Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

> nefertiti111: > Sta je na kraju bilo s onim paketom sta ti je poslala? Jel joj se to vraca ili? Stoji na Tisku i ceka da prodje 10 dana
2019 01 31
Tein profil obrisan? Anka, nadam se da si odahnula malo nakon višednevne torture! :")
2019 02 01
Kako uopće dođe do toga da se nečiji profil izbriše? Procijeni li to administrator samoinicijativno ili vlasnice tih profila, čiji je nick ujedno i ime takvih korisnica koje su se generalno osramotile, inzistiraju na tome?
2019 02 01
> teehee: > Kako uopće dođe do toga da se nečiji profil izbriše? > Procijeni li to administrator samoinicijativno ili vlasnice tih profila, čiji je nick ujedno i ime takvih korisnica koje su se generalno osramotile, inzistiraju na tome? Dosad što sam upratila - svaka je sama tražila da joj se obriše profil. Budući se adminka oglasila jedan jedini x na temi s rečenicom da smatra da su sve krive, očito se Tea sam prijavila za brisanje.
2019 02 01
sama*
2019 02 01
Dajanin je isto obrisan. Ivana6 jos postoji kao aktivan i stoji negativna.
2019 02 01
Sad će dajana.bistric konačno moći poslovati preko profila s nickom koji nije ime njoj bliske osobe. Ccc...
2019 02 01
> KreativnoSelo: > Tein profil obrisan? > Anka, nadam se da si odahnula malo nakon višednevne torture! :") Sad sam vidjela, moguce da je sama trazila, ja stvarno nema veze s tim, nikad nisam trazila adminku ni blok ni brisanje.. Evo ide polako, mislim pozitivno!
2019 02 01
Sigurno su same tražile; Tea vjerojatno zbog toga da spriječi moguće daljnje googlanje njezinog imena, a dajana.bistric zbog njoj ''bliske osobe''. Anka, svaka čast što si ostala pribrana sve ovo vrijeme, nadam se da ti je nakon povrata bar malo lakše.
2019 02 01
Tražile su brisanje zato jer im je ime i prezime ujedno i nick name. Budući da su se izblamirale do bola, a Tea je čak i obitelj uvukla, zaključile su da im je pametnije nestati.
2019 02 01
> monadamon: > Sigurno su same tražile; Tea vjerojatno zbog toga da spriječi moguće daljnje googlanje njezinog imena, a dajana.bistric zbog njoj ''bliske osobe''. > Anka, svaka čast što si ostala pribrana sve ovo vrijeme, nadam se da ti je nakon povrata bar malo lakše. Hvala, ma je samo mi je krivo da se išlo toliko daleko a mogle smo to puno mirnije i normalnije riješit po sve nas, šta je tu je..
2019 02 01
Kaj se ne moze mijenjati nick name u postavkama ili na upit adminki? Treba trazit brisanje? Fakat ne kuzim
2019 02 01
> Kupipametno: > Kaj se ne moze mijenjati nick name u postavkama ili na upit adminki? Treba trazit brisanje? Fakat ne kuzim Ne može se mijenjati nick. Niti sama niti preko adminke
2019 02 01
> Kupipametno: > Kaj se ne moze mijenjati nick name u postavkama ili na upit adminki? Treba trazit brisanje? Fakat ne kuzim Dobrodošla!
2019 02 01
Hvala😊
2019 02 01
1 2 ... 37 38 39 40 41 42