Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Lijepa.hr iskustva

Pozdrav, ne pišem ovdje na forumu često, ali me zanima da li ste vidjeli da je lijepa.hr ukinula prodaju testera? Danas sam vidio da više nema te kategorije na njihovoj web stranici, nazvao sam njihovu poslovnicu gdje mi je potvrđeno da od prije par dana nema više testera u prodaji. Zanima me zašto? Znao sam nabaviti tamo dobre parfeme u tester verziji? Hvala
2022 07 29
Ukinuli su prodaju testera 15.07. Izgleda da ih je netko nagazio i prijavio jer se testeri kao ne smiju prodavati.
2022 07 30
Btw. na Zivada.hr još uvijek prodaju testere :)
2022 07 30
> supermamica: > Btw. na Zivada.hr još uvijek prodaju testere :) Zivada je češka firma? Hoće li biti u budućnosti zabranjeno onda prodavati testere po oglasima kao mojekrpice, njuškalo itd. Pa i sam ih prodajem kad ih imam...
2022 07 30
> The-Dreamer: > > supermamica: > > Btw. na Zivada.hr još uvijek prodaju testere :) > Zivada je češka firma? Hoće li biti u budućnosti zabranjeno onda prodavati testere po oglasima kao mojekrpice, njuškalo itd. Pa i sam ih prodajem kad ih imam... Mislim da je...a ovo za prodaju testera...mislim da se nitko neće zapiknuti na prodaju testera iz privatne kolekcije :)
2022 07 30
> supermamica: > > The-Dreamer: > > > supermamica: > > > Btw. na Zivada.hr još uvijek prodaju testere :) > > Zivada je češka firma? Hoće li biti u budućnosti zabranjeno onda prodavati testere po oglasima kao mojekrpice, njuškalo itd. Pa i sam ih prodajem kad ih imam... > Mislim da je...a ovo za prodaju testera...mislim da se nitko neće zapiknuti na prodaju testera iz privatne kolekcije :) Nadam se da je tako :)
2022 07 30
1 2