Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> sonja90: > Pratite li CL? Mislim da je odlicnu temu odabrala Pozz Sto je to?Nisam u toku
2019 01 29
> Anka249: > > Admin2nd: > > Pratim temu još od oone prve i pročitala sam sve vaše inbox poruke, međutim doista mislim da su u ovoj situaciji apsolutno svi krivi. > Hvala sto se se javili > Sto se tice krivnje, buduci ste citali teme, znate da sam ja svoju krivnju priznala, ispricala se zbog pogreske koja nije bila s predumisljajem i ispostovala svoje dugovanje prema toj osobi, Sto se tice sirenja govora mrznje, prijetnji, iznosenja neistine, nagovaranja drugih korisnika na urotu a nakon sto oni shvate o cemu se zapravo radi slijedi opet vrijeđanje istih od doticne osobe i to sve u ciju vlastite osvete, takvo ponasanje ne podrzavam i smatram da ovaj portal koji ima određeni znacaj ne bi trebao to podrzavat. > Osim toga, smatram da mi je bez obzira na moju pogresku narusen kredibilitet od strane doticne korisnice TeaCaric jer je napisala negativnu povratnu informaciju koja je puna neistina napisanih iskljucivo s namjerom da ocrni mene i moje ime a prikrije stvarno stanje s ciljem da odvrati sve ljude koji bi u buducnosi bili za potencijalne suradnje. Ta negativna ocjena ne opisuje stvarno stanje stvari i smatram da ne smije ostat u takvom obliku jer potpuno neistinito opisuje i samu situaciju koja se dogodila i mene kao vlasnicu tog profila. Anka nisam u toku i ne znam sto se dogada,ima kakvih novosti?
2019 01 29
> kristin0: > > Anka249: > > > Admin2nd: > > > Pratim temu još od oone prve i pročitala sam sve vaše inbox poruke, međutim doista mislim da su u ovoj situaciji apsolutno svi krivi. > > Hvala sto se se javili > > Sto se tice krivnje, buduci ste citali teme, znate da sam ja svoju krivnju priznala, ispricala se zbog pogreske koja nije bila s predumisljajem i ispostovala svoje dugovanje prema toj osobi, Sto se tice sirenja govora mrznje, prijetnji, iznosenja neistine, nagovaranja drugih korisnika na urotu a nakon sto oni shvate o cemu se zapravo radi slijedi opet vrijeđanje istih od doticne osobe i to sve u ciju vlastite osvete, takvo ponasanje ne podrzavam i smatram da ovaj portal koji ima određeni znacaj ne bi trebao to podrzavat. > > Osim toga, smatram da mi je bez obzira na moju pogresku narusen kredibilitet od strane doticne korisnice TeaCaric jer je napisala negativnu povratnu informaciju koja je puna neistina napisanih iskljucivo s namjerom da ocrni mene i moje ime a prikrije stvarno stanje s ciljem da odvrati sve ljude koji bi u buducnosi bili za potencijalne suradnje. Ta negativna ocjena ne opisuje stvarno stanje stvari i smatram da ne smije ostat u takvom obliku jer potpuno neistinito opisuje i samu situaciju koja se dogodila i mene kao vlasnicu tog profila. > Anka nisam u toku i ne znam sto se dogada,ima kakvih novosti? Bok, ima, na crnoj listi
2019 01 29
Idem procitati
2019 01 29
> sonja90: > Aha tako to ide. Hvala na objasnjenju. E pa zgodno su se zastitili, mi jos nemamo nesto tako organizirano niti u planu, a oni su sve detaljno razradili. 😉 Tako je i kod nas (barem u teoriji) samo što jako malo ljudi zna kako to sve funkcionira, no kako smo mi inače poznata država po tome da radimo kako nam odgovara, zato imamo i apsurdne presude, npr kad je bila velika akcija "čišćenja" po portalima neki su fine svote platili za svoj način poslovanja i još danas otplaćuju, a neki su se uspjeli provući i još uvijek neometano rade. I individualne prijave velikim kućama koje nisu na državnoj razini su također učinkovite i uzimaju se u obzir. Najpoznatiji primjer su LV, Dior, Chanel, Gucci, vrlo rado prihvaćaju svaku prijavu o povredi njihovih prava, dapače. Jer ne mogu ni one sve popratiti što se događa, također je svaki vlasnik stranice dužan prijaviti i voditi evidenciju oko svega toga i isto je podložan plaćanju kazni.
2019 01 29
Eto, prozvala me najvecim zlom na krpicama u prosloj temi a cak se ne sjeca tko je sto napisao, to za sto me proziva vec neki period uopce nije moj komentar kako sam i mislila. Sjecam se ovoga, nakon sto smo je svi ili vecina podrzali, pocela se svadjati..tad je uslijedio ovaj moj komentar mozda ce opet dobro doci forum i pomoc istih cura. Hvala, Brdo!
2019 01 29
Zena ocito ima vecih problema, al to joj definitivno nije izlika za ovakvo ponasanje. Ovo vec granici s dijagnozom.
2019 01 29
@Brdosuza, to je bio moj komentar, da. Kako sam i napisala, iako mi se nije bio svidio stav prodavačice koja je u konačnici postupila ispravno, komentari TeaCaric su bili gadljivi za čitanje. Doista sam pomislila da se radi o nekoj balavici. Tea, ne kužim kaj ti treba to sve... vraćanje robe... uličarski rječnik, tjeranje inata bez pokrića... Samo se sramotiš.
2019 01 29
Znam teehee da je bio tvoj komentar :) Namjerno sam izrezala tvoj nick...i slazem se sa svime sto si u tom komentaru napisala.
2019 01 29
Nema nista lose u tom, Teehee, samo sam napisala da komentar nije moj uopce ali je zelja za prozivanjem i neka antipatija bez jasnih razloga jaca od istine.
2019 01 29
Nakon čitanja ove sage o torbi ne mogu a da ne primjetim da je nakon neke 10 strane sama torba otišla u drugi plan ali zato je na vidjelo izašlo ono sve najgore u ljudima. a sama me torba podsjeća na bombonjeru koju pokloniš a na kraju se kad tada u nekom trenutku vrati tebi.
2019 01 29
Anka, vidim da ti je izbrisana neg. Čijih je to prstiju djelo, adminkinih ili Teinih ipak?
2019 01 31
> teehee: > Anka, vidim da ti je izbrisana neg. Čijih je to prstiju djelo, adminkinih ili Teinih ipak? Ne znam, nije mi se nitko oglasio, bilo bi mi drago da je Tea ali rekla bih da je ipak adminka
2019 01 31
Ne zelim zvucat pateticno ali ono sto osjecam nakon svega imam potrebu napisat. Zelim zahvalit svima koji su sudjelovali na temi, i onima koji su vjerovali u mene i onima koji to nisu, jer sigurna sam da je i njima jedini cilj bio da sve pravedno zavrsi i da na krpicama bude manje straha od prevara. Jako sam ponosna na sve cure koje se svakodnevno javljaju i na druge teme kada se cure nadju u problemu i iskreno pomazu da se nepravda ispravi. Jako lijepo od vas, cinite ove krpice ljepsim i sigurnijim mjestom za sve nas. Iskreno, potaknule ste me i mislim da bi se i druge cure trebale ponekad angazirat jer lijepo je pomoci drugome, pogotovo u danasnjem svijetu kad se iznenadis kakvih sve ljudi ima. Mene je sad malo i sram savjetovat druge jer sam sama bila predmet jedne ruzne teme ali pustit cu malo vremena da prodje, da zaboravim na sve ruzne stvari i bas imam zelju pomoci svojim savjetom i komentarom nekome tko se nasao u nevolji jer sad znam koliko je to meni znacilo. Ne znam niti jednu od vas osobno ali sam jako jako ponosna na sve vas! Ostanite takve i dalje! :")
2019 01 31
Sta je na kraju bilo s onim paketom sta ti je poslala? Jel joj se to vraca ili?
2019 01 31
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42