Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajanab prevarantica

Ma lipo imenom i prezimenom na crnu listu pa nek mijenjaju profile i nickove.
2019 02 01
Anka imas li ti njezin ikakav kontakt osim ovoga na krpicama za povrat torbe?
2019 02 01
> nefertiti111: > Anka imas li ti njezin ikakav kontakt osim ovoga na krpicama za povrat torbe? Imam mobitel
2019 02 01
Nije pametno ovdje biti s punim imenom i prezimenom. Iako to ulijeva povjerenje potencijalnim kupcima, vaš šef jako brzo može doći do gaća koje prodajete. Dio djevojaka se registrirao preko FB pa sad više ne mogu pobjeći od sebe. Ja imam problem i sa svojim pravim imenom i prezimenom, jer kad me se zagugla, iskoči odmah osoba koja nisam. Iz mojeg iskustva dobro je odvojiti poslovni i privatni plan i ne miješati ih...
2019 02 01
Obrisani profili dajani i tei? :s Sada ce moci s novog glumiti finocu ,:(
2019 02 02
> Brdosuza: > Obrisani profili dajani i tei? :s > Sada ce moci s novog glumiti finocu ,:( Da, da. I uvaljivati i lagati i maltretirati korisnike. Nadam se da se netko sjetio i poslikao stare profile da znamo kad otvore novi. Ni u ludilu ne bih surađivala ni s jednom, ni s drugom.
2019 02 02
> Tanči14: > > Brdosuza: > > Obrisani profili dajani i tei? :s > > Sada ce moci s novog glumiti finocu ,:( > Da, da. > I uvaljivati i lagati i maltretirati korisnike. > Nadam se da se netko sjetio i poslikao stare profile da znamo kad otvore novi. > Ni u ludilu ne bih surađivala ni s jednom, ni s drugom. Takoder! Samo adminka je napravila po meni veliku gresku. Ako im je vec dopustala brisanje profila, nije im to trebala dopustiti dok slucaj ne bude u potpunosti gotov. Tein besmisleni paket je jos negdje u putu..torba nije ni stigla... A kome ce stici..kada i gdje? Al dobro...
2019 02 02
> Brdosuza: > > Tanči14: > > > Brdosuza: > > > Obrisani profili dajani i tei? :s > > > Sada ce moci s novog glumiti finocu ,:( > > Da, da. > > I uvaljivati i lagati i maltretirati korisnike. > > Nadam se da se netko sjetio i poslikao stare profile da znamo kad otvore novi. > > Ni u ludilu ne bih surađivala ni s jednom, ni s drugom. > Takoder! > Samo adminka je napravila po meni veliku gresku. > Ako im je vec dopustala brisanje profila, nije im to trebala dopustiti dok slucaj ne bude u potpunosti gotov. > Tein besmisleni paket je jos negdje u putu..torba nije ni stigla... > A kome ce stici..kada i gdje? > Al dobro... Tein besmislen paket je negdje na putu a ono sto se treba vratiti toga nema i sad je to upitno buduci da nema vise Teinog i Dajaninog profila....
2019 02 02
> Brdosuza: > > Tanči14: > > > Brdosuza: > > > Obrisani profili dajani i tei? :s > > > Sada ce moci s novog glumiti finocu ,:( > > Da, da. > > I uvaljivati i lagati i maltretirati korisnike. > > Nadam se da se netko sjetio i poslikao stare profile da znamo kad otvore novi. > > Ni u ludilu ne bih surađivala ni s jednom, ni s drugom. > Takoder! > Samo adminka je napravila po meni veliku gresku. > Ako im je vec dopustala brisanje profila, nije im to trebala dopustiti dok slucaj ne bude u potpunosti gotov. > Tein besmisleni paket je jos negdje u putu..torba nije ni stigla... > A kome ce stici..kada i gdje? > Al dobro... Da, i meni je to neobicno. mozda je skuzila da ju nitko ne zeli! Mozemo s njom napravit nagradnu igru za sve koji su pratili temu :P
2019 02 03
Anka jeste vi dobili torbu natrag?
2019 02 10
> nefertiti111: > Anka jeste vi dobili torbu natrag? Nisam
2019 02 10
Zašto je izmjenjen naslov teme?
2019 02 16
Ne znamo, ali pretpostavljamo..
2019 02 17
Obrisala sam dio prezimena u naslovu jer me je zamolila, ima nekakav natjecaj za posao. Bez obzira sto sam znala da cu bit prozvana zbog ovog, ne znam kako bi vi ali ja ne mogu zivjet s tim da znam da ugrozavam neciji posao ili egzistenciju zbog torbe. Jednostavno ne mogu. Tema je i dalje tu za sve korisnice i ostat ce.
2019 02 18
Ne prozivamo te svi ;) Jednako bih.
2019 02 18
1 2 ... 38 39 40 41 42