo s mobitelima kako znamo i umijemo 😉 Vidjela sam da pisu i mjere u nekim oglasima, to mi je super. Ja bih jedino na vasem mjestu napravila one kategorizacije gore, npr. djecje, obuca.. Ni sama ne znam kako se to radi, ali evo volim to vidjeti jer mi se tako lakse snaci na profilu kao sto je vas, s puno artikala.
2018 12 17
> Mateica2010: > Stela456, cijene su pristupačne, slike su dobre, sami izgled svega toga je super😊 Hvala :")
2018 12 17
@Maleficent80 Sve u profilu po pravilima, vidi se trud za slike, [nekad se i sama borim kako najbolje uhvatiti odredjeni komad, boja, materijal, stanje artikla] tako da moran pohvalit za slike. Kratki ste i jasni, [volim kad nema bezveznih superlativa i raznih pridjeva] i sa korisnim informacijama. Nemam apsolutno nikakve zamjerke na profil. I veliki plus za spremnost na odgovaranja na dodatne upite.
2018 12 18
> ProDanovich: > SbAvonAnja, pohvala za pristupacne cijene. ☺ ProDanovich 😘😘😘😘
2018 12 18
@HeidiArwain Sviđa mi se profil. Sve je uredno poslikano, cijene su pristupačne, opisi i tagovi odgovaraju artiklima koji se prodaju. I što je meni najvažnije, posve je pregledno i nije krcato sa ukrasima i artiklima koji zapravo nisu na prodaju. :)
2018 12 18
Dragana foi. Cijene su dobre, nisu previsoke, lijepo poslikano i bez ikakvih zamjerki. Nadam se da će primjetiti vaš profil jer je sve super pa da krene prodaja :)
2018 12 18
Eve007 Odlicne slike artikli i cijene su dobre! Lijepe stvari!
2018 12 18
> IvanaAnic: > > supermamica: > > IvanaAnic, pregledno, lijepo slikano, cijene povoljne. Jedina zamjerka je što u ova dva oglasa gdje prodaješ lot haljina i lot majica nije baš jasno odnosi li se cijena za komad ili za cijeli lot. Ako u naslovu piše lot onda bi to trebala biti cijena za sve tri haljine... > Hvala ❤ da da, cijena je za sve zajedno. Naglasit cu to Oh, onda je to ultra povoljno :)
2018 12 18
Cure jel kojoj krenila prodaja?
2018 12 19
> Ivana_J44: > Dragana foi. Cijene su dobre, nisu previsoke, lijepo poslikano i bez ikakvih zamjerki. Nadam se da će primjetiti vaš profil jer je sve super pa da krene prodaja :) Hvala na lijepim rijecima! :)
2018 12 19
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10