Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Zagreb All you can eat

Zanimaju me iskustva sa restoranima po Zagrebu ovog tipa all you can eat? preporuke di je dobro a da je realna cijena ?
2019 02 10
Ne znam za to. Ali od srca preporučujem restoran Time u Petrinjskoj. Meni je tamo klopa savršena. Porcije ogromne. Cijene korektne. Osoblje i vlasnik odlični. Ma čisto savršenstvo.
2019 02 10
> fashionbarbie55: > Zanimaju me iskustva sa restoranima po Zagrebu ovog tipa all you can eat? preporuke di je dobro a da je realna cijena ? Jedini all you can eat za koji znam je Wok One u Škorpikovoj, nije loše, ali naravno ne možeš očekivati spektakl za tu cijenu. A gore spomenuti Time je dobar, ali u tom rangu cijene mi je puno bolji El Toro. Samo se nikako ne mogu složiti oko dijela da su porcije ogromne i cijene korektne 😀
2019 02 10
hvala vam cure na prijedlozima isprobat cu svakako
2019 02 10
> berni1: > > fashionbarbie55: > > Zanimaju me iskustva sa restoranima po Zagrebu ovog tipa all you can eat? preporuke di je dobro a da je realna cijena ? > Jedini all you can eat za koji znam je Wok One u Škorpikovoj, nije loše, ali naravno ne možeš očekivati spektakl za tu cijenu. > A gore spomenuti Time je dobar, ali u tom rangu cijene mi je puno bolji El Toro. Samo se nikako ne mogu složiti oko dijela da su porcije ogromne i cijene korektne 😀 da znam da to kod nas nije jos uvijek ko vani i sto se cijene tice i kvalitete ali probat cu neki od ponuda
2019 02 10
Ja idem u Graz u Kiwano,a u Skorpikovoj nisam bila pa nek mi netko kaže ak je probao obadva da li je hrana slična. U Grazu je oko 10-11eura rucak,a vecera 20-22eura, nisam sigurna jer pice se placa posebno pa se nikako nisam sjetila pogledat koliko je tocno.
2019 02 12