Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako vam je islo ove godine?

Pozdrav drage moje,danas mi je slobodan dan,dosadno pa hajde da otvorim neku temicu za razgovor,ako postoji jos koja kojoj je kao i meni sada.. Posto se blizi kraj ove godine da cujem,kakvo ste imali iskustvo na krpicama? Dali vam je isla prodaja? Menii jako slabo,prije je to zaista bilo puuuno bolje,mozda posto su i ova snizena svugdije.. ps.ispricavam se ako sam fulala temu :")
2018 12 28
Nije sjajno..ali eto..prije je išlo bolje... Iako imam i sniženja i poklanjam svakom kupcu, ali ovdje nas jako puno ima.. Svima sretnije i bolje u 2019. - oj... <3 :") x-) :)
2018 12 28
Pozdrav svim ostalim krpicarkama, u 2018 sam puno vise kupovala ovdje nego prodavala i imala zaista divne suradnje :).... Sto ce tice zamjena, dvaput sam nasjela na prevaranticu nazalost i poneke zamjene nisu prosle ocekivano sto se artikala tice (ostecenje, vidljivo noseno) itd. Nadam se da cemo u 2019 jednako uspjesno i kupovati i prodavati te da cemo sve biti zadovoljne koristenjem portala :) :) Puno zdravlja, ljubavi, srece i uspjeha svakoj korisnici!! :* <3 :*
2018 12 28
I ja sam se nakupovala većih lotova ove godine, slabije prodavala... Vajda će krenuti na bolje.... ,:(
2018 12 28
Više su išle zamjene, prodaja slabo. Nadam se da će nam svima bolje ići sljedeće godine 😀
2018 12 28
Nazalost ja kupujem minimalno jer: - krivi tagovi - svakodnevne prevare - preskupa roba tj. jeftinije nadem u ducanu, mogu probati i novo je - ljudi svasta prodaju pod novo i nenoseno Tako da sam se skroz odbila od Krpica. Svako malo odustanem i od prodaje, iako, prodalo se ove godine podosta.
2018 12 28
I kod mene se vise kupovalo no prodavalo. Nadam se da će nam iduća godine biti bolja!
2018 12 28
Ma neka nam nova godina donese bolju i posteniju suradnju svima ,:) ,:)
2018 12 29
Bilo je svega, najviše kupovine, prodaja slabo. Moja Novogodišnja odluka-- 2019. Prodaje i zamjene, nema kupnje!! Svima sve najbolje za blagdane!!!
2018 12 29
Možda su nam mjerila različita da li je prodaja/kupnja išla dobro. Vidim da neke cure kažu da je prodaja išla slabo,a po povratnim se ipak vidi da su prodavale. Ne možemo očekivati da ovdje trgujemo svakodnevno kao nekakav dućan. Osobno sam zadovoljna sa svojom prodajom,a i kupila sam ponešto.🙂
2018 12 29
Dosta sam prodala (istina, puno toga i preko drugih oglasnika). Kupila sam nekoliko odličnih stvari - za kupovinu second hand stvari su mi Krpice mjesto broj jedan. Sve u svemu - zadovoljna sam.
2018 12 29
Kod mene sveg pomalo, kupovala sam i prodavala. Sve u svemu zadovoljna prošla je bila puno bolja od ove g.
2018 12 29
Cijelu godinu 3 suradnje s kojima sam prezadovoljna.. 😊 Nije loše za početak jer je nama bez recenzija teško nešto prodat.. Sretno svima u 2019. ☺️🤩
2018 12 29
S obzirom da sam se nakon duze pauze ovo ljeto vratila na krpice mogu reci da je sve u svemu bilo jako lijepih suradnji 😊 namam hrpetinu super artikala da svi polude za njima pa ni ne ocekujem da se sve proda 😁 ali ono..20ak suradnji za par mjeseci mi je cisto ok 😊 nije da zivim od krpica 😁
2018 12 30
> Ofelija: > Dosta sam prodala (istina, puno toga i preko drugih oglasnika). Kupila sam nekoliko odličnih stvari - za kupovinu second hand stvari su mi Krpice mjesto broj jedan. Sve u svemu - zadovoljna sam. Da li mi možete reći koje još oglasnike koristite? Pozdrav 🙂
2018 12 30
1 2 3