Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> Anka249: > Mislim da je odluka na Dajani, ako ju cura koja ju je prodala Dajani uopce zeli nazad Da ju ni Dajana ne zeli to znam
2019 01 29
> Brdosuza: > > teehee: > > > Brdosuza: > > > Ja da sam na Dajaninom i Ankinom mjestu..rekla bi da mi torbu ne vraca..i neka radi sa njom sta god hoce. > > > Samo im je nesrecu donijela.. > > > Moje misljenje. > > > A cure imaju pravo traziti povrat..posto su one vratile uplate. > > Je, ali ona prva prodavaljka vraća u ratama soma i osamsto dajani. Dajana joj dakle mora vratiti torbu. U ratama ili odjednom. > Ako se vrati onoj prvoj..mislim da cemo jos cuti za istu torbu x-) I to sto kazes
2019 01 29
> teehee: Dajana joj dakle mora vratiti torbu. U ratama ili odjednom. Zasluzuje torbu u ratama ,:)
2019 01 29
> Brdosuza: > > teehee: > > Je, ali ona prva prodavaljka vraća u ratama soma i osamsto dajani. Dajana joj dakle mora vratiti torbu. U ratama ili odjednom. > Ako se vrati onoj prvoj..mislim da cemo jos cuti za istu torbu x-) Prvoj ili drugoj? Ccc...
2019 01 29
> sonja90: > > teehee: > Dajana joj dakle mora vratiti torbu. U ratama ili odjednom. > Zasluzuje torbu u ratama ,:) Hahaha..komad po komad :') Upravo tako!
2019 01 29
> sonja90: > > teehee: > Dajana joj dakle mora vratiti torbu. U ratama ili odjednom. > Zasluzuje torbu u ratama ,:) A daj niste normalne ,:) ,:)
2019 01 29
> Anka249: > > kristin0: > > Tu torbu jos spalit Anka ako ju dobijes,samo lose stvari su se dogodile radi nje > Nek ju Dajana pali Brzo će Fašnik pa će se uklopit!
2019 01 29
Bojim se da cemo jos cuti o torbi,to be continued.....
2019 01 29
Jos da torba u povratku dode carini pod ruke...pa eto i kazna za laznjaka ,:)
2019 01 29
Nadajmo se da nećemo. Anka, javi za negativnu. Idem zaronit palac u smrznuti grašak. Auč, auč!
2019 01 29
> Brdosuza: > Ako se vrati onoj prvoj..mislim da cemo jos cuti za istu torbu x-) ,:) Nadam se da ne, bit ce to onda bar 5.vlasnica..a kako je dobra kopija mozda i 15. Mene jos cudi taj povrat nakon par mj. I nakon ignoriranja negativne i nakon sto je tema obrisana .. :| A tko je sad uplatio 200kn vise, obzirom da je Ivana.6majic uplatila tek 600?
2019 01 29
Ne znam za vas, ali ja garantirano veceras sanjam ukletu torbu.
2019 01 29
> Brdosuza: > Jos da torba u povratku dode carini pod ruke...pa eto i kazna za laznjaka ,:) Cudi me samo da vc nije zadrzao kopiju i poslao doticnoj novcanu kaznu jer to na nekim str.rade ako ustvrde da je fake
2019 01 29
> Brdosuza: > Jos da torba u povratku dode carini pod ruke...pa eto i kazna za laznjaka ,:) Tu kaznu trebat će netko platit..
2019 01 29
> sanjaurban: > > Brdosuza: > > Jos da torba u povratku dode carini pod ruke...pa eto i kazna za laznjaka ,:) > Tu kaznu trebat će netko platit.. Onaj na koga je adresirana
2019 01 29
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 42