Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako je moguce

Pozdrav, molim vas ako je netko imao ovakvo ruzno iskustvo da mi se javi!! Prije par dana sam dobila neutralnu povratnu od osobe s kojom nikad do tada nisam komunicirala. Navodno sam nesto kupila od nje, i kako ona kaze nije mi se svidjelo pa sam unistila to sto sam kupila, te se zalila da mi je poslala potrgano. Pokusala sam s njom komunicirati u vezi s tim, medutim nemoguce!!!! Predstavila sam joj se sa svojim imenom i prezimenom iz cega joj je trebalo biti jasno da osoba s kojom ona ima problem nisam ja. Polala sam poruku administratoru ali odgovor nisam dobila. Doticna mi se prijeti policijom. Nikom se nisam zamjerila, kratko sam na krpicama i jako mi je ruzno da je do ovog doslo. Starija sam osoba i ne mogu vjerovati sto je ovo????
2019 01 28
Pomalo..strpljenja. Guzva joj je u inboxu..kada stignete na red odgovoriti ce vam.
2019 01 28
Hvala vam na podrsci. Lp
2019 01 28
Meni ovo izgleda kao pokusaj sabotaze od vrlo nepismene i svima znane popularne korisnice, a isto tako i kao jedan potencijalni, novi prevarantski profil
2019 01 28
> Dijana1800: > Hvala vam na podrsci. > Lp Nema problema :) Inace ima par ovih nepismenih sto varaju po stranici.
2019 01 28
Ovdje je sve moguće, ništa me više ne čudi......
2019 01 28
Ne brinite admin će sigurno obrisati neutralnu čim stigne.
2019 01 28
Ima li joj kraja...
2019 01 28
Imam nedoumicu: da li smijem ostaviti negativnu povratnu ako nije ostvarena kupnja? Naime, korisnica je rezervirala stvar na 10 dana, kako sam imala puno upita zamolila sam zadnji dan rezervacije da mi javi da li zaista kupuje. Odgovor je: da, da uplata sutra... i sljedecih 3-4 dana nista iako vidim da je aktivna. Tek onda procitam povratne i vidim da nisam prva kojoj se to desilo (uzimanje podataka za uplatu i nista). Nikad nisam ostavila negativnu, ali u zelji da upozorim druge, sada se nisam ustezala. Na negativnu se korisnica ipak javila prijeteci da ce ona sad meni ostaviti negativnu jer se ne ponasam po pravilima Krpica. Dakle - da li smijem ostaviti negativnu nakonovog iskustva? Ako ne, na koji nacin upozoravamo na ovakvo neodgovorno ponasanje? Zahvaljujem na pomoći👍😀
2019 02 05
Oprostite, mozda nisam na dobrom mjestu postavila pitanje (nikad to nisam prije radila).. Ali admin mi ne odgovara na poruke😔
2019 02 05
> Duda1974: > Imam nedoumicu: da li smijem ostaviti negativnu povratnu ako nije ostvarena kupnja? > Naime, korisnica je rezervirala stvar na 10 dana, kako sam imala puno upita zamolila sam zadnji dan rezervacije da mi javi da li zaista kupuje. Odgovor je: da, da uplata sutra... i sljedecih 3-4 dana nista iako vidim da je aktivna. Tek onda procitam povratne i vidim da nisam prva kojoj se to desilo (uzimanje podataka za uplatu i nista). Nikad nisam ostavila negativnu, ali u zelji da upozorim druge, sada se nisam ustezala. Na negativnu se korisnica ipak javila prijeteci da ce ona sad meni ostaviti negativnu jer se ne ponasam po pravilima Krpica. > Dakle - da li smijem ostaviti negativnu nakonovog iskustva? Ako ne, na koji nacin upozoravamo na ovakvo neodgovorno ponasanje? > Zahvaljujem na pomoći👍😀 Neutralna svakako! A ako ona Vama nakon toga zaljepi osvetnicku negativnu/neutralnu, bez brige..admin ce ju obrisati
2019 02 05
Puno hvala na pomoći😘
2019 02 05