Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Malo o dropshippingu

Tomek, mislim da nisi na plodnom terenu... Mozda da se javis adminiki pa priupitas za pravila. Inace pozdravljam temu, nedavno sam i upoznala osobu koja se time bavi no prodaje na ebayu i navodi da je zarada super. Istina je da mi nije bas jasno da li je dropsh. u domeni sive ekonomije buduci da je rijec o preprodaji. Ako uplacujes porez tada bi trebalo biti leglno. Sama ideja mi se svidja i tko zeli dodatno zataditi_ zasto ne. Mozda da promjenis asortiman obleke. Sve najbolje, lp
2019 02 09
> ValkyrieBlue: > > tom_osk: > > > ValkyrieBlue: > > > Bijeli lepršavi babydoll s tangama - novo! - 80 kuna > > > Isti na Aliexpresu - 2,94 US $. > > > Ni više ni manje nego 60 kuna čistog profita kroz preprodaju. Bolja marža nego što je lupe preprodavači s Arizone. > > > I tu se praviš fin i pričaš o čistom poslovanju, daj. > > > A koliko će tek biti žaljenja i povrata robe kad ljudi dobiju za 80 kuna kinesku krpu koja pukne dok otvaraš paket? > > Odeš na AE pa si kupiš.... > Pa naravno da si odem na AE i kupim što god želim, ovo što ti prodaješ sigurno ne jer je izrazito nekvalitetno, odnosno kvalitetno točno onoliko koliko i košta. Za 80 kuna možeš kupiti babydoll i u H&M-u, pa čak i pošten komad donjeg rublja na sniženju u Lisci. Eto... bar si definirala razliku između kvalitete i nekvalitete... da ne kažem : između dame i kokoške... Zbogom!
2019 02 09
Pa zbogom Tome, a zašto te ono blokiralo???
2019 02 10
> sanjaurban: > Pa zbogom Tome, a zašto te ono blokiralo??? :')
2019 02 10
Pa-paaa tomica 😂😂
2019 02 10
No hvala bogu.
2019 02 10
> tom_osk: > > ValkyrieBlue: > > > tom_osk: > > > > ValkyrieBlue: > > > > Bijeli lepršavi babydoll s tangama - novo! - 80 kuna > > > > Isti na Aliexpresu - 2,94 US $. > > > > Ni više ni manje nego 60 kuna čistog profita kroz preprodaju. Bolja marža nego što je lupe preprodavači s Arizone. > > > > I tu se praviš fin i pričaš o čistom poslovanju, daj. > > > > A koliko će tek biti žaljenja i povrata robe kad ljudi dobiju za 80 kuna kinesku krpu koja pukne dok otvaraš paket? > > > Odeš na AE pa si kupiš.... > > Pa naravno da si odem na AE i kupim što god želim, ovo što ti prodaješ sigurno ne jer je izrazito nekvalitetno, odnosno kvalitetno točno onoliko koliko i košta. Za 80 kuna možeš kupiti babydoll i u H&M-u, pa čak i pošten komad donjeg rublja na sniženju u Lisci. > Eto... bar si definirala razliku između kvalitete i nekvalitete... da ne kažem : između dame i kokoške... > Zbogom! Arrivederci Tomek, krpice su izgubile velikog člana...
2019 02 10
Vidim kroz komentare da dosta ljudi misli da je dropshipping preprodaja loše kineske robe po većoj cijeni ovdje kod nas. Aliexpress je jedan od izvora na kojem se može nabaviti roba, međutim da je to jedini izvor, to nije točno. Dropshipping je samo način na koji neka web trgovina funkcionira, i koje proizvode ćeš prodavati u svojoj web trgovini i njihova kvaliteta nema veze sa samin dropshippingom. Ako niste sigurni što je točno dropshipping ili vam se model čini zanimljivim da bi pokrenuli dropshipping web trgovinu i želite saznati više o dropshippingu, u ovom dropshippimg vodiću imate sve detalje. https://zaradanawebu[.]com/sto-je-dropshipping-vodic-za-pocetnike
2022 03 04
1 2