Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zimska jakna

Pozdrav cure!😊 Treba mi mali savjet. Ne znam dali je pametno sada kupovati parku. Vani je zima, a mislim da nece dugo potrajati. Nije mi hitna jakna, ali bi rado nesto novo. Uz to sam i cizmice mislila. 🤔 hmmm
2019 01 28
Pa ako imas novaca koji bi izdvojila za to, kupi! Vjerujem da ce cijeli 2. mjesec biti hladan dosta , a i treba proci jos neko vrijeme da bi presli na proljetne jaknice. 🙂
2019 01 28
Hmm ne znam.. Ovo vrijeme vani nije normalno. Ali, sve više vjerujem kako će biti hladno još neko vrijeme. Imam jaknu, koja me još služi, ali je od prošle godine. Kratka je pa sam mislila parku uzeti.
2019 01 28
> Anamarijamla: > Hmm ne znam.. Ovo vrijeme vani nije normalno. Ali, sve više vjerujem kako će biti hladno još neko vrijeme. > Imam jaknu, koja me još služi, ali je od prošle godine. Kratka je pa sam mislila parku uzeti. Ako je na akciji ili tako nesto, svakako se isplati.. Vjerujem da ce biti jos hladnije s obzirom da do sada nije bilo prave zime
2019 01 28
Ako imas zelju kupi si jaknu prije sam i ja se dvoumila ,pa na kraju ne kupim onda mi kasnije bude zao hladnog vremena ce jos uvijek biti nece proljece tako brzo osim toga ako ju sad kupis bez problema ces ju moc nosit jos koju zimu
2019 01 28
Svakako da! Pa nosit ces ju i nagodinu 😊
2019 01 28
Ako imaš mogućnosti kupiti jaknu, slobodno kupi. Uopće se nemoj obazirati na vrijeme. Dosad sam uvijek na proljeće kupovala zimske stvari, uvijek se nađe nešto jeftinije ili mi se jako svidjelo pa sam kupila. Dobro je došlo sljedeće zime. :") Shvatila sam da sam uvijek opskrbljena kad krene zima i ne moram razmišljati imam li toplih vesti, jaknu ili čizme. Preko ljeta je lakše obaviti shopping, često bude i neplanirano. Više je ljepšeg vremena pa često uđem u neke trgovine usput. Zimi nešto rijeđe, pogotovo mi se ne da nikud ako je kiša ili snijeg. A i općenito ti je poznato kad nešto baš trebaš da teško možeš pronaći. Stoga kupi jaknu ako sad možeš i snimila si koju želiš.
2019 01 28
Definitivno ju kupi ako tako zelis,i trajat ce ti...ja imam 6 parki,u svakoj boji,sutra idem po sedmu😁🤩 tako da kupi i ne razmisljaj punoo🤗🤗🤗🤗
2019 01 29
Imam i cizmica i jakni na profilu,ma svega :) :') :')
2019 01 30
Ja se ne bi dvoumila nego kupila jaknu, koliko puta sam znala u ovo vrijeme naletit na odlicne stvari i onda prakticki skoro pa do 4.mj nosit parku jer je vani hladno
2019 01 30
Imam ja zarinu jaknu koja mi je dosadila pa slobodno zavirite na profil prodajem po jeftinoj cijeni :)
2019 01 30
Pa i ja volim duge isto bit ce zime i dogodine i kad žurim negdi mogu ispod nje mogu svasta obuci prakticna i lijepa..povirite kod mene na profil
2019 01 30
Iskreno, uvijek se isplati kupiti na kraju sezone jer su popusti. Kad dođe sljedeća zima, sve će te jakne koštati duplo više, a ti ćeš i dalje željeti novu. :) Ja gotovo svake godine kupim jaknu ili kaputić, uvijek naiđem na nešto povoljno. Sad do kraja zime planiram kupiti crni kaput jer mi zaista treba i ne planiram dogodine platiti punu cijenu kad sam već dosad čekala da si ga priuštim :)
2019 02 01
Kupi,ako propustio dobru priliku, kasnije će ti biti žao,a možda više nećeš naći takvu.
2019 02 03
imam ja zarinu..pogledajte na profilu =)
2019 02 04