Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo luna kopija

Da li je netko kupio kopiju foreo luna bilo kojeg modela i kako ste zadovoljni? Ima li velike razlika izmedu kopije i originala s obzirom da kopija kosta 100kn a original 700kn?
2019 02 11
Jesam ja, s ebaya za 10-ak dolara i dela ko prava. Može se puniti, podešavati brzine... Iako ne vidim neku spektakularnu korist za kožu.
2019 02 11
E da to sam cula da ima na ebayu dobrih kopija..ali znaci vama nista posebno nije pomoglo?
2019 02 11
Baš i ne. Koža bude onako malo ljepša, ali ono za što sam ju kupila (čišćenje pora) baš i ne radi najbolje.
2019 02 11
I ja sam kupila na ebay-u, malo skuplji za čišćenje i masažu, nikakvi bitni rezultati, i ne znam jeli original baš 10 puta bolji. Za čišćenje i pore su mi puno bolji proizvodi sa aha, mliječnim, glikolnim kiselinama.
2019 02 11
Aha znaci to ipak nije nikakav spektakl
2019 02 11
Imam originalnu Go, za čišćenje i masažu, i da, i ja sam očekivala više, pogotovo od ovog anti age dijela. Osjećam da je koža bolje očišćena nego kad samo ručno gelom operem lice. Onako je " škripava", i bolje upija proizvode koji se nanose nakon čišćenja, ali anti age.. valjda sam previše očekivala, tipa da mi ispegla bore smijalice za samo 600kn😁😁 Mo'š mislit'
2019 02 11
Imam Lunu Mini 2, a imala sam i Lunu... kolegica radi u Foreu pa je rekla da taj “anti age” dio nema nikakve koristi nego je eto... da privuce kupce. 😅 Sto se tice rada mislim da je original dugovjecniji. Meni isto nije nista posebno, a niti se mogu naviknuti na koristenje. Nekako sam navikla sve napraviti s rukama. Po meni se, iskreno, ne isplati dati 1000+ kn za to. Bolje kupiti one cistace sa razlicitim cetkicama. U svakom slucaju mislim da vise nista necu kupiti od Forea 😂
2019 02 12
I da, imala sam cetkicu... isto bzvz tako da izbjegnite. Bolje kupiti Oral B ili neku drugu.
2019 02 12
Hvala na informacijama ..izgleda da cu se ipak prebaciti na cetkice x-)
2019 02 12
> monadamon: > Jedno vrijeme sam imala silikonski cistac koji sam kupila u Bipi i bio mi je super, no vec ga jako dugo ne mogu naci pa ne znam da li ga uopce ima. Ima na ebay-u za dolar x-)
2019 02 12
> vedranapv: > Ima na ebay-u za dolar x-) Ehhh, jedini problem sa proizvodima koji su s ebay-a je taj što ne znam da li prolaze ikakve kontrole. :/ Predmeti koji su na našem tržištu, a koji dolaze u kontakt s kožom i sluznicama se kod nas testiraju na različite spojeve koje otpuštaju.Tko zna što ti silikoni koji dolaze iz Kine ili tko zna gdje, otpuštaju kada dođu u kontakt sa čistilicama za lice :s Ja se tako ne bih zezala ni sa fejk Foreom jer tko zna od kakvog je materijala napravljen.
2019 02 12
Imala sam i ja original lunu mini i meni je to bacanje novaca. Philips cetkica mi je bila puno bolja, ali sve skupa ja ne vidim neke spektakularne rezultate vrijedne tog novca.
2019 02 12