Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure pazite,saga se nastavlja...

Prošlo par dana ,opet mi ostavila negativnu.Pa ovo nema kraja,dakle za one cure koje nisu upoznate imate link od prve teme.Cure jeste li vi imale ovakvih iskustava?
2019 01 18
Sklonite adresu ako postoji, ali tema nek ostane.
2019 01 18
Jesam makla sam ime i prezime ,adresu nisam navela.
2019 01 18
Zlobna i zajedljiva zena! Nista drugo nemam rec za nju! Sama sebi odbija kupce takvim ponasanjem!
2019 01 18
ivanamia baš mi je žao,, znamo se imale smo krasne i nezaboravne suradnje. Ovo ovdje što se događa u zadnje vrijeme ,malo je reći prestrašno....
2019 01 18
> stela456: > ivanamia baš mi je žao,, znamo se imale smo krasne i nezaboravne suradnje. > Ovo ovdje što se događa u zadnje vrijeme ,malo je reći prestrašno.... Stvarno je,ovo je postao živi užas.Al ima vas puno više krasnih cura sa kojima sam surađivala.❤
2019 01 18
Vidjela sam prvu temu i način komunikacije, a sada i negativnu koju vam je ostavila... Ona upozorava na sigurnost vaših budućih kupaca... bitno da je važno dignula ''simboličnu cijenu'' na 400kn jer sada kada je navela oštećenje torba vrijedi više... :')
2019 01 18
Nestala negativna.
2019 01 18
Obrisala mi admin.
2019 01 18
> monadamon: > Vidjela sam prvu temu i način komunikacije, a sada i negativnu koju vam je ostavila... > Ona upozorava na sigurnost vaših budućih kupaca... bitno da je važno dignula ''simboličnu cijenu'' na 400kn jer sada kada je navela oštećenje torba vrijedi više... :') Svašta užas....
2019 01 18
Ivanamia, nadam se da će se ovo uskoro riješiti... na adminovom mjestu blokirala bih profil zbog neprestanog kršenja pravila stranice, a i očitog laganja i pokušaja svaljivanja krivnje na temelju “GDPR-a”. Kaže ona “nije problem ni u njoj ni u pohabanoj torbi”... :')
2019 01 19
> monadamon: > Ivanamia, nadam se da će se ovo uskoro riješiti... > na adminovom mjestu blokirala bih profil zbog neprestanog kršenja pravila stranice, a i očitog laganja i pokušaja svaljivanja krivnje na temelju “GDPR-a”. Kaže ona “nije problem ni u njoj ni u pohabanoj torbi”... :') Evo nadam se da će admin reagirat,ovo više graniči sa ludilom..
2019 01 19
Ja bih ju kazneno prijavila: Za maltretiranje, prijetnje, klevećenje i javno sramoćenje. Otiđite u policijsku postaju prema mjestu stanovanja, tražite krim inspektora i podnesite prijavu. Dalje oni rješavaju s njom.
2019 01 19
I da, stavite njene podatke na Crnu listu. Prevarantica!
2019 01 19
I hoću ovo nije normalno više.
2019 01 19
1 2