Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Milica Krpan - Yokrpica nick

Prodaja fejk parfema pod originale. I jos mi se javi isti dan nakon uplate da mi moze nabaviti jos dva takva ista, i naravno pitam ju za batch codove-kad ono svi isti na sva tri parfema 🤣🤣🤣🤣
2019 02 09
Da skuzila sam. Gledala sam ysl black opium kad ono batch code stariji od godine izlaska parfema. Najbolji su mi ti kad stave 300injak kuna za fejk parfeme. Neka lijepo izvoli napisati na oglas nije original.
2019 02 09
Namjerno stavljaju takve cijene kako bi ljudi pomislili da je original, a super prilika. Jer većina ih zna da prodaju kopije i jako često piše dobila na poklon tako da im je to "opravdanje" za neznanje
2019 02 10
Ma sram ju bilo. Imala je 77 pozitivnih informacija i onda sam pomislila da je ok. I onda mi nakon što je majka uplatila napiše kao da mi može još dva nabaviti “od prijateljice” i vidim da su od sva tri batch codeovi isti. Ali bilo je prekasno za išta napraviti.
2019 02 10
Ne odustajte od povrata, možete ju potražiti na nekim društvenim mrežama i pisati njenim prijateljima što radi ili čak ako nađete broj od nekog. Većina odmah vraća novac nakon toga
2019 02 10
Nije mi jasno kako se netko tako sramoti radi 249kn.
2019 02 10
Netko vara i za 50 kn, ali njih očito nije briga hoće li se osramotiti ili ne. Npr. Ana Mate svaki dan operira po svim mogućim stranicama za prodaju i vara i tako ostale vide kada se ništa ne poduzima s njom, onda se neće niti s ostalima
2019 02 10
I to mi nije jasnk, Ana Mate operira godinama i ljudi još ništa ne poduzimaju...
2019 02 11
Cure i ja sam njena zrtva... Kupila sam opium... Dala sam joj negativnu i ona meni... I na koji nacin mogu vratiti novce ? :( Ne bi kupila da nije bilo tih pozitivnih...
2019 02 11
> miaawin: > Prodaja fejk parfema pod originale. > I jos mi se javi isti dan nakon uplate da mi moze nabaviti jos dva takva ista, i naravno pitam ju za batch codove-kad ono svi isti na sva tri parfema 🤣🤣🤣🤣 Meni je napisala istu negativnu!!!
2019 02 11
Recite adminu da vam izbrise negativnu. Novce bi vam ona trebala vratiti sto se ocito nece dogoditi.
2019 02 11
Ja sam po batch codu odmah skuzila da je fejk zbog toga sto je batch code stariji od izlaska prvog black opiuma.
2019 02 11
> marija81: > > miaawin: > > Prodaja fejk parfema pod originale. > > I jos mi se javi isti dan nakon uplate da mi moze nabaviti jos dva takva ista, i naravno pitam ju za batch codove-kad ono svi isti na sva tri parfema 🤣🤣🤣🤣 > Meni je napisala istu negativnu!!! O, vama je negativnih i previše. Lako je uzet pare i potrošit, a kupac nek čeka mjesec dana ko kreten
2019 02 11
> O, vama je negativnih i previše. Lako je uzet pare i potrošit, a kupac nek čeka mjesec dana ko kreten Meni je negativnih i previše?? Ma nemojte molim vas?? Na 550 pozitivnih imam 1 negativnu jer sam morala odustati od kupovine. I dvije jer sam morala kasniti sa slanjem zadnjoj doslovno dva dana nakon uplate?? To je previse? Da li ste vi ikad suradjivali sa mnom da mozete pisati o tom? Komentar je u najmanju ruku smijesan. Da li u moje negativne trpate i ovaj zadnji gdje sam prevarena pa m iova napise da sam komplicirana osoba samo da nesto napise??
2019 02 11
> miabubalo: > Ja sam po batch codu odmah skuzila da je fejk zbog toga sto je batch code stariji od izlaska prvog black opiuma. E ja sam bila glupa i nisam povezala... 😭😭
2019 02 11
1 2