Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo luna kopija

Da li je netko kupio kopiju foreo luna bilo kojeg modela i kako ste zadovoljni? Ima li velike razlika izmedu kopije i originala s obzirom da kopija kosta 100kn a original 700kn?
prije 5 dana, 17:53
Jesam ja, s ebaya za 10-ak dolara i dela ko prava. Može se puniti, podešavati brzine... Iako ne vidim neku spektakularnu korist za kožu.
prije 5 dana, 18:01
E da to sam cula da ima na ebayu dobrih kopija..ali znaci vama nista posebno nije pomoglo?
prije 5 dana, 18:05
Baš i ne. Koža bude onako malo ljepša, ali ono za što sam ju kupila (čišćenje pora) baš i ne radi najbolje.
prije 5 dana, 18:38
I ja sam kupila na ebay-u, malo skuplji za čišćenje i masažu, nikakvi bitni rezultati, i ne znam jeli original baš 10 puta bolji. Za čišćenje i pore su mi puno bolji proizvodi sa aha, mliječnim, glikolnim kiselinama.
prije 5 dana, 18:54
Aha znaci to ipak nije nikakav spektakl
prije 5 dana, 19:58
Imam originalnu Go, za čišćenje i masažu, i da, i ja sam očekivala više, pogotovo od ovog anti age dijela. Osjećam da je koža bolje očišćena nego kad samo ručno gelom operem lice. Onako je " škripava", i bolje upija proizvode koji se nanose nakon čišćenja, ali anti age.. valjda sam previše očekivala, tipa da mi ispegla bore smijalice za samo 600kn😁😁 Mo'š mislit'
prije 4 dana, 23:09
Imam Lunu Mini 2, a imala sam i Lunu... kolegica radi u Foreu pa je rekla da taj “anti age” dio nema nikakve koristi nego je eto... da privuce kupce. 😅 Sto se tice rada mislim da je original dugovjecniji. Meni isto nije nista posebno, a niti se mogu naviknuti na koristenje. Nekako sam navikla sve napraviti s rukama. Po meni se, iskreno, ne isplati dati 1000+ kn za to. Bolje kupiti one cistace sa razlicitim cetkicama. U svakom slucaju mislim da vise nista necu kupiti od Forea 😂
prije 4 dana, 01:12
I da, imala sam cetkicu... isto bzvz tako da izbjegnite. Bolje kupiti Oral B ili neku drugu.
prije 4 dana, 01:13
Hvala na informacijama ..izgleda da cu se ipak prebaciti na cetkice x-)
prije 4 dana, 01:28
Za ciscenje pora su ipak najbolje kemijske cistilice tj. preparati s kiselinama, mislim da ni jedan mehanicki cistac ne moze dubinski ocistiti pore. Isto bi se trebalo pripaziti ako imate osjetljivu kozu jer koristenje mehanickih cistaca moze dovesti do pucanja kapilara, tako da sto se mene tice, ne vrijedi novaca. 😂 Jedno vrijeme sam imala silikonski cistac koji sam kupila u Bipi i bio mi je super, no vec ga jako dugo ne mogu naci pa ne znam da li ga uopce ima. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d5b9c346e01ed3dbcc0ad5a79486870.jpg)
prije 4 dana, 01:37
> monadamon: > Jedno vrijeme sam imala silikonski cistac koji sam kupila u Bipi i bio mi je super, no vec ga jako dugo ne mogu naci pa ne znam da li ga uopce ima. Ima na ebay-u za dolar x-)
prije 4 dana, 02:06
> vedranapv: > Ima na ebay-u za dolar x-) Ehhh, jedini problem sa proizvodima koji su s ebay-a je taj što ne znam da li prolaze ikakve kontrole. :/ Predmeti koji su na našem tržištu, a koji dolaze u kontakt s kožom i sluznicama se kod nas testiraju na različite spojeve koje otpuštaju.Tko zna što ti silikoni koji dolaze iz Kine ili tko zna gdje, otpuštaju kada dođu u kontakt sa čistilicama za lice :s Ja se tako ne bih zezala ni sa fejk Foreom jer tko zna od kakvog je materijala napravljen.
prije 4 dana, 09:41
Imala sam i ja original lunu mini i meni je to bacanje novaca. Philips cetkica mi je bila puno bolja, ali sve skupa ja ne vidim neke spektakularne rezultate vrijedne tog novca.
prije 4 dana, 10:27
> monadamon: > > vedranapv: > > Ima na ebay-u za dolar x-) > Ehhh, jedini problem sa proizvodima koji su s ebay-a je taj što ne znam da li prolaze ikakve kontrole. :/ Predmeti koji su na našem tržištu, a koji dolaze u kontakt s kožom i sluznicama se kod nas testiraju na različite spojeve koje otpuštaju.Tko zna što ti silikoni koji dolaze iz Kine ili tko zna gdje, otpuštaju kada dođu u kontakt sa čistilicama za lice :s Ja se tako ne bih zezala ni sa fejk Foreom jer tko zna od kakvog je materijala napravljen. Ima korejskih, nešto skupljih, ali sigurno prolaze kontrolu, to barem govore svjetski make up artisti. Evo npr. https://www.ebay.com/itm/MISSHA-Cleansing-Pad-1pcs/153137513174
prije 4 dana, 12:14