Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Valentinovo..

Ima li itko nekakav kupon/popust ili mozda preporuku za nekakvu veceru ili slicno za Valentinovo ? :) Zagreb i okolica, hvala
2019 02 11
Pogledaj na ponudi dana oni znaju imati :)
2019 02 11
Pozz,ja sam na ponudi dana kupila karte za Veneciju( karneval) .Polazak je u subotu(16.02) u cetiri ujutro i povratak iz Venecije u pola sedam navecer.Cijena 160 kn po osobi.S obzirom da Veneciju obozavam a jos nisam nikako bila u vrijeme karnevala ovo mi je doslo ko med u caj ☺
2019 02 11
> miss007: > Pogledaj na ponudi dana oni znaju imati :) Vecinu tog sam prosla,bila vise puta :( bas i nemaju ove godine neku ponudu :D
2019 02 11
> Natalija77: > Pozz,ja sam na ponudi dana kupila karte za Veneciju( karneval) .Polazak je u subotu(16.02) u cetiri ujutro i povratak iz Venecije u pola sedam navecer.Cijena 160 kn po osobi.S obzirom da Veneciju obozavam a jos nisam nikako bila u vrijeme karnevala ovo mi je doslo ko med u caj ☺ Bila sam prosle godine tu 😊 bit ce ti prelijepo. Obavezno uleti u neku trgovinu sa odjecom, iznenadit ces se kad vidis koliko je jeftino ;)
2019 02 11
> Vidicka: > > Natalija77: > > Pozz,ja sam na ponudi dana kupila karte za Veneciju( karneval) .Polazak je u subotu(16.02) u cetiri ujutro i povratak iz Venecije u pola sedam navecer.Cijena 160 kn po osobi.S obzirom da Veneciju obozavam a jos nisam nikako bila u vrijeme karnevala ovo mi je doslo ko med u caj ☺ > Bila sam prosle godine tu 😊 bit ce ti prelijepo. Obavezno uleti u neku trgovinu sa odjecom, iznenadit ces se kad vidis koliko je jeftino ;) Hvala,ja imam pik na kozne torbe...stvarno su kvaliteta nad kvalitetom a cijene povoljne😉
2019 02 11